top of page
POKLADY VENUŠE Blog
VENUŠA V BLÍŽENCOCH 2024: ZÁVAN ČERSTVÉHO VZDUCHU ~ ČAS NADVÄZOVANIA NOVÝCH INTELEKTUÁLNYCH VZŤAHOV + MOCNÉ AFIRMÁCIE
MESAČNÁ MÁGIA: 9 RITUÁLOV PRE SPLN MESIACA ~ PRAKTICKÉ TIPY & INŠPIRÁCIE PRE VEDOMEJŠÍ ŽIVOT
© Copyright

🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI: MAGICKÝ ČAS UVOĽNENIA & SPOJENIA SA SO SRDCOM🕯

Updated: May 24

Najbližší Spln Mesiaca v Strelcovi pripadá na 23. mája 2024. Energie Splnu Mesiaca môžu priniesť obrovské zmeny a transformáciu. Je to čas na uvoľnenie toho, čo nám už neslúži. Spln je najjasnejšou nocou lunárneho cyklu, čo symbolicky naznačuje, že sa nemáme kam ukryť /sami pred sebou/. Podobne sa môžeme stretnúť tvárou v tvár s vlastnými tieňmi. Všetky vnútorné blokády, ktoré môžeme prežívať, sa pod týmto svetlom osvetlia. Spln Mesiaca je ako náš zodpovedný partner, ktorý hovorí: "Pamätáš si na tie veci, ktoré si chcel/a zmeniť? Dnes je ten deň." Strelec je večný študent zverokruhu, ktorý večne putuje po svete a hľadá nové poznatky a perspektívy. Táto energia nás núti byť zvedaví a opustiť svoje komfortné zóny. Povzbudzuje nás, aby sme otvorili svoju myseľ novým perspektívam a skúsenostiam. Zároveň nás vyzýva, aby sme sa vydali na menej vychodené cesty. Energia Strelca sa nezaoberá tým, čo je známe. Túži po novom z každej strany. V tomto príspevku nájdete sviečkový rituál pre Spln Mesiaca v Strelcovi pre uvoľnenie všetkého, čo už neslúži vášmu najvyššiemu dobru a spojenie sa s posvätnám miestom srdca...

🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI🕯

Nuda je smrťou Strelca. Rutina a predvídateľnosť nemajú v tejto energii miesto. Strelec chce, aby sme sa cítili zmätene. Žiada od nás, aby sme všetko, čo poznáme, vyhodili do vzduchu a nechali kúsky dopadnúť, kam môžu. Iba zamiešaním života do neporiadku si môžeme pospájať jednotlivé body novými spôsobmi a nájsť súvislosti, ktoré by nám možno unikli, keby sme všetko udržiavali v poriadku.


Strelec nás núti robiť skoky viery a veriť, že sa z toho vyvinie to najlepšie čo môže. Táto energia nám pomáha sústrediť sa na to dobré a v tejto pozornosti pestovať pozitívnejšie vibrácie v celom živote. Táto energia nás odmeňuje riskovať, aj keď nepoznáme výsledok.


Strelec nás učí, že vždy môžeme nájsť vyšší zmysel v každej situácii, dokonca aj v tej, ktorá nejde podľa plánu. Strelec chce, aby sme kráčali do neznámeho teritória s vnútornou istotou, že vždy nastane ten najlepší scenár, aj keď ho možno budeme musieť nájsť. Nemusíme sa donekonečna vydávať to známou cestou zo strachu z neznámeho...


Počas tohto Splnu Mesiaca v Strelcovi si pripomeňte, že vesmír sa o vás vždy postará. Spýtajte sa sami seba, ako môžete vecami trochu zatriasť. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a zosúlaďte sa s energiou nádeje, aby ste vyliečili tú časť seba, ktorá sa bojí neznámeho. Priznajte si svoje obavy, keď prídu, a poučte sa z nich, ale odolávajte ich ovládaniu.


Strach je zaujímavá emócia. Dobre nám slúži v rozhodujúcich obdobiach nášho života, ale zároveň blokuje náš rast, keď riadi všetky naše rozhodnutia. Keď pociťujete strach, spýtajte sa sami seba, či je naozaj oprávnený. Existuje skutočné ohrozenie vášho blaha, alebo je strach neoprávnený? Ktorý strach je nevyhnutný na to, aby ste boli v bezpečí, a ktorý strach blokuje váš rast alebo vám bráni nasledovať svoju intuíciu?


