top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

LÁSKA A ASTROLÓGIA: AKÉ ASPEKTY ZOHĽADNIŤ VO SVOJICH VZŤAHOCH + POSVÄTNÉ KÓDY NA PRITIAHNUTIE LÁSKY

Updated: Mar 27

Blížime sa k sviatku Sv. Valentína, preto je viac ako príhodné povenovať sa téme lásky, tentoraz z pohľadu astrológie. Láska a astrológia vždy kráčali spoločne v mystickom svete, v ktorom spájajú svoje nebeské sily, tkané z hviezd a planetárnych pohybov. Pre milióny ľudí predstavuje astrológia oveľa viac ako len sériu znamení zverokruhu - je to mapovanie vzťahov, hĺbkového porozumenia blueprintu svojej duše a kozmických energií, ktoré nás formujú. Za zdanlivo jednoduchou otázkou "Aké je tvoje znamenie?" sa skrýva rozsiahly vesmír emocionálnych dynamík a životných tém. Ľudia sa stále viac obracajú k astrológii, aby objavili hlbšie pochopenie seba a svojich vzťahov. A predsa, mnohí nepoznajú plný rozsah, ktorý tento starobylý nástroj ponúka. Či už sa zaoberáte novým vzťahom, budujete stabilný partnerský vzťah alebo prechádzate skrze turbulencie vášho srdca, poznanie astrologických aspektov môže osvetliť vašu cestu. V tomto príspevku sa ponoríme do tajomstva budovania a udržiavania láskyplných väzieb. Pretože hlboké puto, ktoré zdieľame s ostatnými, je komplexným tkanivom nebeských vplyvov, osobných túžob a unikátneho kozmického poriadku. Ak teda túžite objaviť, ako sa hviezdy ladia s našimi srdcami a ako môžeme lepšie pochopiť a osláviť náš vlastný tanec lásky a osudu, pokračujte ďalej v čítaní. Dozviete sa niečo viac o rôznych aspektoch, ktoré je potrebné brať do úvahy pri nadväzovaní či pochopení našich vzťahov... v závere príspevku nájdete aj starobylé posvätné kódy na pritiahnutie či posilnenie lásky.


LÁSKA A ASTROLÓGIA: AKÉ ASPEKTY ZOHĽADNIŤ VO SVOJICH VZŤAHOCH + POSVÄTNÉ KÓDY NA PRITIAHNUTIE LÁSKY

LÁSKA A ASTROLÓGIA

Keď ste milovníkom astrológie, nemôžete si pomôcť a za každú cenu sa snažíte pochopiť spojenie medzi láskou a astrológiou. Veď astrológia je známy nástroj, ktorý nám môže pomôcť takmer vo všetkom, čo chceme. Stačí sa len naučiť interpretovať oblohu a kozmické znamenia nášho zrodenia. Ak vám to znie zložito, som tu, aby som vám to aspoň trocha objasnila...


Ak sa o túto tému zaujímate už dlhšie, viem si predstaviť, že otázka "Aké je tvoje znamenie?" je častou otázkou pri stretnutí s novými ľuďmi z vášho pracovného prostredia, či okruhu nových známych, či potenciálnym partnerom. Dokonca aj pre ľudí, ktorí sa astrológiou zaoberajú už roky, je slnečné znamenie silným ukazovateľom, či by sme s danou osobou má zmysel uzavrieť kompromis alebo nie. Ale vedzte, že slnečné znamenie je len malý kúsok skladačky, ktorou môže byť vzťah.


Existujú aj ďalšie osobné aspekty, ktoré v kombinácii s tými ostatnými predstavujú takmer kozmický dialóg. Keď pristupujete k osobnému horoskopu jednotlivca, je to, akoby ste čítali návod na použitie alebo podrobný recept. Všetky časti, ktoré budujú osobnosť človeka, sú tam až na to, že "ako na to" závisí od vašej interpretácie a vôle, aby to fungovalo.


