top of page
© Copyright
Mystic Travel www.jove.sk

... v Jednote s Vesmírom vo svojom srdci

SEEKING A FRIEND FOR THE END OF THE WORLD TOUR

* Počet účastníkov je limitovaný, preto v prípade vášho záujmu nás čo najskôr kontaktujte...

Pozn.: Ak ste skupina duchovných objavovateľov (min. 4 osôb, optimálne 7-15 kvôli lepšej cene:), a máte záujem navštíviť posvätné miesta Sily starobylého Anglicka, alebo sa túžite vydať po stopách Svätého Grálu (podobne ako Artuš a jeho 12 rytieri), resp. nasledovať odkazy predkov, ktoré sú otisknuté v energetickej mriežke línie Draka /Ley Lines/, vieme vám vytvoriť program na mieru. Napíšte nám email na info@jove.sk

MYSTIC TRAVEL www.jove.sk
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle
Mystic Travel
MYSTIC TRAVEL www.jove.sk

MYSTICKÝ AVALON, TINTAGEL, SALISBURY, AVEBURY & STONEHENGE
2024-25

Vydajte sa spolu s nami na mystickú púť starobylými miestami bájneho Avalonu, ktorý je považovaný za srdcovú čakru Zeme /v súčasnosti aj čakry tretieho oka/, a navštívte niektoré z najposvätnejších miest v Británii, kde strhujúce legendy a mýty o tajomstvách Vesmíru či Svätom grále tu pretrvali aj cez tisícročné závoje času.

 

Zažijete viac ako len prehliadku posvätných miest, je to alchymický obrad prechodu. Prechodu z miesta obmedzujúcich programov mysle do priestoru neobmedzeného žitia z miesta srdca, stredu nášho Vesmíru. Pracujúc priamo so zámerom koherencie srdca a mysle sa vedome napojíme na Dračie línie Zeme, za účelom uzemnenia a aktivácie múdrosti nášho srdca, na silu posvätných prameňov pre hlbokú očistu a na starobylé miesta Sily, pre vyváženie mužsko-ženskej energie, keďže práve vnútorný pokoj a harmónia sú kľúčovou ingredienciou pri vytváraní Nového sveta.

Mystická púť je viac ako vonkajšia cesta za dobrodružstvom a prírodnými krásami sveta; je to vnútorná cesta najhlbšieho druhu. Táto mystická púť do Avalonu, s pokračovaním po stopách Dračej línie, je cestou, ktorú podniknete nielen pre seba, ale aj pre svojich predkov, pre ľudstvo a pre Zem samotnú.

 

Pretože keď sa vydávame na túto odvážnu cestu späť do rozpomínania sa toho, kým v skutočnosti sme, s akým poslaním sme sem prišli a akou tvorivou Silou disponujeme, dávame tým priestor aj všetkým ostatným, aby urobili to isté. Keďže sme navzájom všetci prepojení svojim Vedomím, a náš pocit oddelenosti jeden od druhého je len dokonalou ilúziou ega.

Glastonbury, ako „srdcová čakra“ a "čakra tretieho oka" našej planéty, priťahuje už po stáročia pútnikov z celého sveta, ktorí hľadajú duchovný rast či osobné uzdravenie. Táto šesťdňová púť  mystickým Avalonom v Glastonbury & magickými miestami Sily Anglicka vám poskytne príležitosť hlboko sa spojiť so sebou samým, s nádhernou krajinou opradenou legendami a starobylou mágiou, ako aj s komunitou podobne zmýšľajúcich ľudí. Takže už nebudete mať viac pocit, že ste v tejto dobe silnej transformácie úplne sami...

Po stáročia bol Avalon ohlasovaný ako miesto uctievania, nesúce legendy o Svätom grále a ako brána do vyšších duchovných svetov. Vďaka svojej hlbokej tradícii a spojení s odkazom Márie Magdalény, Jozefa z Arimathei či kráľom Artušom sú tieto starobylé miesta považované za duchovnú Mekku pre hľadačov na celom svete. Keď vstupujeme do posvätných vôd Chalice Well a načerpávame vodu z Červeného a Bieleho prameňa, napĺňame tým naše vlastné sväté grály, prekypujúce vitalitou, milosťou a uvedomelosťou, aby sme sa vrátili do svojich domovov posilnení  a úplne obnovení.

