top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

NAMIEŠAJTE SI SVOJ MAGICKÝ OLEJ ✫ SPLN MESIACA ✫ JEDNODUCHÝ RECEPT

Updated: Feb 8

Napĺňa vás vzrušením predstava práce s energiou Mesiaca? Čo tak využiť túto magickú vlnu energie a namiešať si Splnový olej, ktorého esencia vás môže sprevádzať po ďalšie dni, keď to možno budete najviac potrebovať? Ak ste začiatočníci na tejto ceste vedomého tvorenia, ničoho sa nemusíte obávať. V nasledujúcom príspevku vás prevediem krok po kroku pri výrobe tohto magického oleja, nie je to nič zložité. Tento olej namiešaný počas Splnu Mesiaca môžete použiť na pomazanie či aktiváciu sviečok, rituálnych resp. meditačných nástrojov a amuletov pre zvýšenie ich účinku, alebo požehnanie vášho domova alebo samého seba! Môžete ho využiť aj v rámci rituálneho kúpeľa, ak ho túžite posilniť magickou energiou Splnu! Tak poďme na to... 🌛🌕🌜
NAMIEŠAJTE SI SVOJ MAGICKÝ OLEJ ✫ SPLN MESIACA ✫ JEDNODUCHÝ RECEPT

AKO FUNGUJÚ MAGICKÉ OLEJE

Rituálne oleje nám pomáhajú svojim symbolickým aspektom, ktorý zvyšuje požadované účinky a výsledky našej spirituálnej práce. Oleje na pomazanie a ich použitie v mágii sa datujú už celé storočia! Mnoho náboženstiev používa oleje na pomazanie z rôznych dôvodov. Môžu byť použité na požehnanie, uzdravenie, duchovnú prácu, ale i mnohé ďalšie.

Každá z bylín disponuje jedinečnými magickými vlastnosťami, prináleží konkrétnej planéte i božstvu, a v kombinácii s vašimi zámermi (a energiou Splnu!) vám pomôžu pritiahnuť vaše túžby do manifestovaného sveta, v ktorom žijeme.


Tento olej použite na pomazanie sviečok, rituálnych nástrojov, amuletov, vášho domova alebo seba. Pridajte si ho do kúpeľa a invokujte tak silné energie Splnu Mesiaca.

NAMIEŠAJTE SI SVOJ MAGICKÝ OLEJ ✫ SPLN MESIACA ✫ JEDNODUCHÝ RECEPT

BUDEME POTREBOVAŤ


POSTUP


Zoberte čistú dózu, fľašu alebo malú sklenenú nádobu, ktorá sa vám páči pre jej vzhľad alebo pre vás má osobitný význam. Musí mať veko, ktoré sa dobre zatvára a neprepúšťa.Zapáľte šalviu alebo iné posvätné vykurovadlo a požiadajte o požehnanie rastlinného ducha, napríklad slovami:


"Žiadam, aby Duch tejto posvätnej šalvie naplnil tento priestor láskou a požehnaním."


Zoberte do rúk sklenenú nádobu a prefúknite ju dymom (vydymte) so slovami:


"Týmto dymom očisťujem túto fľašu / nádobu od všetkej negatívnej a škodlivej energie, aby som ju mohol /-la použiť pre svoje najvyššie dobro. Tak to je, a tak aj bude. “


Následne vezmite do rúk každú ingredienciu, každý olej a posilnite ho svojim zámerom.

Váš zámer / petícia môže byť prilákanie rôznych pozitívnych aspektov do vášho života, požehanie domova alebo vašich projektov / zámerov, liečenie vášho tela, nadviazanie vzťahu alebo čokoľvek iného, ​​kam chcete zamerať túto posvätnú energiu.


Do sklenej fľaše nalejte nosný olej (cca 30ml) a následne nakvapkajte všetky ostatné esenciálne oleje. Môžte pridať sušené lupienky ruží a malý krištál alebo Mesačný kameň (voliteľné). Všetky ingrediencie spolu pretrepte.


Keď vzývate Duchov posvätných rastlín, aby podporili ich magické účinky, používajte ich múdro, s úctou a určite im poďakujte za pomoc.


"Ďakujem, rastlinný Duch za tvoje požehnanie."


Nádobu umiestnite na miesto, kde bude osvetlená Mesačným svetlom, najlepšie vonku, ale môže to byť blízko okna vo vašom domove. Nezáleží na tom, či je vonku zamračené, pretože Mesačné svetlo, rovnako ako Slnečné svetlo, môže ľahko preniknúť cez mraky. Nádobu nechajte von celú noc. Ak vám to podmienky neumožňujú, stačí pár hodín. Nezabudnite ju však vyzdvihnúť pred svitaním, skôr ako sa jej dotkne Slnečné svetlo.


S Láskou,

NAMIEŠAJTE SI SVOJ MAGICKÝ OLEJ ✫ SPLN MESIACA ✫ JEDNODUCHÝ RECEPTUPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie a verejné šírenie celého obsahu článku, resp. jeho jednotlivých častí bez predošlého súhlasu autora nie je dovolené. Článok je možné zdielať len v celom rozsahu spolu s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem❤️♀🙌🏼!


NAMIEŠAJTE SI SVOJ MAGICKÝ OLEJ ✫ SPLN MESIACA ✫ JEDNODUCHÝ RECEPT

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page