LÁSKA A ASTROLÓGIA V ZLOŽITEJŠOM SVETLE

SLNKO

Ako každý vie, slnečné znamenie je to prvé, čo sa v rámci astrológie dozvedáme. Zistiť slnečné znamenie kohokoľvek je jednoduché, pretože stačí poznať dátum narodenia. Slnečné znamenie je vlastne jediným astrologickým znakom, ktorý závisí len od dňa nášho narodenia. Na zistenie všetkých ostatných aspektov v osobnom horoskope potrebujeme dátum narodenia, presnú hodinu a lokalitu narodenia.


Otázka, či sa Baran hodí k Blížencom, je správna, pretože slnečné znamenie odhaľuje, čo je v nás najhlbšie. Slnko predstavuje našu skutočnú podstatu a naše poslanie na tomto svete. Nie je to náhoda, veď Slnko je najjasnejšia hviezda a vodiace svetlo, ktoré nám dáva život, tu na Zemi.


Pod týmto komplexným svetlom, ktorým astrológia je, je naša osobnosť ovplyvnená kombináciou iných aspektov, ale podstata Slnka nikdy nechýba. Aj keď niekedy musíme niektoré veci odobrať, aby sme ju jasne videli.


Naše slnečné znamenie v osobnom horoskope je ako zrkadlo, v ktorom sa odráža jemný tanec nebeských telies a našej vnútornej podstaty. Je to kozmický podpis, ktorý nám prináša svetlo a identitu vo veľkom divadelnom predstavení života.


Keď Slnko vstúpi do konkrétneho znamenia, otvára sa brána do záhrady našich najhlbších túžob a najživejších energií. Ako veľký Tvorca, Slnko osvetľuje naše cesty, poskytuje nám životodarnú energiu a vytvára základ pre naše jedinečné prejavy.


V ohnivom znamení je Slnko akousi planétou tanca, prináša odvahu a vášeň. V zemskom znamení nás ukotvuje v reálnom svete a obdarúváva nás neochvejnou stabilitu a uzemnením. Vo vzdušnom znamení nás inšpiruje k mysleniu a komunikácii, zatiaľ čo vo vodnom znamení nám ponúka hlbokú emocionálnu púť a intuíciu.


Naše slnečné znamenie je základom našej osobnej astrologickej kartografie, značí naše ciele, túžby a životný smer. Je to ako svetelný maják, ktorý nás vedie cez hmlisté vody našich životov, poskytujúc nám príležitosť prebudiť sa k svojmu najpravdivšiemu Ja a objaviť zmysel a zámer našej cesty.👉🏼 PRIDAJTE SA DO NOVÉHO ONLINE PROGRAMU "PREBUDENIE VNÚTORNEJ BOHYNE" >> BLIŽŠIE INFOLÁSKA A ASTROLÓGIA: MESIAC

Ak Slnko vládne tomu, čo je pre nás najdôležitejšie (našej podstate), Mesiac vládne ďalšiemu dôležitému aspektu, pokiaľ ide o záležitosti lásky: našim emóciám. Emócie sú to, čo buduje city, a tie sú nekontrolovateľné - no, okrem prípadu, keď máte Lunu v Kozorožcovi -, takže práve preto by sme mali pri potenciálnom partnerovi brať do úvahy umiestnenie jeho Mesiaca v osobnom horoskope.


Spôsob, akým zaobchádzame so svojimi emóciami, môže viesť vzťah k úspechu alebo zlyhaniu. A to je podstatné aj pre vzťah, ktorý máme sami so sebou. Naše emócie sú inštinktívne, ale ak potrebujeme, môžeme s nimi pracovať, či už ich ovládnuť, alebo uvoľniť.

Ak poznáte niekoho mesačné znamenie, získate predstavu o tom, ako reaguje na to, čo sa mu kladie na srdce. Inými slovami, nakoniec sa dozviete, ako ľudia riešia a komunikujú to, čo cítia.


