top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
RITUÁL PRE NOV MESIACA V BLÍŽENCOCH 2024 + KRIŠTÁLY PRE SPIRITUÁLNU PRÁCU S TÝMTO NOVOM MESIACA
© Copyright

RITUÁL LIEČENIA A MANIFESTÁCIE PRE SPLN MESIACA V LEVOVI JANUÁR 2024 + AFIRMÁCIE

Updated: Feb 8

Blížime sa k prvému Splnu Mesiaca v roku, a to v ohnivom znamení Leva, ktorý nastáva 24. januára 2024. Energiu tohto Splnu Mesiaca môžeme nasmerovať na rozšírenie energie nášho srdca a na spojenie sa s našimi túžbami a vášňami. Ak ste na niektoré svoje vášne zabudli alebo ste si na ne nenašli čas, tento Spln Mesiaca vám pripomenie, aby ste v nich znova zapálili plameň a vyživili touto energiou hravosti a radosti svoje vnútorné dieťa. Ako si môžete nájsť čas vo svojom nabitom pracovnom dni na niečo, čo je vašou vášňou? A ak toto čítate a necítite, že by ste nejakú vášeň naozaj mali, možno je načase sa s ňou konečne spojiť! Začnite tým, že sa zamyslíte nad všetkým, čo radi robíte. Začnite si písať zoznam a snažte sa prísť aspoň na 30 vecí. Čím viac budete písať a budete si klásť výzvy, tým viac budete sami seba prekvapovať! Keď ľudia robia toto cvičenie, často sú prekvapení, aké skryté vášne sa skrývajú na konci zoznamu. Niekedy musíme kopať hlboko, aby sme ich objavili! Tento rituál pre Spln Mesiaca v Levovi 2024 vás prevedie bezpečným liečením a rozšírením srdca, aby ste dokázali efektívnejšie manifestovať život, po ktorom skutočne túžite. Pretože zatvorené srdce, ktorým sa snažíme chrániť pred bolesťou, či zradou, nedokáže vytvoriť dostatok energie potrebnej na pritiahnutie toho, čo túžime pritiahnúť...


RITUÁL LIEČENIA A MANIFESTÁCIE PRE SPLN MESIACA V LEVOVI JANUÁR 2024

© Art by Emilia Nora Elina


SYMBOL LEVA

Symbol pre Leva je často vnímaný ako zjednodušený obraz leva s hlavou prezentovanou v kruhu a telom s chvostom, ktorý nasleduje. To kladie dôraz na jeho chvost a všetky chvosty hovoria o minulosti a dlhoch, ktoré ešte musíme splácať. Toto je zaujímavý postreh vzhľadom na skutočnosť, že Lev reprezentuje naše minulé životy. Symbol pre Leva je vlastne formou písma gréckeho písmena „lambda“, prvého písmena gréckeho slova leon, čo znamená „lev“.

SYMBOL LEVA

Znameniu Leva vládne vládca oblohy – Slnko. Obsahuje 99% celej našej slnečnej sústavy a nachádzame sa v jej vonkajšej sfére, aj keď ho vidíme ako vzdialené nebeské teleso. To hovorí o jeho dôležitosti v akejkoľvek kultúre, histórii alebo astrologickom prístupe medzi nami na Zemi.


Zatiaľ čo ostatné planéty sú spájané s božstvami a ich úlohami, ukazuje sa, že Slnko je spojené s jedným z mýtov prostredníctvom leva, ako keby vôbec nebolo tak dôležité. Pravdou je, že Slnko je príliš dôležité na to, aby ho ľudstvo nejakým spôsobom nálepkovalo, alebo aby ho chápalo ako niečo odlišné od života samotného. Ako môžeme vysvetliť vplyv Slnka, keď reprezentuje nás samotných v našej najčistejšej forme svetla?


SLNKO AKO VLÁDCA LEVA

Často si neuvedomujeme, že najdôležitejšou časťou tohto symbolu je práve jeho bodka v strede. Symbolizuje konečnú Jednotu. Bod, v ktorom sa všetci stávame jedným, jeden s druhým a s celým Vesmírom.

SYMBOL SLNKA

Tento symbol je staroegyptským znakom pre Slnko alebo ich boha Ra v systéme hieroglyfického písma. Vo svojej histórii sa tento symbol používal ako alchymistický symbol zlata a spolu s ním aj dokonalosti akéhokoľvek druhu. Samotný symbol označuje Ducha reprezentovaného kruhom, ktorý obklopuje semeno potenciálu.


Viac o astrológii a spirituálnom význame januárového Splnu Mesiaca sa dočítate v príspevku SPLN MESIACA V LEVOVI JANUÁR 2024: ČAS ODOMKNUTIA VNÚTORNÉHO SVETLA ~ VÁŠ SPRIEVODCA K AUTENTICITE & POSILNENIU + DENNÍKOVÉ VÝZVY


Rituál, ktorý vás prevedie týmito energiami, nájdete v nasledujúcej časti...
RITUÁL PRE SPLN MESIACA V LEVOVI 2024

Tento rituál je najlepšie vykonať tesne pred spaním. Ak chcete využiť najsilnejšie energie tohto magického Splnu Mesiaca, odporúčam tento rituál vykonať medzi 24.-27. januárom 2024.


TIP: Tento magický Splnový čas je výborným obdobím na vytvorenie si Mesačnej vody, ktorú môžete následne použiť na očistu či manifestačné rituály. Viac info, ako aj podrobný návod ako na to, nájdete v príspevku MESAČNÁ VODA: AKO VYTVORIŤ MESAČNOU MÁGIOU NABITÚ VODU PRE OČISTU, MANIFESTÁCIU & POSILNENIE ZÁMEROV.


Budete potrebovať:

Pozn.: Ak chcete ísť s týmto rituálom ešte ďalej a umocniť jeho magickú silu, vyberte si z vášho tarotového balíčka kartu SILA, ktorá je spojená so znamením Leva a liečivé kamene olivín, diamant, rubín, jantár, opál či slnečný kameň. Položte v bezpečnej blízkosti sviečky, optimálne na váš domáci oltár...* Aby ste mohli pracovať s liečivými silami ruže, farba, ktorú si vyberiete, bude obsahovať rôzne vibrácie. Použite okvetné lístky červenej ruže na prilákanie lásky, zvýšenie vašich pocitov vášne a zvýšenie vášho sexuálnej príťažlivosti. Použite ružové okvetné lístky ruží na zvýšenie svojej posvätnej ženskej energie a napojenie sa na Bohyňu vo vnútri. Použite žlté alebo broskyňové okvetné lístky ruží na uvoľnenie pocitov radosti a hravosti a pritiahnutie hlbokého priateľstva do vášho života. Použite fialové lupienky ruží na posilnenie svojej intuície a spojenie sa s vyššími sférami a tretím okom. Prípadne zmiešajte viaceré farby, ktorými túžite posilniť konkrétne oblasti života, ale odporúčam maximálne dve rôzne farby.


Postup:

1.) Vezmite si vybraný nástroj na čistenie aury a vyčistite si auru, počnúc vrchom hlavy. Postupujte po celom tele až k chodidlám. Počas čistenia aury recitujte nasledujúcu mantru.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Komentarai

Įvertinta 0 iš 5 žvaigždučių.
Kol kas nėra įvertinimų

Pridėti vertinimą
bottom of page