top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
RITUÁL UVOĽNENIA & VIBRAČNEJ MEDICÍNY PRE SPLN MESIACA V PANNE 2024 + MANIFESTAČNÉ TIPY A AFIRMÁCIE
© Copyright

KRIŠTÁLY PRE RITUÁLY NOVU MESIACA: MANIFESTUJTE SVOJE SNY & TÚŽBY ZA POMOCI TEJTO MOCNEJ ENERGIE

Updated: Sep 14, 2023

Nech ste kdekoľvek na svojej Ceste, Mesačné fázy vám môžu ponúknuť pohľad na to, ako manifestovať svoje najtajnejšie sny a najhlbšie túžby, ale aj ako sa uvoľniť a zažiť viac radosti vo svojom živote. Mesiac predstavuje energiu, ktorá napája vašu dušu potešením z nekonečného potenciálu. Toto magnetické silové pole a gravitačná sila rozhýbe vaše túžby do vášho vnútorného Poznania. Pripomína vám vaše vlastné spojenie a prepojenie so všetkým, čo je. Mesiac vám ukazuje, ako tancovať s hojnosťou a sladkosťou života, a ako sa preniesť cez prekážky, obmedzenia či smútok. Podporuje váš priebeh osobného objavovania v každom cykle života. Keď vedome využívate silu Mesiaca, ste predurčení stretnúť sa tvárou v tvár s touto magnetickou energiou a viesť hlboké rozhovory, ktorým rozumie iba vaša duša. Tieto rozhovory prebiehajú na najhlbšej úrovni skrze každú bunku každého života. Výberom správnych krištálov môžete skutočne podporiť svoju spirituálno-rituálnu prácu s týmito mocnými lunárnymi energiami. Tieto kamene v spojení s energiou Mesiaca vám môžu nádherne pomôcť pri napĺňaní vašich snov a túžob... Pripravení dozvedieť sa viac? Poďme na to...


Keď sa učíte, ako pracovať s rituálmi za účelom manifestácie vo vašom živote, je dôležité zvážiť, aký vplyv majú na vašu duchovnú prax jednotlivé fázy Mesiaca. Energiu Mesiaca môžete použiť na vyjadrenie dlhodobých aj krátkodobých cieľov.


Aby ste manifestovali veci, ktoré v živote chcete alebo potrebujete, potrebujete byť posilnení zvedomením si myšlienky spoluvytvárania života s Vesmírom, a zároveň nechať dostatočný priestor pre to "neznáme" – v tom spočíva mágia.


A práve fázy Mesiaca prinášajú do procesu manifestácie tú správnu mystickú a tajomnú lunárnu mágiu. Tajomstvá manifestácie sú zdieľané svetlom Mesiaca. Každý lunárny cyklus nesie v sebe zložitú časť samotného Stvorenia.


V rámci lunárnej mágie sa pracuje s dvoma najpotentnejšími fázami, a tými sú Nov a Spln Mesiaca. A keďže Nov je fázou, ktorá drží energiu prebudenia, je to najlepší čas na stanovenie zámerov a manifestačnú prácu. V tomto období sme silno spojení s našim vnútorným svetom a práve začíname zažívať nové túžby vo svojom vonkajšom svete.


Nov Mesiaca symbolizuje nové začiatky. Je čas sústrediť sa a stanoviť zámery pre to, čo chcete priniesť do svojho života. Dostávame k dispozícii symbolickú, čistú, ničím nepopísanú tabuľu na vytvorenie svojich snov. Kultivujeme pôdu pre výsadbu semien.


Existuje mnoho spôsobov, ako využiť zákon príťažlivosti pre svoj najvyšší prospech, a manifestačné rituály Novu Mesiaca sú jedným z nich. Je to mocná metóda, ktorá usmerňuje energiu Mesiaca tak, aby vám pomohla pritiahnuť do vášho života veci, po ktorých vo svojom srdci najviac túžite.


Aby ste využili mocný vplyv energie Novu Mesiaca, najprv si potrebujete stanoviť svoje zámery pre to, čo chcete manifestovať počas nasledovného lunárneho cyklu. Potom svoj zámer ukotvíte do rituálu alebo objektu, a nakoniec prejavíte hlbokú vďačnosť Vesmíru za to, že tak usilovne a intenzívne pracuje na naplňovaní vašich túžob a snov.


