top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

MANIFESTAČNÝ RITUÁL PRE MAGICKÝ SPLN MESIACA V LEVOVI /16.2.2022/

Ohnivý Spln Mesiaca v znamení Leva vyvrcholí 16. februára 2022. V rovnakom čase ako tento Spln sa na kozmickej oblohe spoja do vzájomného zosúladenia aj Venuša a Mars, čím sa zvýšia vibrácie kreativity, oslobodenia, príťažlivosti a vášne. Pod touto všetkou nahromadenou energiou v jednom významnom februárovom dni sa stávame magnetmi pre všetko, čo chceme pritiahnuť. Vďaka tejto energii sme schopní prijať a invokovať to posvätné Božské v nás a spojiť sa so všetkým, čo nás posilňuje. Pripravení? Tak poďme na to...

SYMBOL LEVA

Symbol pre Leva je často vnímaný ako zjednodušený obraz leva s hlavou prezentovanou v kruhu a telom s chvostom, ktorý nasleduje. To kladie dôraz na jeho chvost a všetky chvosty hovoria o minulosti a dlhoch, ktoré ešte musíme splácať. Toto je zaujímavý postreh vzhľadom na skutočnosť, že Lev reprezentuje naše minulé životy. Symbol pre Leva je vlastne formou písma gréckeho písmena „lambda“, prvého písmena gréckeho slova leon, čo znamená „lev“.

Znameniu Leva vládne vládca oblohy – Slnko. Obsahuje 99 % celej našej slnečnej sústavy a nachádzame sa v jej vonkajšej sfére, aj keď ho vidíme ako vzdialené nebeské teleso. To hovorí o jeho dôležitosti v akejkoľvek kultúre, histórii alebo astrologickom prístupe medzi nami na Zemi. Zatiaľ čo ostatné planéty sú spájané s božstvami a ich úlohami, ukazuje sa, že Slnko je spojené s jedným z mýtov prostredníctvom leva, ako keby vôbec nebolo tak dôležité. Pravdou je, že Slnko je príliš dôležité na to, aby ho ľudstvo nejakým spôsobom nálepkovalo, alebo aby ho chápalo ako niečo odlišné od života samotného. Ako môžeme vysvetliť vplyv Slnka, keď reprezentuje nás samotných v našej najčistejšej forme svetla?


SLNKO AKO VLÁDCA LEVA

Často si neuvedomujeme, že najdôležitejšou časťou tohto symbolu je práve jeho bodka v strede. Symbolizuje konečnú Jednotu, bod, v ktorom sa všetci stávame jedným, jeden s druhým a s celým Vesmírom. Tento symbol je staroegyptským znakom pre Slnko alebo ich boha Ra v systéme hieroglyfického písma. Vo svojej histórii sa tento symbol používal ako alchymistický symbol zlata a spolu s ním aj dokonalosti akéhokoľvek druhu. Samotný symbol označuje Ducha reprezentovaného kruhom, ktorý obklopuje semeno potenciálu.


SPLN MESIACA V LEVOVI

Spln v Levovi nastáva, keď je Slnko vo Vodnárovi koncom januára alebo začiatkom februára. Ak ste si dali novoročné predsavzatie začiatkom Nového roka, 1. januára, je vhodný čas na prehodnotenie svojho plánu a vykonanie kúziel, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech. V súčasnosti je podporovaná mágia zameraná na dosiahnutie vašich cieľov a splnenie vašich snov, ako aj kúzla pre šťastie v akejkoľvek oblasti života.


Kompletný astrologický výklad pre februárový Spln Mesiaca v Levovi a jeho spirituálny odkaz nájdete v príspevku SPLN MESIACA V LEVOVI /16.2.2022/: MAGICKÝ ČAS LIEČENIA, LÁSKY & SEBAVYJADRENIA.


Rituál, ktorý vás prevedie týmito energiami, nájdete v nasledujúcej časti...RITUÁL FEBRUÁROVÉHO SPLNU MESIACA V LEVOVI

Tento rituál je najlepšie vykonať tesne pred spaním. Ak chcete využiť najsilnejšie energie tohto magického Splnu Mesiaca, odporúčam tento rituál vykonať medzi 12. a 19. februárom 2022.


TIP: Tento magický splnový čas je výborným obdobím na vytvorenie si Mesačnej vody, ktorú môžete následne použiť na očistu či manifestačné rituály. Viac info, ako aj podrobný návod ako na to, nájdete v príspevku MESAČNÁ VODA: AKO VYTVORIŤ MESAČNOU MÁGIOU NABITÚ VODU PRE OČISTU, MANIFESTÁCIU & POSILNENIE ZÁMEROV.


