top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

MODRÝ SUPER SPLN MESIACA V RYBÁCH 2023: ČAS MÁGIE, NÁHLYCH ZMIEN & ODHALENÍ /+ DENNÍKOVÉ VÝZVY/

Updated: Aug 30, 2023

Tohtoročný august so sebou prináša hneď dva Splny, ktoré sa prelínajú s energiami tohto mesiaca. Prvý z nich nastal 1. augusta v znamení Vodnára, tiež známy ako Jeseterov Mesiac. Druhý Spln, ktorý nastane 31. augusta v znamení Rýb, je Supersplnom a zároveň Modrým Mesiacom, čo je označenie pre zriedkavý jav, keď v jednom mesiaci zažijeme dva Splny. Očakávajte preto, že tento deň bude plný mágie, nečakaných zmien a náhlych odhalení. Vo svetle Splnu Mesiaca môžeme hlbšie nahliadnuť do seba i do svojho okolia. Odrazené lúče Slnka osvetľujú to, čo je za normálnych okolností skryté. Môžeme pochopiť veci z iného uhla pohľadu. Môžeme hlbšie porozumieť sami sebe. A môžeme zistiť, čomu je potrebné venovať pozornosť v našej frekvencii. Splny nastávajú počas opozície Slnka a Mesiaca, pričom Zem sa nachádza medzi týmito dvoma nebeskými telesami. Táto opozícia, keď sú energie na opačných stranách, je pre náš energetický systém intenzívna. Zároveň nás upozorňuje na miesta, kde sa potrebujeme posunúť, aby sme zmenili svoje vibrácie. Každý Spln Mesiaca prináša svoj vlastný súbor energií a poskytuje nám príležitosť posunúť našu vibráciu veľmi špecifickým spôsobom. Každý Spln Mesiaca je tematizovaný súhvezdím zverokruhu, v ktorom sa nachádza, čo ďalej usmerňuje naše zameranie a pomáha nám pochopiť, ako môžeme byť v súlade s vyššími alebo nižšími frekvenciami daného znamenia. Preto každá vesmírna vibrácia, vrátane vibrácií hviezd, má svoju vysokú alebo nízku stranu, s ktorou sa môžeme vo svojom energetickom tele zosúladiť. Pri práci s Mesiacom v Splne sa môžeme uvoľniť a odkloniť od nižších frekvencií príslušného znamenia, čo nám umožní prijať a zosúladiť sa s vyššími frekvenciami. Pri putovaní od jedného Splnu k druhému cez jednotlivé astrologické znamenia sa dotýkame každého aspektu nášho života a osobnosti. Vytvárame si plán na posun našich osobných vibrácií, jeden Spln za druhým, až kým nebudeme vibrovať na najvyššej možnej úrovni vo všetkých svojho oblastiach života. A práve Spln Mesiaca v Rybách 2023 je jedným z tých najmystickejších Splnov roka. Ako vodné znamenie pridávajú Ryby k Mesiacu ďalší prvok intuície, posvätnej ženskosti a transcendencie. Ryby predstavujú oceán - rozsiahly, bezhraničný a prepojený so všetkým. Táto energia je niťou, ktorá spája samotný Vesmír. Ako využiť tento mocný, magický čas pre svoj najvyšší rozvoj? Pokračujte ďalej v čítaní a dozviete sa všetko potrebné o astrológii, spirituálnom význame tohto vzrušujúceho Modrého Splnu Mesiaca v Rybách 2023, spolu s návodom ako z neho vyťažiť čo najviac. Pripravení? Poďme na to...

MODRÝ SUPER SPLN MESIACA V RYBÁCH 2O23: ČAS MÁGIE, ŠŤASTNÝCH NÁHOD & ODHALENÍ /+ DENNÍKOVÉ VÝZVY/

Art by Emilia Nora Elina


Ryby sú zrejme najduchovnejším znamením zverokruhu a ich energia nám pripomína, že my všetci sme vo svojej najhlbšej podstate duchovné bytosti v ľudskej podobe. Pripomína nám, že sme jedno so všetkým. Prebúdza našu tvorivosť, schopnosť liečiť a ochotu ponoriť sa hlboko do neznáma. Pri práci s energiou Rýb máme všetci jedinečnú možnosť dostať sa a nahliadnúť za povrchné aspekty života a otvoriť sa niečomu oveľa podstatnejšiemu. Ryby nám otvárajú cestu k pochopeniu života z iného uhla pohľadu. Poskytujú nám prístup k vyššiemu Vedomiu, ktoré upokojuje naše každodenné obavy a učí nás, že všetko, čo sa deje, má tak skutočne byť.


