top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

SPLN MESIACA V STRELCOVI JÚN 2024: ČAS EXPANZIE & ODHALENIA OSOBNEJ PRAVDY /KRIŠTÁLY A DENNÍKOVÉ VÝZVY + eBOOK VO VNÚTRI/

Updated: May 22

Astrologické udalosti nie sú len nebeskými úkazmi, ale nesú aj hlboký duchovný význam a Spln Mesiaca v Strelcovi, ktorý nastáva 23. mája 2023 o 15:52 hod., nie je výnimkou. Táto lunárna udalosť nás pozýva na cestu skúmania, osvetľuje cestu k vyššiemu poznaniu, pravde a osobnému rastu. Spln Mesiaca v Strelcovi je rozkvitnutím kvetu. Je to sladká vôňa jari. Je to Slnko na našej pokožke. Je to nádej na nadchádzajúce obdobie, dôvera v seba samých a dôvera v život, ktorý v sebe nosíme. Strelec, ktorému vládne Jupiter, je archetypom expanzie a hojnosti. Reprezentuje slobodu, dobrodružstvo a vyššie možnosti. Otvára našu myseľ, rozširuje naše obzory a prináša nové perspektívy. Nabáda nás, aby sme sa ponorili do všetkého, čo je možné. Horí vášňou a dobrodružstvom pre život, je tu, aby sme skúmali, hrali sa a boli v živote čo najhlbšie a najexpanzívnejšie. Je to krása, múdrosť, rast a nekonečné možnosti. Kým Slnko svieti v Blížencoch, Spln Mesiaca sa odráža a osvetľuje v Strelcovi. Je to Mesiac, ktorý sa pozerá do budúcnosti a inšpiruje náš rast, aby sme sa mohli stretnúť s veľkoleposťou svojich snov, ktoré volajú naše meno. Je to Mesiac, ktorý nás vyzýva, aby sme verili v seba samých a aby sme verili, že dobro a krása sú nám predurčené. Na obzore niečo stúpa a táto lunácia je uvoľnením, odovzdaním, inšpiráciou, posunom a otvorením, aby sme mohli stúpať a expandovať spolu s ňou...

SPLN MESIACA V STRELCOVI JÚN 2024: ČAS EXPANZIE & ODHALENIA OSOBNEJ PRAVDY /KRIŠTÁLY A DENNÍKOVÉ VÝZVY + eBOOK VO VNÚTRI/

Znamenie Strelca predstavuje kentaur, ktorý mieri šípom k nebu. Symbolicky to odráža našu vlastnú ľudskú túžbu po poznaní a pochopení, našu túžbu vedieť viac, než je v našom bezprostrednom dosahu. Keď Spln Mesiaca zažiari v tomto znamení, osvetľuje túto cestu a vyzýva nás, aby sme svoje vlastné šípy nasmerovali k našim najvznešenejším cieľom a najhlbším pravdám.


Spln Mesiaca v Strelcovi sa často spája aj so zvýšeným zmyslom pre dobrodružstvo a optimizmom. Pod jeho žiarivým svitom sme povzbudzovaní k tomu, aby sme si rozšírili obzory, prijali zmeny a vydali sa do neznáma. Či už ide o cestovanie na nové miesta, pustenie sa do nového projektu alebo ponorenie sa do filozofického pojednania, Spln v Strelcovi nás vyzýva, aby sme neustále posúvali svoje hranice a začali skúmať neprebádané územia.


Vo svojej podstate je Strelec hľadačom pravdy. Jeho energia nás núti neustále skúmať a hľadať odpovede na najväčšie životné otázky. Tento Spln Mesiaca je ideálnym obdobím na duchovnú introspekciu, takže je to silný čas na meditáciu, písanie denníka alebo praktiky, ktoré nám umožňujú spojiť sa s naším vnútrom a ponoriť sa hlbšie do našej osobnej pravdy. Je to čas, keď sa môžeme pýtať sami seba: Aké sú moje osobné pravdy? Aký je cieľ mojej cesty? Kam smerujem svoj šíp?