Aby ste počas Novu Mesiaca vytvorili tie najmocnejšie zámery k manifestácii toho, doprajte si dostatočný čas pre seba a odpojte sa aspoň na chvíľu od ruchu vonkajšieho života. Zapáľte sviečku /optimálne červenú alebo univerzálnu bielu, prípadne použite magické rituálne sviece z našej ponuky eShopu/, zapáľte šalviu a zapíšte si svoje najhlbšie sny na papier alebo do svojho denníka.Myslite na to, čo vám v živote prináša najväčšiu radosť a čo zapaľuje váš oheň. Zastavte sa na chvíľu a užívajte si vo svojej mysli túto nádhernú slobodu v poli neobmedzených túžob.


Podľa najnovších vedeckých výskumov náš mozog nerozoznáva, či to, čo si predstavujeme, sa odohráva len v našej mysli alebo vo fyzickom svete. Spúšťa rovnaké biochemické procesy, ako v prípade vizualizácii, tak aj v prípade "skutočného" prežívania zážitkov vo fyzickej svete vnímaním reality skrze naše zmysly. Preto je pri manifestačnej práci tak dôležité pravidelne pracovať s vizualizáciami, ktoré sú umocnené o naše emócie prežívania, akoby už požadovaná vec / udalosť / osoba bola prítomná v našom živote. Mozog /spolu so srdcom = emócie/ tak vytvára elektromagnetické vlny, ktoré sú vysielané smerom von z nášho tela a nalaďujú nás na kvantové pole nekonečných možností, ktoré s nimi rezonujú.


Jednoduché pravidlo, nepáči sa vám vonkajšia realita, obráťte svoju pozornosť čo najčastejšie dovnútra, a z miesta v srdci si vytvorte realitu, po ktorom naozaj túžite... Tým spustíte proces zapájania a vytvárania nových spojení neurónov, ktoré vás privedú k novým poznatkom, novým impulzom, čím sa aktívne začínate spolupodieľať na procese vytvárania svojej vytúženej novej reality.


NOV MESIACA & ZNAMENIA ZVEROKRUHU

Každý mesiac prechádza naša Pani Luna svojimi lunárnymi fázami, pričom jednou z dvoch najvýznamnejších a najpotentnejších období pre manifestáciu je práve čas Novu Mesiaca.


Pozn.: Mali by sme sa vyhýbať rituálom počas Zatmení v rámci Novu Mesiaca, pretože energie Zatmenia majú tendenciu prekrúcať a prevracať naše zámery. Novy Mesiaca, ktoré sú sprevádzané Zatmením sú najlepšie pre prácu s tieňmi a plutónske ciele.


Každý Nov Mesiaca prichádza v určitom znamení zverokruhu, takže ak zosúladíme svoje zámery tak, aby sme využili potenciál konkrétneho znamenia, môžeme dosiahnúť najlepšie možné výsledky s ohľadom na aktuálne dostupnú energiu. Potrebujeme len poznať symboliku každého zo znamení, aby sme ju vedeli usmerniť a dovoliť jej efektívne pracovať v náš najvyšší prospech.


Napríklad Novy Mesiaca v Baranovi, Býkovi, Rakovi, Levovi, vo Váhach, Strelcovi a Vodnárovi sa považujú za veľmi prospešné lunácie. Toto mocný čas, kedy by ste mali chytiť do ruky pero, posedieť si nad svojimi najhlbšími túžbami svojho srdca, vytvoriť si zoznam svojich cieľov a potom ich zosúladiť s lunárnymi tranzitmi cez tieto znamenia zverokruhu.


Viac o jednotlivom spirituálnom význame jednotlivých fáz Mesiaca, ako s nimi efektívne pracovať, a ako čo najlepšie využiť jeho tranzity skrze jednotlivé znamenia zverokruhu nájdete v mojom eBooku MOONOLÓGIA. Chcete vedieť, v akom štádiu a akom znamení sa aktuáolne nachádza Mesiac? Aktuálny tranzit Mesiaca nájdete na rovnomenej podstránke nášho webu >> MOONOLÓGIA.


Pridanie krištálov do rituálov Novu Mesiaca so sledovaním aktuálneho tranzitu Mesiaca cez jednotlivé znamenia môže urobiť priam zázraky pri dosahovaní a napĺňaní vašich cieľov.KRIŠTÁLY PRE RITUÁLY NOVU MESIACA

Pre čo najefektívnejšiu prácu v rámci rituálov Novu Mesiaca vám prinášam nasledovný zoznam krištálov spolu s ich metafyzickými vlastnosťami, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý bude najlepšie zodpovedať vášmu zámeru.


