top of page

Definitívny výpredaj!!!

Vedomé Šperky www.jove.sk
BOHYNA_privesok www.jove.sk

RUČNE VYRÁBANÉ ŠPERKY ZO STRIEBRA 925 & PRAVÝCH POLODRAHOKAMOV

Striebro rýdzosti 925 je celosvetovým štandardom pri výrobe nádherných strieborných šperkov špičkovej kvality.  Ide 92,5% čisté striebro, zmiešané s kovovou zliatinou medi a zinku, aby sa pridala požadovaná pevnosť a trvanlivosť pri výrobe šperkov s dlhou životnosťou. Pravé striebro je najviac žiarivým kovom zo všetkých drahých kovov. Väčšina ľudí radšej nosí šperky zo striebra, pretože milujú jeho jasný a žiarivo lesklý vzhľad. Prirodzená oxidácia dáva navyše striebru unikátny punc antiky a starožitný vzhľad, čím ho robí milo odlišným. Všestranný charakter šperkov zo striebra a ich prijateľné ceny vytvárajú nekonečné možnosti pre kreativitu v rámci výroby šperkov. Aj keď šperky z rýdzeho striebra môžu časom blednúť alebo stmavnúť, je ľahké vrátiť im prirodzenú povrchovú úpravu náležitou starostlivosťou a čistením.

Crystal Grid_Goddess www.jove.sk

METAFYZICKÉ VLASTNOSTI POLODRAHOKAMOV & DRAHOKAMOV

Drahokamy a vzácne kamene boli po stáročia obľúbenými a takmer nerozlučnými spoločníkmi starých kráľovských rodín. Či už osadené v osobných šperkoch a korunách, alebo na trónoch panovníkov... Lesk, bohaté spektrum farieb, žiarivosť a brilantný vzhľad drahokamov ich robili „nevyhnutnosťou“ pre všetky ženy z kráľovských rodín. Krištáľové a drahokamové šperky sú dodnes preslávené nielen mimoriadne dekoratívnym vzhľadom, ktorý dávajú. Svojim majiteľom prinášajú mnoho ďalších výhod.

 

Hovorí sa, že šperky zo vzácnych kameňov majú nesmierne liečivé vlastnosti. Keď nosíte šperky z drahých kameňov, ako sú prívesky, náušnice, náhrdelníky, prstene či náramky, ich energia sa šíri do všetkých strán, energetizuje vaše telo a myseľ, a pomáha zvyšovať celkovú pohodu. Poskytuje tiež pozitívne a žiarivé vibrácie rodine a ľuďom v jeho okolí.

Drahé kamene majú intenzívnu koncentráciu energie. Svoje jedinečné vlastnosti a žiarivosť nadobudli po tom, čo boli stáročia až tisícročia ukryté v matke Zemi. Pravé striebro zvyšuje liečivé vlastnosti drahých kameňov, a prináša ich nositeľovi viac pokoja, relaxácie a pocitu spokojnosti. Takže spolu so svojim neprekonateľne nádherným vzhľadom a leskom sú šperky zo striebra a drahokamov nabité mnohými prospešnými vlastnosťami.

eShop_Vedome Sperky
bottom of page