top of page

Strieborné šperky s posvätnou symbolikou

 ✫ ČAKROVÁ KOLEKCIA ✫

V tejto kategórii nájdete unikátne strieborné prívesky (Ag 925) s posvätnou symbolikou a vzácnymi kameňmi, ktoré korešpondujú so 7 čakrami: granát, karneol, citrín, olivín, modrý topáz, iolit a ametyst. 

Hovorí sa, že čakrové šperky pomáhajú zvyšovať vaše sebavedomie, sebadôveru a komunikačné schopnosti čistením mysle, aby ste odstránili zmätok v mysli a vytvorili lepšiu perspektívu vo vnímaní svojho okolia.

 

Pojem čakra má pôvod v Indii siahajúci až do obdobia stredoveku, a predstavuje sanskrtské slovo, ktoré označuje "koleso" energie. V ľudskom tele označuje rotujúci disk pozdĺž chrbtice a hovorí sa, že má priamu súvislosť s našim fyzickým a emocionálnym zdravím. Tieto čakry regulujú tok energie v našom tele a sú ovplyvňované vibráciami okolo vás. Takže, aby sme vyvážili tieto energie v našom tele, verí sa, že vzácne kamene /polodrahokamy a drahokamy/v tom hrajú zásadnú úlohu.

Nakoľko v tejto kolekcii sa nachádzajú ručne robené šperky v jedinečnom dizajne, z každého šperku je k dispozícii len jeden konkrétny kus. Preto, ak vás nejaký šperk osloví a zaujme, neváhajte s jeho kúpou, kým je ešte v ponuke.

ČAKROVÁ KOLEKCIA / VEDOMÉ ŠPERKY www.jove.sk
    bottom of page