Mesiac a mesačné znamenie v našom osobnom horoskope sú ako tichí sprievodcovia, ktorí nás sprevádzajú cez temné nočné oblohy našich duší. Mesiac, so svojou mocnou záhadnou lunárnou silou, nám ponúka hlboký vhľad do nášho vnútorného sveta a emočných hĺbok.


V mesačnom znamení sa odhaľuje naša emocionálna podstata, ako príliv a odliv oceánu, pulzujúca s mnohými odtieňmi a farbami. V ohnivých mesačných znameniach, naše city horia s vášňou a odvahou. V zemských mesačných znameniach, naše emócie sú pevné a spoľahlivé ako skala. Vo vzdušných mesačných znameniach, naše myšlienky sa vznášajú ako vietor, plné nápadov a inovácií. V mesačných znameniach elementu vody, sme ponorení do hĺbky našich pocitov a intuície.


Mesiac nám tiež hovorí o našej reakcii na svet okolo nás, ako vnímame a spracovávame emócie. V našom mesačnom znamení nachádzame kľúč k našej emocionálnej bezpečnosti a pohodliu, ako aj k pochopeniu našich reakcií vo vzťahoch a situáciách.


Keď sa pozrieme na Mesiac a mesačné znamenie v našom horoskope, otvárame bránu do nášho vnútorného sveta, kde môžeme objaviť hlboké tajomstvá a múdrosti, ktoré nás formujú ako jedinečné bytosti na tomto pozemskom putovaní...


👉🏼 Ak vás fascinuje téma Mesiaca a jeho vplyv na naše vnútorné prežívanie sveta, ako aj na vzťahy, či manifestáciu v našich životoch, do veľkej hĺbky sa tejto téme venujeme v online kurze >> MOONOLÓGIA: VEDOMÁ CESTA K MANIFESTÁCII


MOONOLÓGIA: VEDOMÁ CESTA K MANIFESTÁCII Online kurz

LÁSKA A ASTROLÓGIA: ELEMENTY

Západná astrológia rozdeľuje 12 znamení na štyri prírodné živly: Oheň (Baran, Lev a Strelec), Zem (Býk, Panna a Kozorožec), Vzduch (Blíženci, Váhy a Vodnár) a Voda (Rak, Škorpión a Ryby).


Živel nášho slnečného znamenia je dôležitý, pretože usmerňuje našu podstatu, ale viete, aký vo vašom osobnom horoskope prevláda živel? Niekedy sa stáva, že väčšina planét pripadá na iný živel, než je živel slnečného znamenia. Stáva sa, že spôsob, akým nadväzujeme vzťahy s ľuďmi, je veľmi ovplyvnený ostanými živlami.


Oheň robí ľudí s dynamickejším prístupom. Vo vzťahoch sa radi cítia radostní a energickí, sú palivom pre ľudí alebo vzťahy v ich okolí. Zem spôsobuje, že ľudia budú vo svojich životoch vyhľadávať štruktúru a praktickosť. Potrebujú mať pocit, že s partnerom môžu vybudovať niečo skutočné a pevné.


Na druhej strane Vzduch hľadá prúdenie v oblastiach, na ktoré sa v zápale vášne často môže zabudnúť: v mysli. Títo ľudia potrebujú rozpoznať intelektuálnu kompatibilitu viac ako ostatní. Voda je tá, ktorá sa týka samotných emócií. Sú citliví a vo vzťahu hľadajú empatiu a citovú výživu.


Rovnováha je to, o čo by sa mal v živote usilovať každý. Často a dokonca nevedome hľadáme u druhých to, čo v sebe nemáme. To znamená, že je bežné, že páry s odlišnými (ale kompatibilnými) prvkami majú úspech. Sú to Oheň a Vzduch (vzduch živí oheň a oheň zohrieva vzduch) či Zem a Voda (Zem obmedzuje intenzívne prúdenie vody a voda spôsobuje, že na Zemi rastú veci).


