top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
PORTÁL 77 (7. JÚL): SPIRITUÁLNY VÝZNAM GALAKTICKEJ BRÁNY (CHANNELING)
© Copyright

RITUÁL PRE SPLN MESIACA V BARANOVI 2023 & VEDENÁ MEDITÁCIA PRE AKTIVÁCIU VNÚTORNÉHO BOJOVNÍKA +eBOOK

Spln Mesiaca v Baranovi, ktorý ozdobí našu nočnú oblohu 29. septembra 2023, bude bezpochyby podmanivou nebeskou udalosťou, nakoľko sa považuje sa za jeden z najmagickejších Splnov roka a nesie so sebou príval silnej energie. Táto energia nám pripomína samotnú iskru Stvorenia a vyzýva nás, aby sme vdýchli život svojim snom a nápadom, a zároveň nabáda k uvoľneniu všetkého, čo bráni nášmu pokroku. Spln Mesiaca v Baranovi 2023 nesie v sebe ďalšiu vrstvu významu; slúži ako posledný Spln Mesiaca pred začiatkom obdobia Zatmení. Tento blížiaci sa prechod robí túto lunárnu udalosť mimoriadne silnou. Pôsobí ako most medzi naším vedomím a podvedomím a vyzýva nás, aby sme preskúmali hĺbky nášho vnútorného sveta. Obdobia Zatmenia sú známe svojou schopnosťou stenčovať závoj medzi našou vedomou a nevedomou mysľou. Počas tohto obdobia vyplávajú na povrch hlboko zakorenené myšlienkové vzorce, emócie a dávno pochované aspekty nás samých. Spln v Baranovi nás ako posledný strážca pred týmto transformačným obdobím vyzýva, aby sme sa týmto skrytým aspektom postavili a vyniesli ich na svetlo, aby mohli byť transformované. Vzhľadom na súhru silnej tvorivej a uvoľňujúcej energie, ktorá prúdi cez naše nebeské plátno, je teraz vhodná chvíľa pustiť sa do rituálu vyživujúceho našu dušu. Tento rituál pre Spln Mesiaca v Baranovi 2023 spolu s vedenou meditáciou poskytuje posvätný priestor na spojenie sa s týmto kozmickým prúdením a využitie transformačnej sily Splnu v Baranovi pre uvoľnenie všetkej stagnácie a naštartovanie mocnej tvorivej sily, ktorá prebýva vo vnútri nás... na konci príspevku je pre všetkých predplatiteľov členstiev k dispozícii k stiahnutiu zDARma aj pracovný eBook vytvorený k tomuto Splnu Mesiaca 2023.

RITUÁL PRE SPLN MESIACA V BARANOVI 2023 & VEDENÁ MEDITÁCIA PRE AKTIVÁCIU VNÚTORNÉHO BOJOVNÍKA

© Art by Emilia Nora Elina


Spln Mesiaca v Baranovi 2023 je jedným z najmagickejších a najkreatívnejších období roka. Ukrýva v sebe silnú energiu, ktorá nám umožňuje zhmotniť naše túžby, sny a ciele do fyzického sveta a zároveň uvoľniť všetko, čo nás drží v slepej uličke.


V objatí Splnu v Baranovi nájdite odvahu dať život svojim túžbam, uvoľniť všetko, čo bráni vášmu rastu, a harmonicky tancovať s vesmírnymi rytmami, ktoré vás povedú na vašej ceste duše. Toto nebeské predstavenie vás vyzýva, aby ste odvážne vstúpili do svojej sily a uznali rast, ktorý ste dosiahli, a odkryli nekonečný potenciál, ktorý je pred vami.


Tento rituál je navrhnutý tak, aby vám pomohol využiť ohnivú energiu Barana, roznietiť vaše vášne, aktivovať vášho vnútorného bojovníka a zosúladiť sa s vaším životným poslaním. Tu je sprievodca krok za krokom...


Viac o astrológii a sprituálnom význame tohto septembrového Splnu v Baranovi, spolu s užitočnými denníkovými výzvami pre vašu spirituálnu prax, nájdete v príspevku SPLN MESIACA V BARANOVI 2023: PREBUDENIE VNÚTORNÉHO OHŇA & ODHALENIE CESTY DUŠE + DENNÍKOVÉ VÝZVY.


Pozn: Ak nie ste zatiaľ preplatiteľom NAŠICH ČLENSTIEV, môžete si za symbolický poplatok stiahnuť praktický eBook, v ktorom nájdete všetky podrobné informácie o astrológii, spirituálnom význame tohto Splnu Mesiaca v Baranovi 2023, spolu s rituálom a meditáciou, ako aj ďalšími hodnotnými informáciami pre umocnenie vašej spirituálnej praxe ⤵️


RITUÁL PRE SPLN MESIACA V BARANOVI 2023

Tento rituál je najlepšie vykonať v období tesne pred Splnom (28. septembra), v deň Splnu (29. septembra) alebo najneskôr dva dni po (30.9.-1.10.)...


Čo budete potrebovať

Pozn.: Nezabudnite využiť pri nákupe spirituálnych pomôcok prostredníctvom nášho eShopu svoje VERNOSTNÉ ZĽAVY /vaše kupóny ste obdržali mailom pri zakúpení členstva, ak ich neviete nájsť, pokojne napíšte na info@jove.sk/Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page