Toto vodné znamenie nám taktiež pripomína, že existuje mnoho úrovní Vedomia, a že každým dňom sa stávame stále viac vedomejšími. Stále viac si uvedomujeme, ako vnímajú svet iní a ako sa táto skúsenosť môže výrazne líšiť od našej vlastnej.


Vďaka technológiám sme s ostatnými ľuďmi na planéte prepojení viac ako kedykoľvek predtým. Toto spojenie môže na jednej strane prispieť k väčšiemu povedomiu, ale na druhej strane nás môže veľmi rozptyľovať. V dnešnej dobe technológií je tak ľahké stratiť sa v mori podnetov a byť priam zhypnotizovaný náporom vizuálnych podnetov. Technológie nám prinášajú informácie rýchlosťou blesku, ale môžu tiež zahltiť naše zmysly do takej miery, že sa otupíme alebo sa ocitneme v tranze svetla a zvuku.


Tento Spln Mesiaca v Rybách nás nabáda k tomu, aby sme posunuli svoje Vedomie na inú úroveň. Žiada, aby sme obmedzili svoje rozptýlenie, najmä to, ktoré spôsobuje emocionálne rozruchy. Žiada nás, aby sme si uvedomili, čo zahlcuje naše zmysly, a ustúpili od toho, aby sme si dali priestor. Poskytuje príležitosť uvoľniť mnohé energie, ktoré nás rozptyľujú alebo spôsobujú, že zabúdame na svoj skutočný potenciál. Namiesto toho, aby sme sa cítili ponorení v mori energie, môžeme sa stať pozorovateľmi - prepojenými, ale neovplyvnenými.


Každý z nás je zložený z energie na ceste vývoja. Táto energia je prepojená so všetkými okolo nás a so všetkým vo Vesmíre. Sme hviezdy, oceán a Mesiac. Individuálna energia, ktorá tvorí naše telo, myseľ a Vedomie, sa chce neustále vyvíjať. Súčasťou vyššieho Vedomia, ktoré ponúkajú Ryby, je pochopenie tohto plynulého toku nášho života a toho, čo znamená byť v ňom...


Aby naša energia nazbierala to, čo potrebuje na svoju transformáciu, prechádzame rôznymi životnými skúsenosťami, príjemnými aj tými menej príjemnými. Život nám dokáže priniesť tie najkrajšie zážitky plné radosti a šťastia, ale niekedy aj tie najbolestivejšie - a niekedy prináša oboje v jednom balení.Pri tomto Splne Mesiaca v Rybách vás však energia vyzýva, aby ste sa pozdvihli nad svoje skúsenosti a precítili obrovský potenciál. Žiada vás, aby ste urobili skok vo Vedomí a pokúsili sa pochopiť, že všetko, čo ste zažili, nejakým spôsobom slúžilo vášmu vývoju. Niečo vás to naučilo, a hoci to môže byť srdcervúce, pomáha to vašej energii vyvíjať sa. Pomáha vám to dosiahnuť osvietenie, jednu skúsenosť za druhou.


V tomto priestore môžeme nájsť vyšší význam každej skúsenosti a hlbšie pochopenie našej cesty. Čo sme tu naozaj zažili? Ako môžeme zvýšiť svoje Vedomie a zároveň zostať v spojení so svetom?


Pochopenie tohto vám pomôže vyliečiť sa aj z bolesti, ktorú vám život prináša. Čím viac skúseností prijmete ako súčasť svojho vývoja, tým viac ich dostanete, čím sa zaradíte do prúdu svojho života. Byť v prúde toku Vesmíru znamená, že priťahujete to, čo potrebujete pre svoju energiu, aby ste sa mohli v tomto živote vyvíjať. Znamená to, že narazíte na ľudí, ktorí vás môžu viesť, nájdete informácie, ktoré potrebujete na získanie nových perspektív, a pritiahnete frekvencie, ktoré sú v súlade s vašou cestou duše.


Pozn.: Ak nie ste predplatiteľom NAŠICH ČLENSTIEV, môžete si jednoducho stiahnuť za symbolický poplatok praktického spirituálneho sprievodcu týmto SPLNOM MESIACA V RYBÁCH 2023, kde nájdete všetky potrebné informácie pre vašu spirituálnu prax, ako aj splnové rituály ušité na mieru tohto mocného tranzitu⤵️

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page