Ak vás zaujíma téma kompatibility živlových elementov vo vzťahu, prečítajte si tiež môj príspevok NAJKOMPATIBILNEJŠIE ZNAMENIA ZVEROKRUHU: VZŤAHY V RÁMCI ŽIVLOVÝCH SKUPÍN (+ RECEPT VO VNÚTRI)


LÁSKA A ASTROLÓGIA: VENUŠA

Venuša je planéta, ktorá vládne nášmu sektoru lásky. Názov Venuša (u Rímanov Afrodita) pochádza od bohyne lásky, krásy a luxusu. Planéta Venuša predstavuje posvätnú ženskú energiu, našu sebahodnotu, príťažlivosť, schopnosť prijímania, krásu, potešenie a naše osobné vzťahy (ale aj vzťah k peniazom). Prostredníctvom nej sa spájame so silou Bohyne Afrodity, Isis či Inanny.


Keď sme spojení s Venušou, milujeme svoje telo ako zdroj potešenia, krásy a uspokojenia. Nejde len o sexuálne potešenie, ale aj o jedlo, ktoré jeme, posteľ, v ktorej spíme, spôsob, akým si zdobíme domov, mydlo, ktoré používame. Cítime sa dostatočne hodnotní na to, aby sme si dopriali potešenie a pôžitok na tých najobyčajnejších, aj neobyčajných úrovniach? 


Keď sme odpojení od Venuše, strácame pocit vlastnej hodnoty, čo spôsobuje, že sa cítime neatraktívni, bezcenní, nemilovaní a nezaslúžime si šťastie. Ak máte tendencie prejedať sa, pretože váš "šéf" bol k vám hrozný, je to Venuša v akcii. Ak ste namiesto platenia účtov vyhodil celý svoj rozpočet na luxusnú pohovku, ktorú "musíte" mať, je to tiež Venuša v akcii.


V oblasti lásky Venuša označuje to, čo hľadáme u partnera, aby sme prežívali romantiku a šťastné vzťahy. Napríklad Venuša v Býkovi spôsobí, že ľudí budú priťahovať pevní partneri, ktorí môžu ponúknuť istotu a stabilitu. S Venušou v Škorpiónovi budete pravdepodobne priťahovaní tajomnými a veľmi sexuálnymi ľuďmi a tak ďalej.


Ako vidíme, astrologická Venuša má teda veľa spoločného s naším milostným životom, to je pravda, ale funguje aj mnohými inými spôsobmi. Venušina energia sa v astrológii zaoberá osobnými vzťahmi – láskou, ale aj priateľstvom a rodinnými väzbami.


Táto planéta v našom osobnom horoskope vládne aj spoločenskému pôvabu, taktu, diplomacii a šarmu, je veľmi úzko spojená s umeleckým a módnym priemyslom. Venušina energia zároveň súvisí aj s našimi osobnými hodnotami a s tým, čo chceme získať a udržať – z tohto dôvodu je Venuša silne spojená aj s hojnosťou a financiami.


Prostredníctvom tejto planéty taktiež objavujeme, čo nás robí šťastnými a aké máme chute. Zmyslové pôžitky vo všetkých svojich podobách, od intímneho vyjadrovania, cez sex, jedlo až po luxusné šperky či autá, sú predmetom vplyvu energie Venuše. Venuša tiež predstavuje rovnováhu, pokoj a harmóniu...


Poznámka: Tejto téme sa do veľkej hĺbky povenujeme v pripravovanom online kurze PREBUDENIE VNÚTORNEJ BOHYNE SKRZE AKTIVÁCIU ARCHETYPU VENUŠE (už čoskoro!!!)


