top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

OBNOVTE ENERGIU SVIEŽOSTI A RADOSTI VO VAŠOM DOMOVE POMOCOU JEDNODUCHÉHO KÚZLA

Cítite akoby vo vašom domove pretrvávala opotrebovaná energia minulosti, ale vy ste už pripravení nasmerovať svoj zrak smerom k jasnej a nádejnej budúcnosti? Toto jednoduché kúzlo vám pomôže vyčistiť váš domáci priestor, resetovať energie vo vašom dome a prinesie do vášho životného priestoru energiu omladenia, obnovy a ľahkosti. Je to ako stisnúť resetovacie tlačidlo! Navyše máme tesne pred Super Splnom v transformačnom znamení Škorpióna, takže je na to ideálny čas!!! Tak poďme na to...


Budeme potrebovať:TIP 1: Túto zmes olejov môžete použiť aj do vášho difúzera na rozptýlenie do vášho priestoru kedykoľvek sa budete cítiť unavení, bez energie alebo v prípade, ak potrebujete pozdvihnúť náladu a energiu.


TIP: Môžete použiť rozmarín a levanduľu zo svojej záhrady, a k tomu priliať vylisovanú čerstvú citrónovú šťavu - urobte, čo vám vyhovuje. Všetky ingrediencie nechajte pred použitím pár hodín macerovať.


Potrebujeme tiež:

Voda

Nepoužívaná čistá handrička

Misa alebo vedro

Drevená lyžica (môžete použiť aj prst:)Postup:

Nakvapkajte všetky oleje postupne do misy s vychladenou prevarenou vodou. Ukazovákom prsta alebo drevenou vareškou miešajte vodu v smere hodinových ručičiek a pohybujte jemne smerom k stredu. (Toto by malo vytvoriť efekt mini vírivky:).

Pri tom opakujte trikrát nasledujúce aktivačné kúzlo:


Preč so všetkým starým a neprospešným, vitajte nové Energie...

To je to, čo od vás žiadam.

Volám lásku, harmóniu, šťastie a mier,

Kúzlo vo vnútri je teraz uvoľnené.

Ďakujem...Môžete buď vysloviť tieto slová nahlas, alebo si ich prejsť v hlave.


Potom pomocou čistej novej handričky namočenej v tejto čistiacej vode vyčistite vnútro svojich dverí. Áno, vyčistite dvere! Práca od stredu smerom von umožňuje pozitívnym energiám, ktoré ste vytvorili, naplniť vašu izbu. Môžete to urobiť toľkokrát a v toľkých miestnostiach, ako chcete.


A nemusíte to robiť sami. Zapojte do toho svojho partnera. A deti. Všetci sa budete pri tom cítiť lepšie. A dokonca aj omladení...


TIP. Oleje spolu s vodou môžete tiež naliať do malej fľaštičky s rozprašovačom, aby ste ich mohli použiť ako svoj magický sprej, ktorý môžete použiť keď je potrebné veci trochu posilniť. V tom prípade odporúčam do zmesi priliať aj kúsok bieleho alkoholu, kvôli väčšej trvanlivosti!


Príjemnú zábavu pri očiste a obnove Energií vášho priestoru vám prajem, Priatelia!


S Láskou,


Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page