top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI: MAGICKÝ ČAS UVOĽNENIA & SPOJENIA SA SO SRDCOM🕯
© Copyright

ZATMENIE MESIACA V ŠKORPIÓNOVI MÁJ 2023: ASTROLÓGIA, SPIRITUÁLNY VÝZNAM, AFIRMÁCIE & DENNÍKOVÉ VÝZVY

Updated: May 4, 2023

Poznačte si do kalendára 5. mája 2023, keďže v tento deň sa naplno prejaví sila Zatmenia Mesiaca v Škorpiónovi. Tieto Zatmenia sú energiou nabité Splny Mesiaca, ktoré sa vyskytujú v spojení so Zatmením Slnka. Toto Zatmenie Mesiaca pokračuje v očarení Zatmením Slnka, ku ktorému došlo 20. apríla, a je súčasťou súboru siedmich Zatmení, ktoré sa od novembra 2021 do októbra 2023 odohrajú na osi Býka a Škorpióna. Zatiaľ čo Zatmenie Slnka vytvára priestor pre nové začiatky a zmeny, Zatmenie Mesiaca odhaľuje energie, ktoré nám pomáhajú dokončiť Cestu alebo nejakým spôsobom ju modifikovať. Zatmenie Mesiaca je v porovnaní so Zatmením Slnka viac nabité emóciami a má ženskejší charakter, ktorý vo väčšej miere ovplyvňuje naše emocionálne telo. Pomáhajú nám precítiť našu intuíciu a uznať múdrosť, ktorú máme ukrytú hlboko vo svojom vnútri. Niekedy sa týmto poznaním nemusíme riadiť, ale vždy je prítomné a snaží sa nás usmerniť. Zatmenia predstavujú významné obdobia zmien a transformácie, ale tieto prechody sa však neodohrávajú naraz. Naopak, môžu začať pri Zatmení, ale ich pôsobenie pokračuje počas celého obdobia, keď sa Zatmenia vyskytujú v tom istom súbore znamení. To znamená, že to, čo sa odohráva počas tohto Zatmenia, môže byť pokračovaním udalostí, ktoré sa odohrali minulú jeseň alebo dokonca minulý rok v tomto čase... na konci príspevku je pre všetkých predplatiteľov našich členstiev ako bonus k dispozícii k stiahnutiu aj pracovný workbook...

ZATMENIE MESIACA V ŠKORPIÓNOVI MÁJ 2023

Art by Emilia Nora Elina


Zatmenie Krvavého Mesiaca v Škorpiónovi 5. mája 2023 má významný duchovný význam. Astrologicky Mesiac predstavuje emócie, intuíciu a naše podvedomie, zatiaľ čo Škorpión je spájaný s transformáciou, smrťou, znovuzrodením a intenzívnymi emóciami. Počas Zatmenia Mesiaca Zem prechádza medzi Slnkom a Mesiacom, vrhá tieň na Mesiac, ktorý mu dodáva červenkastý odtieň, preto sa nazýva „Krvavý Mesiac“. Toto konkrétne Zatmenie Mesiaca nastáva v Škorpiónovi, čo ešte viac zintenzívňuje jeho energiu a transformačný potenciál. Zo spirituálneho hľadiska toto Zatmenie Mesiaca v Škorpiónovi znamená čas silnej transformácie, ako individuálne, tak aj na kolektívnej úrovni.


Škorpión je známy svojou hĺbkou, intenzitou a schopnosťou odhaľovať tie najskrytejšie pravdy a najhlbšie tajomstvá. Toto je čas ponoriť sa hlboko do seba, postaviť sa zoči-voči svojim tieňom a uvoľniť všetko, čo nám už viac neslúži. Zatmenie Mesiaca v Škorpiónovi je našou pozvánkou opustiť staré vzorce, presvedčenia a správanie, ktoré nás brzdia v našom duchovnom raste. Je čas prijať zmenu a vstúpiť do našej moci, pretože Škorpión je taktiež úzko spojený s osobným posilnením a sebaovládaním.


Na kolektívnej úrovni môže toto Zatmenie Mesiaca vyniesť na povrch problémy súvisiace s dynamikou moci, kontrolou a manipuláciou, najmä vo vzťahoch a inštitúciách. Je to naša výzva, aby sme preskúmali svoje vzťahy a spoločenské štruktúry, a transformovali ich do spravodlivejších a harmonickejších foriem. Zatmenie Krvavého Mesiaca v sebe ukrýva silné duchovné energie, ktoré môžu poskytnúť nové vhľady na tajomstvá života. Je to čas, aby sme si ujasnili naše zámery a prejavili svoje želané výsledky...


TIP: Ak vás zaujíma téma Mesačnej mágie, ako napríklad aj to, prečo sa májový Mesiac označuje ako Wesak a čo má spoločné s Budhom, sa dozviete v časti webu >> MOONOLÓGIA


AKO NÁS OVPLYVŇUJE ZATMENIE MESIACA

Zatmenie Mesiaca, podobne ako Spln, má moc odhaliť pravdu dramatickým spôsobom a ponúka vhľady, ktoré môžu zmeniť našu životnú cestu. Prijať to, čo sa odhalí počas Zatmenia Mesiaca, je priam nevyhnutné, pretože akokoľvek odporovať nadobudnutým poznatkom je úplne márne. Namiesto toho sa zamerajte na to, ako môžete tieto novoobjavené informácie využiť na prejavenie pozitívnej zmeny vo vašom živote. Aj keď sú tieto odhalenia častokrát nechcené, verte, že vás vedú k vášmu najvyššiemu potenciálu.


Zatmenie Mesiaca nám poskytuje príležitosť na významnú zmenu, ktorá môže nastať náhle. Poznatky získané počas tohto obdobia môžu pochádzať z neočakávaných zdrojov, a hoci môžu byť prekvapivé alebo nepríjemné, môžu vás tiež inšpirovať k tomu, aby ste svoj život posunuli pozitívnym smerom. Je dôležité si uvedomiť, že Zatmenie Mesiaca vás má poháňať vpred, prelomiť stagnujúce vzorce a energie, ktoré už neslúžia vášmu vývoju. Odolávanie tomuto pohybu vpred povedie len k väčšej frustrácii a nesúladu.


Počas Zatmenia Mesiaca a nasledujúceho mesiaca je dôležité odpútať sa od energií, emócií a ľudí, ktorí bránia vášmu rastu. Aj keď emocionálna povaha Zatmenia Mesiaca môže byť ohromujúca, je dôležité si dopriať čas na spracovanie týchto odhalených informácií a vyhnúť sa unáhleným rozhodnutiam. Keď prechádzate týmto obdobím zmien, je normálne cítiť sa vystrašený a v nepohodlí. Ale akonáhle sa vydáte na Cestu a prelomíte bariéry, budete sa cítiť ešte viac posilnení dosiahnuť svoj najvyšší potenciál.Poznámka: Pre všetkých tých, ktorí nie sú predplatiteľmi NAŠICH ČLENSTIEV je k dispozícii k stiahnutiu za symbolický poplatok praktický eBook so všetkými potrebnými informáciami a rituálmi pre aktuálne Zatmenie Mesiaca v Škorpiónovi 2023❣️⤵️Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
無法載入留言
似乎有技術問題。請重新連線或重新整理頁面。
bottom of page