PREBUDENIE VNÚTORNEJ BOHYNE SKRZE AKTIVÁCIU ARCHETYPU VENUŠE


LÁSKA A ASTROLÓGIA: MARS

Ak je Venuša spojená s našou posvätnou ženskou stránkou, ktorá hľadá hlbšie a túžobné spojenia, Mars vládne posvätnej mužskej stránke. Táto stránka je o inštinktoch, rýchlych reakciách a... sexe. Vplyv Marsu sa prejavuje, keď sme v posteli a ako túžime cítiť sex.


Keďže Mars je "mužská postava", je veľmi bežné, že ženy priťahujú muži s vlastnosťami Marsu, ktorý majú vo svojom horoskope. Ak váš Mars spadá do znamenia Rýb, existuje tendencia priťahovať do svojho života mužov, ktorí sú jemní, láskaví a vyzerajú krehko. Ak máte Mars v Kozorožcovi, budete vyhľadávať mužov s ambíciami a možno starších ako vy.LÁSKA A ASTROLÓGIA: 7. DOM / DOM MANŽELSTVA A PARTNERSTIEV

V neposlednom rade tu máme 7. dom, ktorý je dôležitou zložkou lásky a astrológie, pretože je to dom, ktorý riadi to, čo sa deje vo svete vzťahov. Tento dom sa spája so znamení Váh, najspoločenskejším znamením, a nazýva sa domom manželstva a partnerstiev.


Okrem lásky tento dom hovorí o tom, ako žijete a spolupracujete v spoločnosti. To, čo sa deje v 7. dome vášho osobného horoskopu, ovplyvňuje aj vaše obchodné a komerčné partnerstvá, ako aj manželstvo - ktoré je skutočne akousi zmluvou duší. Astrológia tiež uznáva manželstvo ako zmluvu.


Planéty a znamenia, ktoré máte v tejto časti svojho osobného horokopu, môže pomôcť objasniť, čo sa deje vo vašom milostnom živote. Naznačujú tiež, s kým sa pravdepodobne oženíte alebo za koho sa vydáte.


A keďže tu máme blížiaci sa sviatok Sv. Valentína, pripájam aj jeden milý bonus...


POSVÄTNÉ KÓDY LÁSKY: VYUŽITE ICH NA PRILÁKANIE LÁSKY

Počuli ste už niekedy o posvätných kódoch pre lásku? Vedeli ste, že ich recitovanie môže skutočne pomôcť vášmu milostnému životu? Poďme si teraz povedať viac o týchto starobylých poznatkoch, ktoré by vám mohli byť užitočné.


Keď recitujete posvätné kódy pre lásku, spojíte sa s vysokými sférami svetla, aby ste dosiahli určitý cieľ.

ALE AKÉ SÚ PRESNE POSVÄTNÉ KÓDY PRE LÁSKU?

Posvätné kódy sú číselné kombinácie, ktoré sa používajú na komunikáciu s bytosťami svetla. Verí sa, že ich pôvod pochádza z čias Atlantídy, kde posvätné kódy používali Atlanťania, aby mohli komunikovať s bytosťami svetla. Tieto číselné kódy boli založené na tajomnej matematike, ktorá v skutočnosti patrí do iných dimenzií.


Keď človek recituje posvätné kódy, vysoké sféry svetla sa spájajú s ľudskou bytosťou, aby dosiahli určitý cieľ. Existujú posvätné kódy pre lásku, prosperitu, zdravie a peniaze. A ak ich chce človek použiť, mal by vedieť, že na to, aby ste dosiahli cieľ, je potrebné tieto posvätné kódy 45-krát zopakovať.


Konkrétne na tému lásky existuje niekoľko posvätných kódov, ktoré vám môžu pomôcť získať lásku vášho života alebo dokonca posilniť váš vzťah. Predtým, ako začnete, by ste však mali mať vždy na pamäti, že túto prax by ste mali vykonávať s vierou a nádejou, že vaša žiadosť bude splnená. A taktiež dodržiavať morálny princíp, že nebudete zasahovať do slobodnej vôle človeka, resp. snažiť sa získať partnera, ktorý je aktuálne vo vzťahu s niekým iným...