Pod týmto Splnom Mesiaca v Strelcovi myslite na seba ako na šíp vystrelený z rúk lukostrelca, ktorý letí vzduchom a zažíva mnoho prúdov reality. Koniec koncov, tieto iskry poznania a širšej perspektívy majú väčší význam ako konečný cieľ šípu. Dovoľte si zažiť neočakávané zvraty vo svojom živote, aby ste prijali transformáciu, ktorá sa k vám blíži.


Buďte otvorení prežívaniu svojej reality z iného pohľadu vnímania a pokračujte v hľadaní širšieho zmyslu vášho života. V tomto príspevku nájdete do podrobna rozobraný spirituálny význam tohto magického Splnu Mesiaca, pozrieme sa spolu na ďalšie aspekty tejto lunácie z pohľadu ezoterickej astrológie a v závere nájdete praktické odporúčania k tomu, ako maximalizovať jeho účinok pre svoj spirituálny rast. Nebudú samozrejme chýbať ani užitočné denníkové výzvy a nápomocné krištály pre Spln Mesiaca v Strelcovi...SPLN MESIACA V STRELCOVI 2024: SPIRITUÁLNY VÝZNAM

Spln Mesiaca v Strelcovi 23. mája 2024 nám s láskou pripomína, že hľadanie našej osobnej pravdy je miesto, kde prebýva skutočná mágia života. Strelec nám nesľubuje večný život plný Slnka. Namiesto toho ponúka prísľub, že keď prejavíme väčšiu otvorenosť voči nečakaným výzvam života, môžeme z každej tejto životnej skúsenosti vyťažiť hlbší zmysel. V jadre Strelca vždy ide o Pravdu...


Namiesto toho, aby sme v sebe prechovávali neustály strach z neistoty, si teraz s hlbokým pochopením uvedomujeme, že kedykoľvek sa môže čokoľvek vyvinúť úplne iným smerom, ako sme možno chceli či očakávali, a že sme schopní z toho vyťažiť to najlepšie. Strelec je nositeľom energie pútnika, učiteľa a filozofa. Je tiež múzou a hľadačom Pravdy.


Toto znamenie je zobrazované ako kentaur - napoly človek, napoly kôň - s lukom a šípom v ruke. Učí nás, že aj my máme rôzne strany svojej osobnosti. Keď zostaneme prirodzene zvedaví a otvorení neustále skúmať jednotlivé aspekty seba samých, zákonite rozširujeme svoje Vedomie.


Pod vplyvom tohto ohnivého znamenia pociťujeme potrebu dobrodružstva. Tento silný Spln Mesiaca v Strelcovi nás učí uctiť si "výpravy" nášho života. Niektoré z týchto výprav môžu byť skutočnými dobrodružstvami, ktoré nás zavedú na vzdialené miesta, ako napríklad výstup na Machu Picchu alebo plavbu okolo sveta. Alebo dobrodružstvá, ktoré sú bližšie k domovu, ako napríklad narodenie dieťaťa alebo založenie spoločnosti. Niektoré z najväčších dobrodružstiev sa môžu odohrávať v našej mysli, keď prekonávame staré vzorce myslenia...


Hoci sa tieto výpravy výrazne líšia svojimi špecifikami, všetky nás vedú na neprebádané územia, predstavujú nám nevyvrátiteľné Pravdy a vyzývajú nás, aby sme čelili svojim najhlbším obavám. Keď sa synchronizujete s týmto júnovým Mesiacom v Strelcovi v Splne, identifikujte veľkú Cestu za dobrodužstvom života, ktorú práve podnikáte alebo ktorá vás povoláva.