Pre rituálnu prácu počas fázy Novu Mesiaca sú najvhodnejšie krištály:


Labradorit

Záhneda

Čierny obsidián

Mesačný kameň

Citrín

Číry kremeň

Karneol

Modrý kyanit

Rodonit

Ružový opál

Lapis LazuliTeraz sa pozrime na každý z týchto krištálov podrobnejšie...


Pozn.: Zoznam metafyzických vlastností jednotlivých vzácnych kameňov nájdete prehľadne zobrazené v časti VLASTNOSTI KAMEŇOV.


LABRADORIT

Labradorit je krIštál ochrany a zmeny. Spárovanie s Novom Mesiaca v Baranovi, Blížencoch, Škorpiónovi alebo Rybách môže urobiť zázraky pri dosahovaní cieľov, ktoré si vyžadujú zmenu alebo symbolickú "smrť" niečoho starého, aby ste mohli privítať nové.


ZÁHNEDA

Keď sa chceme zamerať na psychické liečenie, rast alebo odstraňovanie zlozvykov, môžeme sa obrátiť na záhnedu. Najlepšie je zosúladiť tieto typy cieľov s Novom Mesiaca v Rakovi, Panne, Škorpiónovi, Kozorožcovi alebo Rybách.


ČIERNY OBSIDIÁN

Ďalším skvelým krIštálom pre novomesačné rituály je čierny obsidián. Aj keď je už považovaný za mocný magický kameň bez ohľadu na to, kedy ho používate, jeho použitie na manifestáciu pri prechode Novu Mesiaca cez Strelca alebo Ryby môže priniesť vynikajúcu ochranu pre vaše duchovné cesty.


MESAČNÝ KAMEŇ

Jeden z najlepších krIštálov pre rituály Novu Mesiaca je pravdepodobne Mesačný kameň, najmä ak ho využijete počas Novu Mesiaca v Rakovie alebo Levovi. Je nevyhnutné, aby vaše manifestačné zámery boli sústredené na hojnosť a plodnosť. Tento kameň má veľmi silnú energiu, keď je spárovaný so správnym znamením. Viac o pôvode, energii a spirituálnom význame tohto nádherného vzácneho kameňa nájdete v príspevku MESAČNÝ KAMEŇ - 🌙 AVALONSKÝ STRÁŽCA POSVÄTNÉHO POZNANIA.


CITRÍN

Nov Mesiaca v Levovi priam kričí citrínovou energiou. Ak máte nejaké ciele, ktoré si z ohľadňujú manifestáciu šťastia, bohatstva alebo hojnosti, zvážte použitie citrínu počas Novu Mesiaca v ohnivom Levovi. Levia energia je najviac umocnené krištálom ako je citrín, takže bude najlepším možným katalyzátorom pre vaše túžby a priania.


ČÍRY KREMEŇ

Číry kremeň je jedným z najuniverzálnejších krištálov, vhodný pre všetky znamenia, ktorými môže naša Lady Luna prejsť počas fázy Novu Mesiaca. Je to úžasný, magický zosilňovač, ktorý efektívne umocňuje lunárne energie a aktivuje ich k ich plnému potenciálu.


KARNEOL

Jedným z mocných krištálov pre rituály Novu Mesiaca je určite aj karneol. Jeho ohnivá energia sa bude skvele hodiť ku všetkým ohnivým znameniam – Baranovi, Levovi a Strelcovi. Ak sa cítite zaseknutí, alebo máte pred sebou vytvorenie konkrétneho plánu, či jasnej štruktúry, zvážte spojenie karneolu s energiami pozemského Novu Mesiaca, najmä s Pannou a Kozorožcom.


MODRÝ KYANIT

Využitie modrého kyanitu počas Novu Mesiaca vo vzdušnom alebo vodnom znamení môže byť veľmi prospešné pre mentálne alebo emocionálne orientované ciele. Ciele, ktoré sa sústreďujú okolo psychoterapie, regresií v minulých životoch alebo emocionálneho liečenia (ako je prestrihnutie astrálnych/emocionálnych povrazov alebo začatie odznova), sa najlepšie dosiahnu práve s použitím s modrým kyanitom.


RODONIT

Jedným z najlepších krištálov pre rituály Novu Mesiaca môže byť rodonit. Jeho jemná energia je ideálna na prechod cez Mesiac vo Váhach alebo Býkovi. Všetky záležitosti spojené s láskou, vášňou a estetikou dospejú k úžasným výsledkom, ak sa spoja s jemnou energiou rodonitu.