Počet miest je limitovaný, preto ak s Vami tieto miesta rezonujú a cítite v hĺbke srdca ich volanie, prihláste sa čo najskôr. Garantujeme Vám, že sa odtiaľto vrátite ako úplne iný človek...

Ste pripravení??? My áno ☺️

Mystickými cestami Avalonu & najmocnejšími miestami Sily sme odsprevádzali už stovky spokojných spolupútnikov od transformačného roku 2012... pridáte sa k nim aj Vy?

 

Ak máte záujem, napíšte nám na email info@jove.sk. Pre bližšie info kliknite na link nižšie, kde nájdete  brožúrku s podrobnejším popisom..

Mystic Travel www.jove.sk

Vesmír uznáva riziko...


Všetky formy života, keď sa snažia odomknúť plný potenciál, musia v určitom bode svojej evolučnej cesty riskovať. Kvet sa otvára oblohe, vtáčie mláďa rozprestiera svoje krídla a vyskakuje do neznáma, riziko je prvoradým prvkom pestovania vášne.


Tí, ktorí sa pohybujú spomalene, ktorí sa vyhrievajú a kúpajú v stagnácii, preorientujú energetické pole, ktoré nesú. Namiesto toho, aby existovalo ako katapultačný mechanizmus, pole špirálovitého pohybu, ktoré poháňa Dušu vpred na jej evolučnej Ceste, stáva sa oslabenou sieťou hustoty. Staré energetické zvyšky rastú na neaktivovaných energetických poliach ako mreny vznikajúce na stroskotaných vrakoch lodí. To, čo bolo kedysi ekosystémom nových nápadov a veľkolepých opatrení, sa stáva akýmsi energetickým močiarom, pohrebiskom vášne a inšpirácie.
 

Energia, ktorá sa neotvára riziku, zabúda, že základnou požiadavkou pre samotný život je niekedy urobiť skoky do neznáma. Odkláňame sa od rizika, pretože vieme, že riziko súvisí so zraniteľnosťou a zraniteľnosť je spojená s traumami z minulosti. Neriešená bolesť nesie v sebe podtón toho, že zraniteľnosť je nebezpečná, hoci v skutočnosti nie je nebezpečná zraniteľnosť, ale ľudia, ktorí využili zraniteľných.


Nedovoľte tým, ktorí sa chopili vašej zraniteľnosti, aby vás prinútili veriť, že otvorenie vášho srdca je nejakým spôsobom prechodom do záhuby. A neskočte na vábenie ega, ktoré so sebou prináša naivitu a parazitizmus. Otvorenie svojho srdca predátorovi len preto, že povedali, že ste ich dvojplameň. Či uvrhnutie svojej duše do siete zmätku a nesprávneho smerovania, pretože sa snažíte zapadnúť do pomýlenej spoločnosti alebo do verzie živobytia, ktorá je pre vaše srdce úplne irelevantná.


Toto nie sú skutočné riziká, sú to vaše pokusy jednoducho zapadnúť. Tieto dve veci nemôžu byť zrejme viac rozdielnejšie. Zdravé riziko, riziko srdca, potrebuje v skutočnosti nasledovať srdce, nie mu vzdorovať. Zdvihnite ruky a nadýchnite sa vánku, ktorý okolo vás víri, nechajte sa viesť vyššou inteligenciou, ktorá prekvitá vo vašej mysli, a keď nastane správne načasovanie, klesnite do priepasti neistoty. Leťte slobodne, tak,  ako sa orol odovzdáva oblohe. Pozvite Vesmír do svojho srdca, ako to robia všetky skutočné formy života...


Riziko sa prelína s cieľom, pretože žiadna hrdinská cesta sa nezaobíde bez napätia z veľkého pádu, keď sa vaše telo stratí v temnote noci a Vesmír vás zachytí len zlomok sekundy predtým, ako dopadnete na zem. Riziko je bránou k expanzii a je požiadavkou pre vývoj duše...

Ste pripravení urobiť tento povestný skok do neznáma za účelom transformácie a naplnenia poslania Duše?

Pridajte sa k nám... v prípade vášho záujmu nám napíšte na info@jove.sk alebo zavolajte na 0905 834 447

bottom of page