Budete potrebovať:

Pozn.: Ak chcete ísť s týmto rituálom ešte ďalej a umocniť jeho magickú silu, vyberte si z vášho tarotového balíčka kartu SILA, ktorá je spojená so znamením Leva a liečivé kamene olivín, diamant, rubín, jantár, opál či slnečný kameň, a položte v bezpečnej blízkosti sviečky, optimálne na váš domáci oltár. Viac o sviečkovej mágii, a ako na to, sa dozviete v príspevku SVIEČKOVÁ MÁGIA: PRAKTICKÝ SPRIEVODCA SVIEČKOVÝM RITUÁLOM ZA ÚČELOM OČISTY, LIEČENIA & MANIFESTÁCIE


* Aby ste mohli pracovať s liečivými silami ruže, farba, ktorú si vyberiete, bude obsahovať rôzne vibrácie. Použite okvetné lístky červenej ruže na prilákanie lásky, zvýšenie vašich pocitov vášne a zvýšenie vášho sexuálnej príťažlivosti. Použite ružové okvetné lístky ruží na zvýšenie svojej posvätnej ženskej energie a napojenie sa na Bohyňu vo vnútri. Použite žlté alebo broskyňové okvetné lístky ruží na uvoľnenie pocitov radosti a hravosti a pritiahnutie hlbokého priateľstva do vášho života. Použite fialové lupienky ruží na posilnenie svojej intuície a spojenie sa s vyššími sférami a tretím okom. Prípadne zmiešajte viaceré farby, ktorými túžite posilniť konkrétne oblasti života, ale odporúčam maximálne dve rôzne farby.


Postup:


1.) Pripravte si všetky svoje rituálne ingrediencie a biele pyžamo/tričko na spanie. Začnite čistením svojej aury pomocou nástroja podľa vlastného výberu, po ktorom nasleduje očista vášho okolia a rituálnych pomôcok. Ak ste v tom noví, prečítajte si niektoré z predchádzajúcich rituálov, kde je uvedený konkrétny návod ako na to.


Keď si čistíte auru, pokojne recitujte nasledovné:


„Uvoľňujem a opúšťam všetok tento hluk a chaos sveta, pričom nezanechávam nič iné ako svoje pravé, autentické ja. Všetok ten neporiadok, všetky myšlienky, ktoré mi už neslúžia alebo nie sú moje, všetky moje bolesti, strachy, starosti, stresy a obavy opúšťajú moje telo a zanechávajú vo mne už len pocit slobody, v súlade s láskou a vo svojej skutočnej moci.“


Keď si čistíte svoje rituálne pomôcky, pyžamo/tričko a svoje okolie, pokojne si odrecitujte nasledovné:


„Ďakujem týmto krásnym lupeňom ruží, ktoré použijem vo svojom rituále. Nech ich energia zostane čistá a otvorená mágii, ktorá sa má rozvinúť. Vzdávam vďaku vode v tomto džbáne a čistím ju, aby mohla vyžarovať čo najvyššie vibrácie. Ďakujem tomuto oblečeniu s vedomím, že keď si ho oblečiem, bude ma chrániť, zarovnané a spojené so svetlom. Týmto zároveň čistím aj tento priestor a oslobodzujem ho od všetkých energií, ktoré už nepodporujú moje najvyššie dobro. Môj priestor je vyčistený, môj priestor je nabitý láskou a svetlom. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem."2.) Potom sa oblečte do svojho bieleho pyžama/košele, pohodlne sa usaďte, zapáľte svoju sviečku a začnite s niekoľkými hlbokými nádychmi a výdychmi. Môžete si do pozadia zapnúť meditačnú upokojujúcu hudbu. Utíšte svoju myseľ a preneste svoje Vedomie do stredu vášho srdca. Ak sa vám nedarí udržať Vedomie v srdci, a myseľ vám po chvíli ubeháva niekde inde, použite jednoduchú techniku. Položte si pravú ruku na hrudník v oblasti srdca a prstami jemne poklopkávajte alebo jemne masírujte túto oblasť. Sútreďte sa na ten pocit tepla v oblasti srdca, to vám pomôže jednoduchšie zotrvať svojim Vedomím v tejto oblasti. V momente keď sa vám podarí udržať Vedomie v srdci, pokračujte s hlbokými nádychmi a výdychmi /v cca 5s intervaloch/, ale tentokrát už "dýchate" cez srdce. Pokračujte cca 2-3min /resp. ako to sami cítite/. Následne, môžete obe ruky spojiť v modlitebnej pozícii na úrovni srdca, tzv. Anjali mudra, vyšlite energie vďačnosti a lásky všetkému živému na svete, môžete vyjadriť vďačnosť za svoje deti, svojich priateľov, rodinu, svoje telo, za túto krásnu planétu, za čokoľvek, čo sa vám podarilo alebo vás napĺňa hlbokými emóciami vďačnosti.


