top of page
Slnko & Mesiac

METAFYZICKé VLASTNOSTI POLODRAHOKAMOV & DRAHOKAMOV

pre energiu, prosperitu, harmóniu & zdravie

Liečenie vzácnymi kameňmi je starodávnou praxou využívania prírodných vzácnych kameňov a krištálov na liečenie tela, povzbudzovanie mysle a energiu duše. V histórii sa našlo nespočetné množstvo dôkazov, kde sa liečenie krištálmi spomína v rôznych kultúrach a civilizáciách. O Egypťanoch, Mayoch, Suméroch a Indoch je už dlho známe, že sa zdobia krištálmi, aby odrazili zlo a zabránili škodám spôsobeným negativitou. V súčasnej dobe je popularita liečivých krištálov na vzostupe, aj vďaka nespočetnej podpore internetu a sociálnych sietí, ktoré čím ďalej tým viac komunikujú o duchovných a liečivých aspektoch krištáloch, a ich vplyvu na harmóniu a liečenie pre myseľ, telo a dušu.

 

Ako funguje liečenie pomocou krištálov a drahých kameňov

Krištály sú prírodné polodrahokamy, ktoré sa vo väčšine prípadov vyskytujú hlboko pod Zemou, kde boli formované počas tisícov rokov krištalizácie rôznych prírodných prvkov v rôznych podmienkach prostredia. Krištály majú neuveriteľnú moc vycítiť bolesť a nepokoj v ľudskom tele, a vďaka tomu nasmerujú svoju energiu a tým napomáhajú k vyliečeniu. Samozrejme, rôzne krištály fungujú rôznymi spôsobmi a je nevyhnutné vedieť, čo vlastne potrebujete v sebe harmonizovať a liečiť.

 

Existujú tri základné spôsoby, ako fungujú krištály. Poďme sa na ne pozrieť...

 

Čistenie - Ľudské telo je tvorené siedmimi energetickými uzlami alebo čakrami, ktoré nám pri vzájomnom vyrovnaní a harmonizácii pomáhajú správne fungovať. Stres a hektický životný štýl, bohužiaľ, spôsobujú zmätok v čakrách. Krištály pomáhajú znovu vyrovnať čakry, absorbovať alebo odstrániť negatívne energie a vyčistiť telo od nepotrebných energií.

Energizácia - Liečivé krištály a iné vzácne kamene pomáhajú energizovať telo, myseľ a dušu rovnakým spôsobom, ako elektrina prenáša energiu do objektu. Správny zvolený krištáľ pomáha udržiavať myseľ mierumilovnú, telo zdravé a dušu pokojnú - a všetko sa deje bezbolestným a neškodným spôsobom.

Vyváženie - rovnováha je nevyhnutná pre správne fungovanie všetkého na Zemi, dokonca i vo Vesmíre. Všetko na tomto svete funguje tak ako má, iba ak existuje rovnováha. Pretože nie je vždy ľahké v tomto hektickom dennodennom živote udržiavať rovnováhu, práve krištály a drahé kamene môžu byť veľmi nápomocné pri vyvážení a liečbe energií v tele a okolo tela (v aure človeka).

 

Keď pochopíme význam liečivých krištálov a vzácnych kameňov a ako to funguje, môžeme ich použiť na dosiahnutie najlepších výsledkov pre telo, myseľ i dušu. Je však potrebné pamätať na to, že na riešenie konkrétneho problému, ktorý je spôsobený práve nerovnováhou medzi telom, mysľou a dušou, je potrebné použiť tie správne duchovné kamene. Pretože každý z nich môže mať rozdielny vplyv a  účinok na ľudské telo, myseľ a dušu.

 

Drahé kamene a krištály dnes nesú rovnakú silu a energiu ako v minulosti. Liečivé šperky sa dodnes nosia nielen na základe ich krásy, ale aj vďaka ich liečivej, ktoré v sebe nesú.

 

Nosenie drahokamov a polodrahokamov je vysoko efektívny spôsob podpory harmónie, zdravia a liečenia. Môžu zvýšiť vašu energiu; vyčistiť váš priestor; prilákať bohatstvo; vylepšiť intuíciu; zvýšiť duchovné schopnosti; zvýšiť sebadôveru; priniesť hojnosť nápadov; alebo dokonca prilákať lásku.

Viac o tom, ako čistiť a nabíjať šperky so vzácnymi kameňmi, nájdete >> TU.

POSVÄTNÁ GEOMETRIA www.jove.sk

Vlastnosti  polodrahokamov

UPOZORNENIE: Liečivé kamene neslúžia v žiadnom prípade ako náhrada lekárskej starostlivosti. V prípade, že trpíte nejakými vážnejšími zdravotnými problémami, kontaktujte v prvom rade svojho lekára, či lekárnika.

Goddess Crystal Grid Template

Vytvorte si vlastnú krištálovú mriežku

bottom of page