top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
LETNÝ SLNOVRAT & LITHA (20. JÚN 2024): ČAS OSLAVY VNÚTORNÉHO SVETLA ~ RITUÁLY + PRACOVNÉ HÁRKY VO VNÚTRI
© Copyright

SPLN MESIACA V PANNE MAREC 2023: ČAS OČISTY, LIEČENIA & SPOJENIA S VYŠŠÍMI SILAMI VESMÍRU + RITUÁL

Updated: Feb 6

Ako som už viackrát spomenula vo svojich príspevkoch, mesiac marec 2023 pripravuje pôdu pre niektoré z najprevratnejších vesmírnych udalostí tohto roka. Do konca mesiaca nás pravdepodobne čakajú veľké zmeny, uzdravenie a prijatie nových príležitostí. Na všetky tieto kozmické udalosti nás pripraví Spln Mesiaca 7. marca, ktorý pristane v energii Panny – znamení Bohyne, a ktorý bude naším majákom v rozbúrenom oceáne kozmického Vedomia. Tento marcový Spln Mesiaca je našou príležitosťou naladiť sa na svoju posvätnú ženskú silu a prijať predstavu, že sme "dostatoční". Panna nás učí, že my sme CEO svojho života a že my sami rozhodujeme o tom, aké energie vstúpia, zostanú a ktoré energie by sa mali uvoľniť z nášho života. Vibrácia Panny je vo všeobecnosti veľmi liečivá a posilňujúca, pripomína nám našu prirodzenú silu manifestovať čokoľvek, po čom túžime.⁠ Tento Spln v Panne, keďže prichádza uprostred Sezóny Rýb, nám taktiež môže pomôcť pochopiť vplyv tzv. syndrómu impostera – duševného zmýšľania, ktoré ovplyvňuje tak veľa ľudí po celom svete, vďaka čomu sa necítia dosť dobrí alebo hodní svojho života. Tento marcový Spln Mesiaca bude pôsobiť ako tonikum, ako elixír, ktorý je špeciálne vyrobený len pre nás, aby nám pomohol prekonať všetko, čo nám tento mesiac prinesie. Spln v Panne bude naším liekom, ktorý nám dodá presne to, čo v tejto fáze vývoja našej duše potrebujeme. Venujte pozornosť tomu, kam sa cítite byť pri tomto Splne Mesiaca povolaní. Cítite sa vedení k odpočinku, uvoľneniu alebo vítaniu nových príležitostí? Cítite sa vedení k tomu, aby ste sa ponorili do svojho vnútra a upokojili sa, alebo aby ste seba a svoje výtvory vypustili konečne von do sveta? Pri tomto Splne Mesiaca sa toho deje toľko, až sa zdá, že je možné úplne všetko, preto si uctite svoje potreby a venujte pozornosť tomu, čo sa vám vaša myseľ, telo a duša snažia povedať. Ako na to? Ako rozoznať to, čo potrebuje uzdravenie? Čo robiť pod týmto Splnom Mesiaca, aby sme využili jeho tajomnú moc ku svojmu duchovnému rastu a pozdvihnutiu vibrácii? Pokračujte ďalej v čítaní a dozviete sa všetko potrebné. Záverom nájdete aj jednoduchý magický rituál spolu s meditáciou za účelom očisty priestoru, ušitý na mieru energií Splnu Mesiaca v Panne, a ktorý vám pomôže uvoľniť stagnujúce energie a nahradiť ich novou, sviežou a vyživujúcou vibráciou hojnosti i lásky... Pripravení?

SPLN MESIACA V PANNE MAREC 2023: ČAS OČISTY, LIEČENIA & SPOJENIA S VYŠŠÍMI SILAMI VESMÍRU + RITUÁL

©️ Art by Emilia Nora Elina


Spln Mesiaca v Panne 7. marca 2023 je časom na uzdravenie. Je to čas, aby sme sa posadili so svojou bolesťou, traumou a bolesťou srdca a dopriali si lásku a súcit. Panna je znamenie Bohyne, ktorá je dokonalá sama o sebe. Tento archetyp v sebe nesie mnoho darov, ale najdôležitejším z nich je sila uzdravovať.