RUŽOVÝ OPÁL

Ružový opál má dokonalú energiu k posilneniu rituálov počas Novu Mesiaca v Rakovi, Váhach, Strelcovi alebo Rybách. Jeho jemná energia prináša štruktúru emocionálnym rozhodnutiam a lieči minulé zranenia. Ak to spojíte s rituálmi venovanými téme posvätného ženstva počas Novu Mesiaca v niektorom z týchto znamení, môžete dosiahnuť majestátne výsledky v oblasti lásky, sebalásky a osobných vzťahov.


LAPIS LAZULI

Lapis lazuli je jedným z najuznávanejších krištálov, vďaka čomu je dokonalou voľbou pre novomesačné rituály vo Vodnárovi, Škorpiónovi, Rybách alebo Strelcovi. Ak ste hľadačom poznania, ak sa zameriavate na otváranie a rozširovanie buď tretieho oka alebo korunnej čakry, potom je toto ten najsprávnejší krištál pre vás.NOVOMESAČNÉ RITUÁLY PODĽA ZNAMENÍ ZVEROKRUHU


# MATERIALISTICKÉ / HMOTNÉ CIELE

Materialistické ciele, ako je finančný zisk, dosahovanie bohatstva a stúpanie po firemnom rebríčku, by mali byť v súlade s Novom Mesiaca v Kozorožcovi, Panne, Baranovi a Blížencoch.


Za účelom umocnenia rituálov so zameraním na manifestácie materialistických cieľov, použite počas uvedených Novov Mesiaca nasledovné krištály: citrín, karneol, pyrit, číry kremeň a záhneda.


# INTELEKTUÁLNE CIELE

Intelektuálne ciele, ako je štúdium, absolvovanie skúšok, prihlásenie sa na kurzy, rozširovanie si obzorov a dosahovanie víťazstiev v intelektuálnych oblastiach, je najlepšie začať počas Novom Mesiaca vo Vodnárovi, Strelcovi, Blížencoch alebo Panne.


Nezabudnite vylepšiť svoje manifestačné rituály týmito krištálmi: záhneda, lapis lazuli, labradorit, ametyst a číry kremeň.


# ZAMERANIE NA DOSIAHNUTIE OSOBNÝCH PREDSAVZATÍ / CIEĽOV

Ciele, ako je cvičenie, excelovanie v bojových umeniach, založenie vlastného podnikania, vyhrávanie súťaží, rozširovanie svojho vplyvu/základne fanúšikov, cestovanie či práca na svojom tele, je najlepšie naplánovať počas Novov Mesiace prechádzajúcich cez znamenie Leva, Barana, Škorpióna a Strelec.


Krištály pre tieto Novy Mesiaca sú: karneol, čierny obsidián, záhneda, labradorit a ružový opál.


# EMOCIONÁLNE CIELE

Emocionálne ciele, či už to môže byť prestrihnutie šnúry, liečenie starých rán alebo aktivácia srdcovej čakry, prehĺbenie emocionálneho aspektu vašich vzťahov, ponorenie sa do minulých životov, čistenie karmy alebo hľadanie dharmy, najlepšie dosiahnete počas novoluní v Rakovi, Škorpiónovi, Rybách a Býkovi.


Krištály, ktoré najlepšie zodpovedajú týmto cieľom, sú: rodonit, modrý kyanit, mesačný kameň, lapis lazuli, obsidián a číry kremeň.


VYKONÁVANIE RITUÁLOV NOVU MESIACA

Ak chcete vykonať rituál Novu Mesiaca, jednoducho postupujte podľa týchto krokov:


1) Urobte si zoznam cieľov

  • Rozhodnite sa o prevládajúcom elemente vášho cieľa (oheň, voda, vzduch alebo zem)

  • Sledujte požadované Novy Mesiaca v lunárnom kalendári

  • Vyberte si z vyššie uvedeného zoznamu vhodné krištály pre svoje novomesačné rituály

2) Nechajte v sebe mágiu naplno rozvinúť

Pri manifestačných rituáloch Novu Mesiaca s krištálmi, zamerajte sa na emócie, ktoré si myslíte, že vám dosiahnutie požadovaných cieľov prinesie, čo zažijete, keď dosiahnete požadovaný výsledok. Precíťte tieto emócie, urobte z nich skutočný pocit a vytvorte si v hlave zážitok, ako keby ste to už mali a zažívali.


Predstavujte si, ako bude vyzerať váš deň, čo robíte, kde a s kým ste, keď sa váš cieľ splní. Vytvorte si z tejto predstavy silnú emóciu, pozorujte svoju tvár, svoje telo, pozorujte seba v požadovanej situácii. Zažite to celým srdcom a zvyšok nechajte na mágii Mesiaca.S Láskou,
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené. Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem❣️bottom of page