top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
AKO NA JAR VYČISTIŤ ENERGIU VÁŠHO DOMOVA & NÁVOD NA VYTVORENIE OLTÁRU
© Copyright

NOV MESIACA V ZNAMENÍ PANNY: VEĽKÉ UPRATOVANIE, LIEČENIE GENERAČNÝCH RÁN & TRANSCENDENCIA

Updated: Sep 6, 2021

Všetky Novy Mesiaca sú vo všeobecnosti príležitosťou pre nové začiatky. Je to čas, kedy sa energia prirodzene vťahuje dovnútra. Tento vnútorný prúd energie môžeme použiť na ústup do svojho vnútra, na kontempláciu, ale aj na zamyslenie sa nad tým, čo by sme chceli pritiahnuť do našich životov. Nov Mesiaca v zemskom znamení Panny, ktorý nastáva 7. septembra 2021 je obzvlášť pozitívnym obdobím pre každého, kto chce začať s novými zdravými návykmi alebo prestať s tými škodlivými. V astrológii nám Nov Mesiaca prináša šancu obnoviť naše ciele a zaviazať sa vykonať potrebné zmeny. Toto je optimistické obdobie v mesiaci, ale aby ste čo najlepšie využili Nov Mesiaca, rovnako ako pri Splne, je nevyhnutné zosúladiť jeho mesačné energie s energiami príslušného znamenia zverokruhu.


Panna je tradične spájaná so zdravím, obzvlášť v oblasti výživy a s alternatívneho zdravia. Tento čas Novu Mesiaca v Panne je skvelým obdobím k tomu aby ste zvýšili príjem vitamínov a minerálov, a možno aj vyskúšali nový stravovací režim. Nie však diéta ako pri represívnom obmedzení kalórií alebo tukov, ale "diéta" v pravom zmysle slova, prijímanie jedla, ktoré vás obohacuje a vyživuje.


Ako znamenie zverokruhu je Panna od prírody tiež mimoriadne kritická. Pozitívnou stranou tejto kritickej schopnosti je však rozlišovanie a to je to, čo môžeme počas Novu Mesiaca v Panne využiť. Zistite, čo - a kto - je pre vás dobré a čo - a kto - nie, a urobte si plány na maximalizáciu toho, čo vám prináša pozitívny progres a pozdvihnutie.


V astrológii sú energie Panny aj o detailoch, dokonalosti a zložitosti. Počas tejto mesačnej fázy sa môžeme kriticky pozrieť na naše plány, rutiny, časový manažment a organizačné návyky. Vyčistite svoje neporiadok, psychicky aj fyzicky, a nájdite spôsoby, ako dosiahnuť viac za kratší čas. Panna je pomerne premenlivé znamenie, takže sme schopní vyvážiť všetko, čo sa môžu zdať ako protichodné priority.


Nov Mesiaca v Panne je tiež skvelým obdobím, kedy môžete venovať pozornosť svojmu duševnému zdraviu. Energie tohto znamenia môžu z astrologického hľadiska pôsobiť veľmi znepokojujúcu a podráždene, takže sa naučte lepšie relaxovať a vypustiť zo svojej mysle starosti pochádzajúce z budúcnosti. Bytie v prítomnosti a meditácia môžu byť k tomu skutočne nápomocné, preto sa v tomto období zamerajte výlučne na kľúčovú súčasť príprav na Nov Mesiaca v Panne. Keďže Panna je zemským znamením, môže vám pomôcť aj "ukotvenie" a uzemnenie v prírode.


Tento Nov Mesiaca v Panne tvorí pozitívny trigón s Uránom v Býkovi. Zvedavosť a spontánnosť poháňa hravý a optimistický vplyv tohto trigónu. Energie pribúda a ľuďom sa zrejme nebude chcieť počastohto Novu Mesiaca sedieť na mieste. Vystúpte zo svojej rutiny a vyskúšajte niečo úplne, bude to mať oveľa väčšiu príťažlivosť. Je to skvelý čas na dobrodružstvo, ale v hre je aj hlbšia energia, ktorá nás vedie k spojeniu sa s našim vnútorným dieťaťom a k premýšľaniu o našich generačných alebo rodových ranách.


Pod týmto Mesiacom v znamení Panny je nám ponúkaná energia, ktorá nás povedie k objavovaniu návykov, presvedčení alebo postojov, ktoré sme získali z detstva, a ktoré nám už viac neslúžia.


Je to energia, ktorá nás privedie k hojeniu rán, ktoré nesieme vo svojom DNA po predkoch a predošlých generáciách. Toto sú rany, ktoré nie sú z tohto života, ale sú zdedené z našej pozemskej rodiny a rodiny duše. Tieto rany môžu byť tiež spojené s krajinou, v ktorej sa rozhodneme tráviť svoj každodenný život.


Táto energia je hlboká a práca s ňou nie je jednoduchá, ale spúšťa ju asteroid Nessus, ktorý je počas tohto Novu Mesiaca veľmi aktívny. So zapojením asteroidu Nessus do tejto energie sme povolaní prerušiť generačné karmické cykly, ktoré síce neboli spôsobené našim pričinením, ale my ich máme silu skončiť.


Pod touto energiou Novu Mesiaca môžeme byť tiež povolaní pozrieť sa na rany z detstva a uvedomiť si, ako sa prejavujú v našej súčasnej realite.


Páči sa nám, ako sa prejavujú v našom každodennom živote, alebo je načase prerušiť túto reťaz a skúsiť niečo nové?


Na identifikáciu deštruktívnych modelov detstva a rán predkov je zrejme potrebné ísť do väčších hĺbok Poznania. Ale ak sa cítite povolaní vykonávať túto prácu, môže sa vám zdať, že tento Nov Mesiaca vám prináša určitý komfort a ľahkosť pri práci s rodovými záležitosťami a umožňuje, aby celý liečebný proces prebehol prirodzenejšie a organickejšie.


