top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
VENUŠA V BLÍŽENCOCH 2024: ZÁVAN ČERSTVÉHO VZDUCHU ~ ČAS NADVÄZOVANIA NOVÝCH INTELEKTUÁLNYCH VZŤAHOV + MOCNÉ AFIRMÁCIE
© Copyright

RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI 2023 + AFIRMÁCIE PRE VAŠU SPIRITUÁLNU PRÁCU /eBOOK VO VNÚTRI/

Updated: May 19

Spln Mesiaca v Strelcovi je tradične časom expanzie, skúmania a hľadania vyšších právd. Strelec je známy ako hľadač, dobrodruh a pravdovravec zverokruhu. Spln Mesiaca v tomto znamení je pre nás silným časom, aby sme sa s týmito témami spojili a začlenili ich do svojho kažodenného života. V astrológii symbolizuje fáza Splnu dokončenie, úrodu semien zasiatych počas Novu. Je to obdobie, keď sa emócie, pocity a podvedomé emócie dostávajú na povrch, aby boli rozpoznané a spracované. Vo väčšom meradle je Strelec ohnivé znamenie, ktoré symbolizuje energiu, nadšenie a túžbu po objavovaní a dobrodružstve. Je to tiež mutabilné znamenie, ktoré je prispôsobivé a vítajúce zmeny. Strelcovi vládne Jupiter, planéta expanzie, hojnosti, filozofického porozumenia a vyššieho vzdelania. Preto keď je nastáva Spln Mesiaca v Strelcovi, tieto témy sú ešte viac zvýraznené. tento júnový Spln Mesiaca vás môže podnietiť k tomu, aby ste sa zamysleli nad svojimi osobnými presvedčeniami a životnou filozofiou. Môže tiež podnietiť túžbu po cestovaní, dobrodružstve alebo nových vzdelávacích skúsenostiach. Okrem toho by mohol tento Spln v Strelcovi priniesť aj obdobie zvýšenej intuície a túžby po slobode a objavovaní. V tomto príspevku nájdete rituál pre Spln Mesiaca v Strelcovi 2023 spolu s afirmáciami, ktoré vás týmto obdobím prevedú, aby ste z tejto mocnej lunácie vyťažili čo najviac v rámci svojej spirituálnej praxe.... pre predplatiteľov STRIEBORNÉHO / ZLATÉHO ČLENSTVA je tu k dispozícii k stiahnutiu zDARma aj Spirituálny sprievodca v podobe praktického eBooku.

RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI 2023 + AFIRMÁCIE PRE VAŠU SPIRITUÁLNU PRÁCU /eBOOK VO VNÚTRI/

Art by Emilia Nora Elina


Z duchovného hľadiska je tento júnový Spln Mesiaca v znamení Strelca silným časom pre rast, skúmanie a rozvoj našej vnútornej múdrosti. Je to zároveň skvelý čas na hľadanie nových duchovných učení alebo praktík alebo na skúmanie nových perspektív na vašej súčasnej ceste.


Počas tohto Splnu môžete cítiť, že vás to ťahá skúmať svoju osobnú Pravdu a hľadať hlbšie pochopenie Vesmíru, ako aj svojho miesta v ňom. Môže to byť tiež silný čas na prácu tarotom či runami, či spojenie s Božstvom vo všetkých jeho podobách...


Spln Mesiaca v Strelcovi, ktorý v našich končinách nastáva 4. júna 2023 zachytáva dobrodružného ducha. Vedie nás k tomu, aby sme sa odľahčili, nebrali veci príliš vážne a našli si čas na hru. Pri hlbšom pohľade sa však zdá, že tento Spln od nás chce aj to, aby sme sa venovali svojim povinnostiam a usporiadali si veci.


TIP: Ak vás zaujíma história a mytológia Mesiaca, prečítajte si tiež o tom, prečo sa tento júnový mesiac nazýva JAHODOVÝ MESIAC, a s akým tradíciami sa spája >> nájdete v časti MOONOLÓGIA.


Keďže tento Spln Mesiaca v Strelcovi 2023 nesie obe tieto vibračné kvality, možno sa nám stane, že sa budeme cítiť ako pri "preťahovaní sa lanom". V závislosti od toho, v akej fáze života sa nachádzame, môžeme potrebovať viac času na hru alebo viac času na povinnosti. Tieto dve veci sa môžu dokonca prelínať.


Strelec je reprezentovaný symbolom šípu lukostrelca, a to je možno práve to naše vodítko. Lukostrelec sa potrebuje sústrediť a zacieliť, aby sa trafil svoj cieľ, a ak si aj my osvojíme rovnaké zameranie a budeme sa držať v súlade s tým, čo je skutočne dôležité, budeme sa v týchto energiách orientovať oveľa ľahšie.


Viac o astrológii a sprituálnom význame júnového SPLNU MESIACA V STRELCOVI 2023 sa dočítate v predošlom príspevku Blogu>>



Ak nie ste predplatiteľom STRIEBORNÉHO / ZLATÉHO ČLENSTVA, všetky tie najdôležitejšie informácie o Splne v Strelcovi 2023 spolu s rituálmi nájdete v praktickom eBooku ⤵️




RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI 2023

Tento rituál je najlepšie vykonať medzi 2. až 11. júnom 2023


Budete potrebovať:

  • Nástroj na čistenie aury a priestoru (napr. šalviu, kadidlo, palo santo, tibetské misy atď. 👉🏼 všetko nájdete na našom eShope)

  • Misku s vodou

  • 1 šálku nevarenej ryže (prípadne ju nahraďte iným nevareným zrnom/strukovinou)

  • Pohár pitnej vody

Postup:

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page