Pozn.: Tento navonok jednoduchý rituál je mocným nástrojom aktivácie harmonického spojenia srdca a mozgu, ktorý má úžasne pozitívny vplyv na vašu imunitu, zvýšenie psychických schopností /intuície a napojenia sa s vyššími sférami/, lepšie fungovanie mozgu a celkový pocit ľahkosti a hlbokého napojenia na Zdroj všetkého, takže v konečnom dôsledku sa vďaka tomuto stávate mocným magnetom radosti a hojnosti. Tento intenzívny efekt na telo a myseľ bol navyše vedecky potvrdený... môžete ho použiť pred cvičením, pred náročným rozhodnutím, resp. ak potrebujete inšpiráciu alebo nový vhľad k vašej situácii, ktorú aktuálne riešite, alebo keď vašu myseľ ovládne strach... ja osobne som ho začala praktizovať každý deň. Stačí, ak tomu povenujete 3 min. denne, efekt na telo a myseľ ponesie pozítivne účinky nasledujúcich 6 hodín /vedecky dokázané/.


3.) Po skončení meditácie vezmite tretinu lupeňov ruží do nedominantnej ruky a podržte ich nad džbánom s vodou. Keď budete sypať lupienky ruží do vody, vyslovte nahlas niečo, za čo ste na seba hrdí, že ste to dosiahli /v oblasti, na ktorú ste sa rozhodli farbou lupeňov zamerať./4.) Teraz vezmite ďalšiu hrsť lupeňov ruže do svojej nedominantnej ruky, pričom si ich ešte raz podržte, a nasypte ich do džbánu s vodou. Počas toho nahlas vyslovte, čo vás práve v tomto období najviac posilnilo vo vašom živote.


5.) Nakoniec si vezmite poslednú hrsť lupeňov ruže a nasypte si ich do džbánu s vodou, pričom nahlas povedzte, čo na sebe máte najradšej.


6.) Pomocou prsta začnite víriť vodu v džbáne a vytvorte vír. Pritom si odrecitujte nasledovné (neváhajte a upravte podľa svojich potrieb):


„Som magnetická bytosť. Všetko, čo má byť, si ku mne nájde svoju cestu. Vyžarujem iskru môjho skutočného autentického ja. Priťahujem všetko, čo je pre moje najvyššie dobro. Zdvíham svoje vibrácie a dávam do súladu s tým, čo mi prináša radosť, lásku a pokoj.“


7.) Nechajte svoj džbán s vodou vonku pod Splnom Mesiaca - môžete ho postaviť k oknu alebo nechať priamo vonku v závislosti od vašich možností.


8.) Pred spaním si vezmite svoj denník a zapíšte si akékoľvek myšlienky, odkazy či správy, ktoré vám v tomto momente napadnú.


9.) Ráno si vezmite svoj džbán s vodou a nalejte si ju na telo vo vani či sprche alebo na ruky/nohy v umývadle. Predstavte si, že všetky mesačné energie a afirmácie sa vpíjajú do vašej pokožky a do celej vašej bytosti. Ak chcete, môžete túto afirmáciu odrecitovať znova:


„Som magnetická bytosť. Všetko, čo má byť, si ku mne nájde svoju cestu. Vyžarujem iskru môjho skutočného autentického ja. Priťahujem všetko, čo je pre moje najvyššie dobro. Zdvíham svoje vibrácie a dávam do súladu s tým, čo mi prináša radosť, lásku a pokoj.“


9.) Vezmite si lupene ruží a vráťte ich späť do prírody. Môžete ich tiež vysušiť a nechať na svojom oltári niekoľko dní, ak si to želáte, nezabudnite ich však vrátiť späť Zemi cca 3 dni po dokončení tohto rituálu.


TIP: Skvelé návody a inšpirácie nájdete tiež v príspevku MESAČNÁ MÁGIA: 9 RITUÁLOV PRE SPLN MESIACA ~ PRAKTICKÉ TIPY & INŠPIRÁCIE PRE VEDOMEJŠÍ ŽIVOT.


Požehnaný Spln Mesiaca všetkým prajem!


S Láskou,
P.S.: Ak sa vám tento príspevok páčil a túžite ho zdieľať, urobte tak prosím, v jeho kompletnom znení aj s uvedením zdroja / linku. Kopírovanie článku, ako aj jeho jednotlivých častí je dovolené iba so súhlasom autora. Ďakujem❤️♀🙌🏼!


Ak túžite pomôcť s objavením svojho poslania na Zemi, prečo ste sa rozhodli inkarnovať práve v tomto čase a aké lekcie ste sa rozhodli v tomto živote riešiť, objednajte si svoju online konzultáciu pod názvom KARMICKÁ ASTROLÓGIA & CESTA DUŠE. Podrobné info nájdete v časti >> ONLINE SLUŽBY.


bottom of page