top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

RITUÁL UVOĽNENIA & VIBRAČNEJ MEDICÍNY PRE SPLN MESIACA V PANNE 2023

Spln Mesiaca v Panne vrcholí 07. marca 2023 /13:42hod./ a je posledným Splnom pred začiatkom astrologického nového roka, takže je to ideálny čas zanechať minulosť za sebou a vziať si len múdrosť, ktorú si prajeme preniesť do svojej plánovanej budúcnosti. Pod vplyvom energií znamenia Panny môže byť naša pozornosť upriamená na našu vnútornú pohodu a tam, kde nám perfekcionizmus môže brániť v tom, aby sme urobili kvantový skok viery alebo vyžarovali do sveta naše skutočné autentické Svetlo. Keď sme spojení so svojím vyšším Ja, sme spojení so svojou vlastnou vnútornou božskosťou, vďaka čomu sme schopní cítiť sa na svojej Ceste oveľa istejšie, s väčšou dôverou v seba i Vesmírne zákony. Naše vyššie Ja vždy pozná Cestu von, preto si pod týmto marcovým Splnom Mesiaca v Panne nájdite čas na meditáciu, na spojenie so svojou najvyššou múdrosťou, vypite symbolicky upokojujúce tonikum, ktoré tento Spln Mesiaca v Panne ponúka, a uvedomte si svoju skutočnú silu, ktorá vyviera z vašej pravej podstaty... v závere tohto príspevku nájdete aj praktické a užitočné tipy pre manifestačnú prácu ušitú na mieru Splnu Mesiaca v Panne.

RITUÁL UVOĽNENIA & VIBRAČNEJ MEDICÍNY PRE SPLN MESIACA V PANNE 2023

©️ Art by Emilia Nora Elina


Do Jarnej rovnodennosti (20. marca 2023) zostávajú ešte viac ako dva týždne, ale tento rok sa možno budete chcieť pustiť do jarného upratovania o niečo skôr - konkrétne po marcovom Splne Mesiaca, ktorý nastane 7. marca 2023. Keďže La Luna vstupuje do znamenia Panny, nie je zrejme lepší čas na to, aby ste si osvojili vlastnosti tohto ultraorganizovaného znamenia a zbavili sa všetkého, čo vám už viac neslúži na vašej Ceste transformácie a rastu. Ak však chcete pritiahnuť pozitívnu karmu do vášho života, budete zrejme musieť urobiť o niečo viac než len vyhodiť staré džínsy, na ktoré ste zabudli. Ak chcete naplno využiť magickú silu tejto blížiacej sa lunárnej udalosti, vyskúšajte nasledovné rituály, ktoré sú určené na uvoľnenie starých energetických vzorcov a pripútaností, ktoré už viac neslúžia vášmu najvyššiemu dobru... aby ste si taktiež odpustili, za všetky svoje rozpodnutia minulosto a začali viac dôverovať svojmu životu a vedeli, že vždy spoluvytvárate svoju realitu s Vesmírom.


Pôvodne sa verilo, že marcový Spln Mesiaca ako posledný Spln zimného obdobia dostal svoj názov Červí / resp. Dážďovkový Mesiac podľa dážďoviek, ktoré vychádzajú zo zeme pri prvých príznakoch jari. V skutočnosti sa názov vzťahuje na špecifický druh červa, ktorý v tomto období vychádza z rozmŕzajúcej kôry stromov a iných zimných úkrytov. Pomenovanie tejto lunárnej udalosti údajne priniesol kmeň Naudowessie ako aj ďalšie domorodé kmene. Viac o tomto sa dočítate na podstránke webu >> MOONOLÓGIA, ktorá je celá venovaná mágii Mesiaca...


Splny Mesiaca sú vo všeobecnosti známe tým, že majú tendencie zvyšovať napätie a zintenzívňovať naše emócie, ale je dôležité pripomenúť si, že týchto emocionálnych uvoľnení sa netreba báť. Spln Mesiaca jednoducho završuje koniec jedného lunárneho cyklu, vtedy je La Luna najjasnejšia a najviditeľnejšia. V astrológii predstavuje energia Splnu Mesiaca dokončenie a emocionálne uvoľnenie. Hoci je táto lunácia pomerne intenzívna a pre niektorých možno trocha aj dramatická, môže byť zároveň aj mocným katarzným obdobím, keď sme nútení postaviť sa zoči voči svojim emóciám a zbaviť sa všetkého, čo nám už viac neslúži.


A aby sme toto ponuré zimné obdobie uzavreli na vysokej úrovni, prinášam vám aj niekoľko praktických nápadov na manifestačnú prácu...


Chcete si prečítať viac?

Ak chcete pokračovať v čítaní tohto exkluzívneho príspevku, prihláste sa na odber www.jove.sk

Odoberaj teraz
bottom of page