top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

555: NUMEROLÓGIA 5. MÁJA 2021 ~ MAGICKÝ ČÍSELNÝ KÓD PRE SLOBODU, ZMENU & DOBRODRUŽSTVO

Updated: Apr 22

Rok 2021 je v numerológii reprezentovaný číslom 5, a v 5. deň 5. mesiaca tým odblokujeme číselný kód 555. Čo to presne znamená? Čísla sa už dlho považujú za posvätné a poskytujú nám indície o formovaní a vytváraní tohto Vesmíru. Ak sa pozriete na prírodu, vždy v nej existuje nejaký konkrétny vzor; či už je to geometria štruktúry kvetov, listov, rastlín, stromov alebo tvaru mušlí. To isté platí pre naše ľudské telo. Celý tvar a štruktúra nášho tela obsahuje posvätné geometrické tvary, ktoré sú skutočne pozoruhodné. Vidieť rôzne číselné vzorce a pracovať s numerológiou môže byť jedným zo skvelých spôsobov, ako sa spojiť s energiami Vesmíru, najmä keď tu čochvíľa máme magický dátum, ktorý nám dáva číselný kód opakovaného čísla ako 555, ktoré sa zároveň považuje za Anjelské číslo.


555: NUMEROLÓGIA 5. MÁJA 2021 ~ MAGICKÝ ČÍSELNÝ KÓD PRE SLOBODU, ZMENU & DOBRODRUŽSTVO

Numerológia čísla 555

V numerológii číslo 5 predstavuje SLOBODU, ZMENU & DOBRODRUŽSTVO.


Pretože numerológia pracuje s číslami 0-9, číslo 5 predstavuje aj stredový bod cyklu a čas na rozhodovanie.


Počas numerologického roka s číslom 5 sa odporúča vydať sa na cestu, hľadať dobrodružstvo, ale tiež použiť múdrosť vychádzajúcu z minulosti na to, aby sme sa rozhodli, ako si prajeme, aby sa rozvinul náš život v nasledujúcej polovici cyklu.


Príchod do stredu tohto numerologického cyklu môže tiež priniesť do našich životov pauzu a akési obdobie reflexie, kým sa pripravíme na bod obratu, ktorý čoskoro príde.


Aj keď po celý rok 2021 pracujeme s múdrosťou čísla 5, v tento deň číselného kódu 555 získame trojitú dávku jeho energie, čo z neho urobí jedinečný deň, kedy by sme si mali uctiť akékoľvek zmeny, ktoré nám do cesty život prinesie, hľadali nové skúsenosti a boli pevní v našich rozhodnutia pri smerovaní vpred.


Môžeme si tiež pospomínať a pripomenúť si, kde sme boli, v akej životnej situácii, keď sa tento cyklus začal prvýkrát, čo bol v roku 2017 - rok číslo 1 v numerológii. Akými lekciami, darmi, traumami či "bojmi" sme od tejto doby prešli? Ako sme za to obdobie narástli a ako nás tento rast priviedol k tomu, kde sme dnes?


Tento numerologický cyklus, v ktorom sa momentálne nachádzame a s ktorým aktuálne pracujeme, sa skončí v roku 2025, čo je numerický rok čísla 9, ktorý predstavuje konce a bod ukončenia. Práve v tejto dobe ako kolektív zabalíme všetky lekcie a dary života, a pripravíme sa na začatie nového cyklu.


Číslo 5 je tiež spojené s pentagramom, päťcípou hviezdou, ktorá predstavuje päť základných živlov - oheň, voda, vzduch, zem a éter.


Pentagram sa používal po dlhé stáročia v mnohých starobylých kultúrach a náboženstvách, bežne sa však o ňom hovorí, že predstavuje celé stvorenie Vesmíru.


5 sa vo všeobecnosti považuje za veľmi tvorivé číslo, preto je veľmi vhodné, aby ste tento deň 555 strávili nejaký čas spojením sa s tvorivými energiami vo svojom vnútri. Buď vyskúšajte nejaký nový projekt, alebo využite tieto tvorivé energie na manifestačnú prácu.


555 ~ Anjelské číslo

Číselný kód 555 má význam nielen v numerológii, ale považuje sa tiež za Anjelské číslo.


Hovorí sa, že Anjelské čísla sú znamenia odoslané od našich Anjelov, duchovných sprievodcov a nášho vyššieho Ja. Tieto znamenia sú často vysielané, keď prechádzame intenzívnym obdobím transformačných zmien, keď sa prebúdzame do nových úrovní Vedomia alebo spúšťame v našich životoch niečo, čo súvisí s našou Dušou.


Anjelské čísla môžu byť aj spôsobom komunikácie a posielania spirituálynch odkazov od našich príbuzných a blízkych, ktorí už opustili fyzické telo a prešli na "druhú stranu brehu".


Dôvod zobrazenia číselných vzorcov / kódov môže byť pre každého individuány a jedinečný. Možno dokonca zistíte, že významné udalosti vo vašom živote majú rovnaký číselný kód.


Hovorí sa, že 555 ako Anjelské číslo predstavuje čas zmeny vo vašom živote. Ak pravidelne vidíte toto Anjelské číslo, je to pozitívnym znamením, že vás vaši duchovní sprievodcovia budú sprevádzať a podporovať pri všetkých vykonaných zmenách. Môže to tiež naznačovať, že zmeny sú na ceste, a je potrebné dôverovať toku udalostí, ktoré čoskoro nastanú.


Zásadná zmena v živote môže byť častokrát nepríjemná až "strašidelná", ale "zjavenie" čísla 555 môže reprezentovať isté ubezpečenie "zhora", že zmeny sú potrebné a nevyhnutné, a že nakoniec povedú k lepšiemu a pozitívnejšiemu miestu.


555 ako Anjelské číslo predstavuje aj tvorivosť a schopnosť spojiť sa s vlastnými tvorivými schopnosťami manifestácie.


Aj keď častokrát nemáme kontrolu nad všetkým, čo nám v tomto živote príde do cesty, môžeme použiť silu svojich myšlienok, slov a činov, aby sme pomohli manifestovať a vytvoriť život, v ktorom sa budeme cítiť naplnení a odmeňovaní za svoje úsilie.


Ak chcete uplatniť svoje tvorivé sily, použite energiu 555 na stanovenie zámerov, na tvorivú prácu a na podnecovanie zmien, či už na mentálnej alebo fyzickej úrovni.


555 a Práca s číslom vášho osobného roka

555 je mimoriadne zvláštny deň v numerológii, môžete sa však spojiť aj s číslom svojho osobného roku, čo je jedinečné číslo založené na dátume vášho narodenia, ktoré slúži ako sprievodca v roku 2021. Postup pre výpočet vášho životného čísla v rámci Cesty zasvätenia nájdete >> TU.


Ak si prajete podrobnejšie zistiť, kde sa aktuálne nachádzate v rámci numerologického cyklu života, aké výzvy, dary a príležitosti vám tento rok prináša a ako sa s tým čo najlepšie vysporiadať, radi vám s tým pomôžeme >> viac info TU.S Láskou,

555: NUMEROLÓGIA 5. MÁJA 2021 ~ MAGICKÝ ČÍSELNÝ KÓD PRE SLOBODU, ZMENU & DOBRODRUŽSTVO
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené. Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page