top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

RITUÁL PRE NOV MESIACA V RAKOVI /29.06.2022

Prvá veľká lunácia leta prichádza 29. júna 2022 a prináša nám jemnú príležitosť ponoriť prsty na nohách do tepla, mágie a bohatých emócií tejto novej sezóny. Júnový Nov Mesiaca v Rakovi 2022 nám pomôže vtiahnuť sa reflexívne dovnútra, inšpiruje nás, aby sme sa sústredili na naše pocity, živili naše jemnejšie stránky a spojili sa s našimi srdcami. Pochopením duchovného významu júnového Novu Mesiaca môžeme využiť jeho citlivú mágiu vo svoj prospech. Astrologicky sú Novy Mesiaca o prijímaní nových začiatkov – čo dáva zmysel, keďže táto fáza označuje bod obnovenia lunárneho cyklu. Z tohto dôvodu tieto lunácie s tmavou oblohou na pozadí prinášajú ideálnu energiu na stanovenie mystických zámerov, zasadenie semien pre nové ciele alebo naštartovanie nových cyklov vo vašom živote. Okrem toho sa predpokladá, že Novy Mesiaca sú obzvlášť introspektívne obdobia, ktoré nám môžu pomôcť dostať sa do kontaktu s našimi intuitívnymi zmyslami a vniesť do našich pocitov určitú vnútornú jasnosť. Platí to obzvlášť pre júnový Nov Mesiaca 2022, keďže sa odohráva v citlivom a materskom znamení Raka. Jeho duchovný význam je teda o pestovaní vašich snov a rešpektovaní vašich emócií pri prechode do druhej polovice roka. Novolunie v Rakovi je našim verným sprievodcom, ktorý nám môže pomôcť konfrontovať naše najhlbšie pocity, aby sme ich mohli uznať, pochopiť ich a dokonca ich využiť tak, aby sa stali našim mocným nástrojom rastu... a tento rituál bol k tomuto vytvorený.

RITUÁL PRE NOV MESIACA V RAKOVI 2022

Art by Emilia Nora Elina


Ste pripravení ponoriť sa hlboko do svojho srdca a uvedomiť si svoje pocity? Ak áno, duchovný význam Novu Mesiaca v júni 2022 slúži presne na ten typ energie, s ktorým budeme pracovať.


Aký je duchovný význam júnového Novu Mesiaca?

Nadchádzajúci júnový Nov Mesiaca nesie v sebe vzácne kúzlo, pretože je to jediný Nov v roku, ktorý sa uskutoční v mäkkých moriach kardinálneho vodného znamenia Raka. To je dôležité, pretože Rak je jedinečné znamenie zverokruhu, ktorému vládne samotný Mesiac. To znamená, že táto lunácia sa odohráva v jej astrologickom sídle a môže sa skutočne cítiť ako doma. Keď sú Slnko a Mesiac zarovnaní v súcitnom znamení Raka, pravdepodobne si všimneme dôraz na lunárne témy, ako je rodina, pohodlie, nostalgické spomienky a emocionálne spojenia. Vo všeobecnosti je energia zverokruhu Raka o nasmerovaní nášho vnútorného kraba a o tom, že sa aj my občas necháme jemne zmietať tam a späť vlnami našich pocitov. Ak cítite potrebu stiahnuť sa na čas do bezpečia svojej ochrannej ulity so zámerom duchovnej sebareflexie, teraz je na to skvelá príležitosť.


Navyše, pretože tento Nov Mesiaca je tiež podporovaný sladkým spojením s pôvabnou Venušou – planétou hojnosti a lásky – môže tiež slúžiť ako potenciál pre ďalšiu expanziu, emocionálny rast a hlboký prístup do našich vnútorných svetov. Dáva nám šancu zažiť naše pocity v celej ich rozľahlosti a veľkoleposti. Duchovný význam Novu Mesiaca v znamení Raka nás teda smeruje k tomu, aby sme našli silu v tejto sentimentálnosti.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page