AKO NÁS SPLN MESIACA V PANNE INŠPIRUJE K UZDRAVENIU

Spln Mesiaca v Panne je pre nás príležitosťou posadiť sa so všetkými pocitmi či emóciami, ktoré sme ešte nedokázali spracovať s vedomím, že nemusíme byť dokonalí k tomu, aby sme boli milovaní. Život nemusí byť dokonalý, a čo je najdôležitejšie, nemusíme zakaždým urobiť dokonalé rozhodnutie. Takisto nemusíme donekonečna ľutovať svoje minulé rozhodnutia alebo sa trápiť kvôli veciam, ktoré sme v tom čase nemohli vedieť. Keď vás prepadnú pocity viny, povedzte si, že ste v danom momente urobili najlepšie, ako ste vedeli... a posuňte sa ďalej.


Prostredníctvom uzdravenia nám tento Mesiac v Panne ponúka aj odpustenie. Odpustenie je zrejme jednou z najťažších foriem uvoľnenia - najmä vtedy, keď musíme odpustiť sami sebe. Je to však nevyhnutné na Ceste k manifestácii našich najvyšších vízií. Keď v sebe držíme hnev alebo odpor voči sebe alebo iným, blokujeme svoju schopnosť jasne vidieť a priťahovať energiu, ktorú potrebujeme. Drží nás to v nižších vibráciách a berie nám to schopnosť naplno cítiť a vyjadrovať vďačnosť spolu s láskou a súcitom. Počas cesty týmto Splnom Mesiaca v Panne sa sami seba opýtajte, čo potrebujete odpustiť. Potrebujete odpustiť sami sebe alebo potrebujete odpustiť niekomu inému? Vedzte, že odpustiť niekomu inému neznamená, že musíte tohto človeka pustiť späť do svojho života. Druhým ľuďom odpúšťame kvôli sebe, nie kvôli nim. Odpustenie sa týka vás a vašich vibrácií - nikoho iného.


Je tiež dôležité pozrieť sa na to, ako potrebujete odpustiť sami sebe. Nižšia stránka Panny sa točí okolo dokonalosti. Keď sa zosúladíme s jej tieňovou stranou, očakávame, že budeme poznať všetky odpovede. Vkladáme do svojich rúk príliš veľa zodpovednosti a zabúdame, že my v konečnom dôsledku spoluvytvárame realitu s Vesmírom. Hoci máme pod kontrolou mnohé veci, nemáme pod kontrolou úplne všetko. Môžu sa stať udalosti, ktoré sú jednoducho súčasťou nášho života, a my im nemôžeme nijako zabrániť - alebo urobiť nič, čo by tomu pomohlo zabrániť. Podobne existujú aj veci, ktoré nemôžeme prinútiť, aby sa stali. Existuje jemná rovnováha medzi tým, koľko môžeme vedome kontrolovať a koľko potrebujeme akceptovať jednoducho ako osud. Hoci vždy existuje slobodná vôľa, existuje aj časť nás, ktorá je napojená na vyššie Vedomie Vesmíru a podvedome nás zavedie do presne do takých situácií, kde sa môžeme naučiť lekcie, ktoré v tomto živote potrebujeme.


To všetko znamená, že nastanú chvíle, keď budeme mať pocit, že sme urobili chyby, alebo sme neurobili dosť, alebo sme urobili nesprávne rozhodnutie, alebo sme nedôverovali svojej intuícii. Pravdou je, že my sme vždy v súlade s Cestou, ktorá je nám určená, aj keď sa nám to niekedy nepáči. Keď sa snažíme kontrolovať výsledok každej situácie, ktorú nám život prinesie, je veľká pravdepodobnosť, že sa nám to občas nepodarí. Pretože život nie je určený na to, aby sme ho kontrolovali. Je určený k tomu, aby sme ho žili. Nie je určený na to, aby bol dokonalý alebo aby sa riadil nejakým plánom vytvoreným naším úsilím. Častokrát býva chaotický, navonok neusporiadaný, no zároveň je krásny a vzrušujúci. Ukazuje nám našu najväčšiu silu v tých najtemnejších chvíľach a dáva nám najväčšie dary tými najneočakávanejšími spôsobmi.