Spln Mesiaca v Strelcovi má moc pomôcť vám pochopiť, ktoré strachy musia zostať a ktoré by mali odísť. Zároveň otvára dvere k viere, že sa môže stať to najlepšie. Veľa času trávime tým, že si hovoríme, "čo by bolo, keby bolo", a predstavujeme si najhorší možný scenár. Toto katastrofické myslenie len blokuje našu schopnosť prejavovať a rozpoznávať najlepšie scenáre. Obavy z budúcnosti vám v žiadnom prípade nepomôžu. Môžete mať pocit, že sa pripravujete na rôzne scenáre alebo kontrolujete výsledky, ale v skutočnosti si len vyčerpávate energiu.


Byť prítomný a predpokladať, že sa stane to najlepšie, je pre prácu s týmto Splnom Mesiaca priam kľúčové. Vyzvite sa, aby ste v tomto stave mysle zotrvali aspoň počas tohto dňa. Keď sa objavia dotieravé myšlienky, vyvráťte ich afirmáciami, ktoré tvrdia opak...KOREŠPONDENCIE PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI 2024

  • Tarot: Milenci

  • Byliny: Baza, mäta, ruža, pelyň, tymián

  • Farby: zelená, hnedá, ružová

  • Kamene: Smaragd, Malachit, Jantár, Karneol, Mesačný kameň

  • Zvieratá: Mačky, rys, leopard, labuť, holubica

  • Bohyne: Maia, Venuša, Afrodita, Artemis, Bast

  • Mesačná medicína: stvorenie, láska, intuícia, božské spojenie, spojenie s prírodou, sexualita, zmyselnosť


Čo môžete robiť počas noci Splnu Mesiaca v Strelcovi

Zamilujte sa do svojho života: Milujte svoj život a akceptujte všetko, čo sa ho týka. Môžu sa vyskytnúť vzostupy aj pády, ale neprestávajte sa do svojho života zamilovať zakaždým. Vytvorte si novú záľubu. Spievajte. Tancujte. Smejte sa. Ale čo je najdôležitejšie - žijte!!


Majte víziu budúcnosti: Zapíšte všetky svoje posvätné túžby a umiestnite ich pod mesačné svetlo na požehnanú aktiváciu.


Spojte sa s prírodou: Urobte z prírody obrovskú súčasť vášho života. Kráčajte bosými nohami po zemi a pozorujte prírodu. Odovzdajte všetky svoje obavy ohňu. Napíšte všetky negatíva a spáľte to. To vám pomôže zbaviť sa všetkých negatívnych emócií zvnútra.


Mesačný Elixír: Zmiešajte mätu / ružu / tulsi / ibištek/ škoricu, a pijte ako čaj s medom, aby ste sa naplnili esenciou posvätnej liečivej ženskej energie.


Mesačná mudrosť: Umiestnite svoje krištály a vzácne kamene do blízkosti okna, najlepšie niekde von na tarapetu alebo do záhrady, aby boli vystavené mesačnému svitu a znovu nabité energiou. Nasledujúce ráno umiestnite jablko a pohár vody do okna pod slnečným žiarením, následne vypite a zjedzte (nazývané ako "raňajky Mesačnej múdrosti")


Obklopte sa ľuďmi, ktorých máte radi: Zhromaždite okolo seba svojich blízkych a urobte vyššie uvedené kroky, aby ste zvýšili energiu.SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI 2024

(môžete prevádzať po celý mesiac až do najbližšieho Splnu v júni)

Tento rituál bol vytvorený v súlade s energiami Splnu Mesiaca v Strelcovi. Jeho cieľom je vniesť do vášho života lásku, mier, podporu, vedenie a smer. Najlepšie je tento rituál urobiť od 22. do 25. mája 2024


Budeme potrebovať:


Postup:

1.) Sviečku položte na stôl alebo na oltár. Zatiaľ ju nezapaľujte. Robte tento rituál mimo otvorených okien alebo ventilátorov / klimatizácie atď. (Neskôr uvidíte, prečo!)

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page