Strelec, ktorý je známy svojimi optimistickými vibráciami, nevníma svet ako pozitívny alebo negatívny. Udalosti sa jednoducho vyvíjajú tak, ako sú, a vždy majú byť. Strelec nám pomáha nájsť skryté skvosty aj v tých najnáročnejších okolnostiach. Učí nás, že život je plný dobrodružstva a ponaučení, a pokiaľ aktívne vstrebávame vedomosti, sme skutočne nažive.


Na každej plavbe sa však potrebujeme naučiť očakávať aj kľukatú cestu. Či už zdolávame hory, vychovávame dieťa alebo sa oddávame meditačnému ústraniu, narazíme na prekážky. Spolu s nimi však zároveň prichádzajú aj chvíle hlbokého uvedomenia, vďačnosti a životného optimizmu.


Naše cesty životom nie sú navrhnuté tak, aby boli neustále hladké a bezstarostné. Keby také boli, nedokázali by nám priniesť lekcie, ktoré potrebujeme. Aj keď pohodlné cesty môžu taktiež poskytnúť zásadné poznatky, často sú to práve tie najbúrlivejšie, ktoré prinášajú najväčšiu múdrosť.SPLN MESIACA V STRELCOVI SO SLNKOM V BLÍŽENCOCH: TANEC KOZMICKÝCH ENERGIÍ

Pri Splne Mesiaca v Strelcovi pracujeme aj s energiou Blížencov, kde sa práve nachádza Slnko. Keďže Mesiac a Slnko stoja oproti sebe, odhaľujú celé spektrum vibrácií, ktorým vládne táto kozmická os Blížencov a Strelca.


Všetci máme vo svojom tele energie Strelca i Blížencov. Aj keď tieto dve znamenia možno nemajú v našom horoskope silné umiestnenie, vedzte, že my všetci nesieme v sebe energiu všetkých dvanástich znamení zverokruhu a môžeme sa v rôznych obdobiach zosúladiť s vyššími alebo nižšími frekvenciami každého z nich.


Strelec a Blíženci sú dve strany tej istej mince. Blíženci sa zameriavajú na detaily, Strelec vidí širší obraz. Blíženci komunikujú, aby sa učili, Strelec komunikuje, aby učil ostatných. Blíženci hľadajú dualitu, aby pochopili svet, Strelec hľadá konečné Pravdy, ktoré poskytujú vyššie zjednotenie všetkých energií.


Tieto dve znamenia nám v mnohých ohľadoch pomáhajú integrovať našu ľavú, logickú časť mozgu s našou pravou, tvorivou časťou. Ich integrácia nám pomáha zostať zvedavými, klásť otázky a neustále hľadať odpovede, pričom vieme, že v skutočnosti vždy hľadáme vyššie pochopenie. Vďaka nim tiež chápeme, ako tieto vyššie filozofie využiť vo svoj najvyšší prospech a aplikovať ich na každodenné úlohy. Prepojenie vyšších vibrácií Strelca a Blížencov nám jednoducho pomáha nájsť mágiu vo všednosti...


Pozn.: Tento príspevok je v plnom rozsahu k dispozícii len pre predplatiteľov NAŠICH ČLENSTIEV. Ak chcete, môžete si všetky informácie ohľadom spirituálnej práce s týmto Splnom Mesiaca spolu s rituálom stiahnuť v podobe praktického eBooku⤵️ (pre predplatiteľov členstiev je tento eBook k dispozícii k stiahnutiu zDARma na konci tohto príspevku).Obe tieto energie sú potrebné v rôznych obdobiach i oblastiach nášho života, aby nám pomohli učiť sa, vyvíjať sa a otvoriť naše perspektívy. Májový Spln Mesiaca v Strelcovi je našou príležitosťou uvedomiť si, ako tieto energie integrovať a kde sa možno držíme nižších vibrácií. Keď si tieto väzby uvedomíme, môžeme ich uvoľniť. Keď sa naučíme integrovať ich vyššie vibrácie, uvidíme detaily a dokážeme ich prepojiť, aby sme pochopili väčší význam akejkoľvek skúsenosti.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page