NAJPOUŽÍVANEJŠIE POSVÄTNÉ KÓDY PRE LÁSKU

571 na uľahčenie spojenia dvojplameňov

715400 na prilákanie spriaznenej duše

11550 na prilákanie lásky svojho života

541 na posilnenie lásky medzi pármi

70 privolanie Anjela lásky

12000 privolanie spriaznenej duše

35133 kód univerzálnej lásky


Keď sa recituje posvätný kód, dosiahne sa takmer okamžitá odozva, pretože energia svetelnej bytosti, na ktorú sa odvoláva, sa spojí s energiou osoby, ktorá posvätný kód recituje.


Verí sa, že všetci, ktorí recitujú posvätný kód, z neho majú úžitok. Je dôležité, aby ste v okamihu ich vyvolávania v neho skutočne verili a aby ste to robili celým srdcom a celou dušou. Vaša duša musí vibrovať vo vysokej frekvencii, s veľkou vierou a nádejou, bez toho, aby ste mali akýkoľvek druh obmedzujúcich či iných negatívnych energií. Zbavte sa všetkých svojich "drám" a pochybností, aby ste skutočne pocítili dobré výsledky...


AKO UVIESŤ POSVÄTNÉ KÓDY PRE LÁSKU DO PRAXE?

Keď ste sa rozhodli, že chcete recitovať posvätné kódy pre lásku a začať komunikovať s bytosťami svetla, mali by ste sa na to patrične pripraviť. Hoci neexistuje žiadny konkrétny rituál, mali by ste si prispôsobiť okolité prostredie hudbou, kadidlom, nejakými sviečkami alebo iným typom vecí, ktoré vám pomôžu upokojiť sa a uvoľniť...


Existuje však niekoľko pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať:

  • Posvätný kód sa musí zopakovať 45-krát, nie menej, nie viac.

  • Spôsob, akým sa čísla spomínajú, nie je dôležitý; to znamená, že ak chcete napríklad recitovať kód 541, môžete povedať buď päťstoštyridsaťjeden, alebo päť, štyri, jedna. V oboch prípadoch to bude mať požadovaný účinok.

  • Možno ho praktizovať kedykoľvek počas dňa a toľkokrát, koľkokrát je potrebné.

  • Možno ich vysloviť nahlas alebo len v mysli.

Kódy môžete recitovať v mene inej osoby. Stačí mať úmysel a povedať: Uplatňujem tento kód v mene (uvediete osobu) a prijímajúca duša žiadosť prijme.


Či už veríte v efektivitu a pravdivosť týchto posvätných kódov, na tom až tak nezáleží. Dôležité je, že vo svojej mysli a srdci udržiavate úmysel pre nájdenie skutočnej lásky či podporu tej aktuálnej... váš zámer v srdci poskytuje pritiahne poziívne sily, ktoré vytvoria dostatočnú výživu a energiu pre manifestáciu lásky do vášho života...Tento môj autorský príspevok je k dispozícii zDARma pre všetkých, preto ak sa vám páčil, prípadne vás inšpiroval a radi by ste prispeli do kolesa Dharmy, môžete ma symbolicky POZVAŤ NA KÁVU⤵️S Láskou,

LÁSKA A ASTROLÓGIA: AKÉ ASPEKTY ZOHĽADNIŤ VO SVOJICH VZŤAHOCH + POSVÄTNÉ KÓDY NA PRITIAHNUTIE LÁSKY
Prechádzate náročným obdobím a radi by ste získali väčšiu jasnosť v tom, v akých VIBRAČNÝCH ENERGIÁCH SA AKTUÁLNE NACHÁDZATE, a ako postupovať ďalej, aby ste sa viac priblížili k poslaniu svojej Duše a objavili svoj povestný BOD ŠŤASTIA? Objednajte si svoj osobný výklad KARMICKEJ ASTROLÓGIE & CESTY DUŠE >> Bližšie info v časti ONLINE SLUŽBY


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page