top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

RITUÁL PRE SPLN MESIACA V RYBÁCH /10.9.2022/ & 7 SPÔSOBOV AKO PLÁVAŤ POČAS TOHTO SPLNU S PRÚDOM

Updated: Sep 18, 2022

Každý rok sa v našej najhlbšej psychike koná obrad Splnu Mesiaca v znamení Rýb. Tieto mystické mesačné lúče sú známe tým, že spôsobujú zázraky. Ako? Otvorením našich kanálov duchovnému vedeniu, ktoré sa môžu objaviť ako znamenia, "náhody" alebo správy v našich snoch. Aký má spirituálny význam Spln Mesiaca v Rybách? Plynulé, zasnené Ryby zmierňujú náš odpor k zmenám. Potrebujete „pustiť a nechať veci plynúť“? Za Splnu v mystickom znamení Rýb sa dá robiť len jedna vec: Odovzdať sa božskej múdrosti Vesmíru.

Tieto proroctvá pravdepodobne nebudú dávať zmysel napísané na papieri, ale nútia vašu dušu spievať. Nalaďte sa na túto kozmickú melódiu. Pretože pod týmito mystickými mesačnými lúčmi je vaša intuícia tým najmocnejším hlasom v zbore. Spln Mesiaca v znamení Rýb nás vyzýva, aby sme sa presunuli z mysle do našich sŕdc. Tento Spln Mesiaca, ktorý vrcholí 10. septembra o 11:58, môže taktiež priniesť rozptýlenú, chaotickú energiu, najmä ak sa snažíme veci vynútiť alebo kontrolovať. Uvoľnením kontroly a spojením sa s prúdom využívame vibrácie Mesiaca Rýb na odomknutie mágie, ktorá žije vo vnútri nás. V nasledujúcej časti nájdete rituál, ktorý vás tým prevedie... spolu s jednoduchými, ale veľmi efektívnymi spôsobmi, ako v tomto intenzívnom období plávať s prúdom Mesiaca.

SPLN MESIACA V RYBÁCH 2022: RITUÁL LIEčENIA & 7 SPÔSOBOV AKO PLÁVAŤ S PRÚDOM
Art by Emilia Nora Elina

Semená, ktoré ste zasadili v blízkosti Novu Mesiaca v Rybách, sú teraz pripravené na zber! Otázky, ktoré ste pred šiestimi mesiacmi položili Vesmíru, sa čoskoro otvoria. Môžu osvetliť náladovú nočnú oblohu opalizujúcim svetlom alebo možno úplne zhasnú.


Ak sa niečo vo vašom živote skončí, Ryby vám poskytnú mäkký priestor na zamyslenie a nechajú voľný prietok vašim uviaznutým emóciám. Nenechajte sa však zlákať myšlienkami úniku: energia Rýb môže byť aj chladná a klamlivá, čo vás nakoniec môže zviesť z vašej cesty. Ak sa cítite neuzemnení, doprajte si malú prestávku v podobe prechádzky v prírode alebo relaxom pri hudbe a popíjaní horúcej čokolády.


Viac o astrológii a spirituálnom význame septembrového Splnu Mesiaca, čo môžeme očakávať a na čo sa pripraviť, sa dočítate v príspevku SPLN MESIACA V RYBÁCH /10. SEPTEMBER 2022, 11:58/: ČAS PREMENIŤ SVOJE SNY NA SKUTOČNOSŤ.


Septembrový Spln Mesiaca sa tiež nazýva Žatevný Mesiac alebo Mesiac zberu úrody /Harvest Moon/. Podrobnejšie o jeho histórii a mytológii spolu s tipmi na oslavu nájdete na podstránke >> MOONOLÓGIA.


Ryby sú 12. a posledným znamením zverokruhu (Ryby symbolizujú dve ryby). A keďže Ryby sú vodné znamenie, spolu s Rakom a Škorpiónom, tento každoročný Spln Mesiaca v Rybách je optimálnym časom na liečebné a očistné rituály.


TIP: Ak sa z nejakého dôvodu nemôžete využívať výhody platených príspevkov v rámci STRIEBORNÉHO ČLENSTVA, ktoré okrem iného prináša pravidelné rituály ku všetkým aktuálnym NOVOM a SPLNOM MESIACA, môžete si podľa potrieb upraviť tento minuloročný rituál >> OČISTNÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V RYBÁCH ~ SPOJENIE S PODVEDOMÍM & JASNOSŤ NA CESTE ŽIVOTOM.


7 SPÔSOBOV AKO PLÁVAŤ S PRÚDOM POČAS SPLNU MESIACA V RYBÁCH


#1 NECHAJTE SVOJE SNY PREHOVORIŤ K VÁM

Počas Splnu Mesiaca v znamení Rýb sa závoj duchovného podsvetia dvíha a hranice medzi mystickým a fyzickým /smrteľným/ svetom sa stierajú. Ryby vládnu spánku a podvedomiu, preto venujte v tomto období veľkú pozornosť svojim snom – ktoré Carl Jung nazval jazykom ľudského Vedomia. Majte svoj denník pri posteli, aby ste si svoje sny mohli okamžite zaznamenať, hneď ráno po zobudení. Zapisovanie perom alebo ceruzkou do denníka je iný, meditatívnejší proces ako písanie alebo rozprávanie do telefónu (čo môžete, samozrejme, tiež).


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page