Počas tohto Splnu Mesiaca si všímajte, kde ste od seba očakávali príliš veľa. Kde ste od seba očakávali, že budete dokonalí a všetko budete vedieť? Kde ste zabudli dôverovať životu? Kde ste vložili príliš veľa úloh a zodpovedností do svojich vlastných rúk, a preto ste sa následne obviňovali, keď sa vám nedarilo? Keď budete počas tohto Splnu Mesiaca pracovať na uvoľnení perfekcionizmu, odomknete si Cestu k skutočnej sebaláske. Spýtajte sa sami seba, kde potrebujete odpustiť, aby ste mohli prestať vibrovať v energiách hnevu, zášti alebo vine. Aké uzdravenie potrebujete k tomu, aby ste zmenili a pozdvihli svoje vibrácie?Panna nám pripomína, že keď žijeme vo vibráciách sebalásky a sebaprijatia, zosúlaďujeme sa so svojimi najvernejšími darmi. Dokážeme uznať tie časti seba samých, ktoré nás robia jedinečnými, a môžeme dať svetu svoje skutočné "obete". Panna nás tiež učí, že každý z nás je tu na to, aby nejakým spôsobom poskytol svoje jedinečné dary a talenty kolektívu. Aby sme mohli tieto dary naplno rozdávať, musíme ich najprv rozpoznať. A aby sme ich mohli rozpoznať, musíme sa najprv uzdraviť. Keď od seba očakávame, že budeme dokonalí, otáľame, stávame sa nerozhodnými a brzdíme sa v napredovaní. Zabúdame na svoju vrodenú genialitu a trváme na dokonalosti, ktorú však nikdy nemôžeme dosiahnuť, pretože sme sa zrodili ako nekonečne vyvíjajúce sa bytosti...


Akceptovaním našich nedokonalostí si dovolíme naplno sa ukázať svetu, ukázať sa druhým. Áno, môžeme robiť chyby a nesprávne rozhodnutia a môžeme mnohokrát zlyhať, než sa nám to podarí. No vedzte, že chyby sú súčasťou procesu učenia a tento proces je pre každého iný. Každý z nás prežíva svoju vlastnú Karmickú Cestu a tá zahŕňa mnoho zákrut. Dostávame lekcie, keď ich potrebujeme, bolesti srdca, ktoré nás posilňujú, a zároveň i chvíle vďačnosti, ktoré nás motivujú. Časť tejto Cesty môžeme ovplyvniť. Časť z nej je jednoducho Cestou našej energie v tomto živote, ktorá sa odvíja sama od seba bez ohľadu na to, čo vedome robíme. Viac o tom sa dozviete prostredníctvom KARMICKEJ ASTROLÓGIE.Využite energiu tohto Splnu Mesiaca, aby ste si odpustili, začali viac dôverovať svojmu životu a vedeli, že vždy spoluvytvárate svoju realitu s Vesmírom. Vy rozhodujete o mnohých veciach vo svojom živote, ale nie o všetkých. Každá chyba teda nie je zlyhaním, ale užitočnou lekciou a každá ťažkosť novou príležitosťou na rozvoj vašej duše. Uvoľnite potrebu byť dokonalými spolu s potrebou poznať všetky odpovede. Uzdravte tú časť seba, ktorá sa nadmerne obáva budúcnosti, pretože má pocit, že nemôže kontrolovať jej výsledok. Namiesto toho nájdite rovnováhu medzi konaním, keď je to potrebné, a dôverou v dokonalé plynutie svojho života s rytmom Vesmíru.


TIP: Ak sa chcete dozvedieť viac o energiách marcového Splnu Mesiaca, ako aj to, prečo sa tradične označuje ako ČERVÍ / DÁŽĎOVKOVÝ MESIAC a aký je jeho spirituálny význam, navštívte podstránku webu >> MOONOLÓGIA, ktorá je celá venovaná mágii Mesiaca...


Ak nie ste predplatiteľom členstva a radi by ste nechali inšpirovať informáciami o spirituálnom význame SPLNU MESIACA V PANNE, a ko s nim čo najefektívnejšie pracovať v rámci svojej spirituálnej praxe, môžete si za symbolický poplatok stiahnuť môj mini eBook /19 str./. Nájdete tam aj užitočné denníkové výzvy + 3 x MAGICKÝ RITUÁL vytvorený na mieru tohto marcového Splnu v Panne⤵️ČO ZNAMENÁ SPLN MESIACA V PANNE SO SLNKOM V RYBÁCH

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page