Ak už istý čas pracujete na týchto oblastiach svojho života, môže sa vám stať, že tento Nov Mesiaca bude pre vás tiež silným portálom uzdravenia a transcendencie.Pretože sú Novy Mesiaca sú zároveň časom "povolávania" vecí, môžeme túto energiu použiť na písanie denníka, meditáciu a ponorenie sa hlbšie do našich zdedených blokov a emočnej "batožiny", čo nám umožní lepšie pochopiť a uvedomiť si ich prítomnosť v našich životoch.


Niekedy len uvedomenie si týchto vecí môže byť jemným otváračom uzdravenia a spustiť liečebné procesy. Nečakajte však, že budete mať hneď všetky odpovede... je to proces.


Vo všeobecnosti môže Nov Mesiaca v znamení Panny vysielať zmiešané vlny energie, ktoré môžu spustiť naše staré rany, ale taktiež nás inšpirujú k skúšaniu nových vecí. Zdá sa, že tieto dva prejavy sú na opačných koncoch spektra, čo môže byť tiež dôvodom, prečo táto energia Novu Mesiaca môže prejavovať štýlom "raz hore, raz dole".


Intuícia je v tejto dobe bude taktiež veľmi vyladená, čo môže viesť k mnohým zaujímavým zážitkom a „a-haaa!“ momentom. Počas tohto blížiaceho sa Novu Mesiaca nám bude na chvíľu umožnené oddeliť sa a vzdialiť od svojich emócií, ak sa tak rozhodneme, čo bude osviežujúca zmena tempa po všetkej tej dynamike predošlých dní a týždňov.


Pod septembrovým Novom Mesiaca sa možno cítime mysľou trochu "všade", ale ak si dokážeme spomenúť na využitie tohto prúdu vnútornej energie, môžeme sa cítiť otvorenejší a prítomnejší pred začatím tohto nového lunárneho cyklu.


Nájdite si chvíľu, aby ste zatvorili oči a predstavte si, ako do vašej bytosti prúdi čerstvá mesačná energia. Predstavujte si ju ako vstupuje do vás cez temeno hlavy, zalieva vašu auru nádhernou energiou bieleho svetla a posúva sa smerom dole až po prsty na nohách. Precíťte tento svieži lunárny prúd posvätnej energie, ktorý vás zavedie na cestu dovnútra, aby ste sa vcítili do toho, kde sa aktuálne nachádzate na svojej Ceste a kam smerujete


Počas Novu Mesiaca je obloha úplne tmavá, čo symbolizuje dve veci. Symbolizuje nepoznanie toho, čo príde, a byť s touto myšlienkou OK v období temnoty a neistoty. Táto tma tiež symbolizuje potrebu ísť dovnútra a odvrátiť svoju pozornosť od podnetov jasného vonkajšieho sveta, ktorý je už prejavený v našej realite.


Tmavá nočná obloha je symbolom potenciálu. Je to prázdne plátno, otvorená tabuľa, ktorá čaká na naplnenie vašou inšpiráciou. Keď je noc temná a obloha bez svetla Mesiaca, máme silu vytvoriť a zasadiť svoje semená zámeru pre budúci lunárny cyklus.


Blížiaci sa septembrový Nov Mesiaca, ktorý spadá pod znamenie Panny, nás bude udržiavať pri zemi, a toto spojenie so zemou bude našim liečivým tonikom.


Energia Panny nás učí, že sme Zdroj, sme Vesmír, sme jedno so všetkým. Keď to dokážeme rozpoznať, dokážeme sa naladiť a spojiť so silou, ktorá s tým súvisí, a nájsť svoju osobnú silu s vedomím, že žiadna búrka nie je nikdy príliš divoká na to, aby sme sa cez ňu bezpečne dostali.


Prepojte sa teda nohami pevne so Zemou. Nechajte cez seba pretiecť energiu Zdroj, nech toto spojenie prebudí a aktivuje vašu vrodenú Silu. A potom z tohto miesta sa nechajte unášať na vlnách Panenského Novu Mesiaca. Použite ju na to, aby ste do svojho života vniesli čerstvú energiu, ale tiež na prerušenie akýchkoľvek karmických generačných cyklov, ktoré už vo vašom živote nemusia byť aktívne.


Viem, je toho veľa na obsiahnutie a zvládnutie, ale táto energia blížiaceho sa Novu Mesiaca vám bude láskavým sprievodcom a umožní vám urobiť malý krok alebo obrovský skok.


Žiadna vynaložená námaha v tomto období nebude zbytočná. Akékoľvek úsilie budú oslavovať ľudia, ktorí prišli pred vami, a ľudia, ktorí budú pokračovať aj potom, čo opustíte tento pozemský svet...


Požehnaný Nov Mesiaca prajem všetkých Spolupútnikom a nádherným Dušiam na tejto ceste veľkej Transformácie!!🙌🏼♀❤️


Rituál k Novu Mesiaca v znamení Panny >> nájdete TU.


TIP: Prečítajte si aj, aké vibrácie, požehnania a "lekcie" nám aktuálne v Septembri prináša sezóna Panny 👉 prejsť na článok.


Prečítajte si aj "Ako si namiešať a používať ESENCIÁLNE OLEJE pri rituáloch Novu Mesiaca"🌛🌚🌜 👉 prejsť na článok.


S Láskou,
P.S.: Ak sa vám páčil tento príspevok a máte túžbu ho zdieľať, pokojne tak urobte aj s uvedením linku na tento web, budem veľmi rada.bottom of page