top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

KOZMICKÉ ENERGIE PRE APRÍL 2021 ~ MESIAC TRANSFORMÁCIE, UVOĽNENIA & MANIFESTÁCIE

Apríl 2021 bude silným 9. univerzálnym mesiacom (4+2+0+2+1). V numerológii to znamená, že bude prekypovať silnými vibráciami transformácie, univerzálnej múdrosti, vesmírnej lásky a áno - UVOĽNENIA!!! Apríl 2021 predstavuje koniec numerologického cyklu a prináša so sebou uzavretie a transcendenciu. Tento intenzívny mesiac nám môže priniesť do života veľké dary viacerými spôsobmi, ale neznamená to zaručene, že sa budeme cítiť ľahko. V skutočnosti sa pravdepodobne budeme cítiť naozaj, naozaj intenzívne. Nechať odísť a posunúť sa vpred, ďalej od ľudí a situácií, ktoré nám odčerpávajú energiu, nie je ľahká úloha ... ale vždy ide o úlohu, ktorá vedie k nášmu slobodnejšiemu, ľahšiemu a autentickejšiemu Ja. Dôverujte teda koncom, ktoré sa tento mesiac s veľkou pravdepodobnosťou udejú, a dovoľte im odísť. S láskou a pokojom na Duši...


Prvá polovica apríla pravdepodobne uplynie veľmi rýchlo a zrejme budeme cítiť, že sa všetko hýbe rýchlym tempom. Možno sa tiež budeme cítiť extra motivovaní a pripravení na riešenie projektov, pri ktorých sme predtým dlho otáľali.


Buďte pripravení na príval fantastickej, motivujúcej energie, ktorá nás bude sprevádzať v prvej polovici apríla. Spojte sa s ňou a využite ju na postup v projektoch, naštartovanie nových nápadov i na zvýšenie kreativity.


Nov Mesiaca v Baranovi 11. apríla bude jedným z najlepších dní v roku na manifestáciu, stanovenie cieľov a zasadenie semien zámeru. Nesie silnú magnetickú energiu, ktorá nám môže pomôcť pritihahnuť všetko, po čom túžime.


V prvej časti mesiaca však budeme pracovať aj s Marsom v kvadratúre s Neptúnom, ktorá by mohla vzbudiť určité napätie alebo vyniesť na povrch nejaké informácie, ktoré by mohli zapáliť prudkú reakciu.


So vstupom do sezóny Býka v polovici mesiaca, sa nám môže zdať, že sa veci trochu spomaľujú a že je potrebné pracovať s tým, čo je už vyformované pred nami, a nie pridávať niečo nové.


Mesiac Apríl končí duchovne regeneračným Škorpiónom v Super Splne Mesiaca, a Slnko vstupuje (tak ako každý rok) do harmonickej línie s Uránom, čo môže priniesť do nášho Vedomia náhly okamih prebudenia.


Všetka táto energia dohromady robí Apríl mesiacom skvelým na manifestáciu, dôveru v našu intuíciu a otvorenie sa zmenám.


Na druhej strane, z hľadiska numerológie mesiac Apríl v aktuálnom roku 2021 je charakterizovaný energiou 9, ktorá reprezentuje ukončenie cyklu. Preto sa môže zdať, že peniaze a energia založená na úspechu minulého mesiaca akoby zostali tento mesiac trocha pozadu a namiesto toho nás víta energia múdrosti, vyzretosť, tvorivé a umelecké vyjadrenie, ktoré 9 so sebou prináša.


Predstavte si cyklus 9 ako starého otca numerológie ... je veľmi múdry a skúsený po tých všetkých svojich dlho odžitých rokoch, nezaujíma sa už tak veľmi o bohatstvo alebo slávu, namiesto toho si dáva za cieľ tancovať, spievať a venovať svoj voľný čas dobrovoľnej pomoci iným, ktorý ho potrebujú alebo sú v núdzi. Žil dosť dlho na to, aby vedel, na čom v živote skutočne záleží, a do čoho je dávať svoju energiu.


Sme povolaní uvoľniť minulosť a privítať duchovný rast a vývoj, ktorý na nás v Apríli 2021 čaká! Tento mesiac je pre nás silnou príležitosťou pocítiť najkomplexnejší súcit - ľudskosť, najhlbšiu lásku, bezpodmienečné duchovné odpustenie a láskavosť, ale i múdrosť a integritu ...


Nie je lepší čas ako práve teraz na uvoľnenie akýchkoľvek pocitov negativity, odporu alebo zatrpknutosti ... Cítite hnev alebo zášť, ktorej ste sa držali príliš dlho? Alebo ste sa možno "trestali" za niečo, čo ste „pokazili“? Alebo ste možno prechovávali v sebe vinu za niečo, čo zostalo nevypovedané? ...


Nech už je to čokoľvek - Apríl 2021 prináša so sebou koniec cyklu - čo znamená, že konečne môžeme všetko nechať tak... nechať transformovať a odísť!KĽÚČOVÉ DÁTUMY PRE APRÍL 2021


3. apríl - Merkúr v Baranovi

Merkúr, planéta komunikácie, vstupuje do astrologického znamenia Barana. Táto energia podporuje rýchlu komunikáciu, ktorá je jasná a k veci. Dávajte pozor na nadmerné zdieľanie alebo príliš tvrdé stretnutie. Môžete získať pointu a byť láskavý súčasne.


4. apríl - 44 deň

Štvrtý deň štvrtého mesiaca nám dáva numerologický kód 44. 44 je číslo sily, ktoré naznačuje liečenie, autenticitu a budovanie pevného základu. Je tiež úzko spojená s anjelmi strážnymi. 4 je silná a stabilná, systematická, organizovaná a mimoriadne efektívna. Vďaka tomu je tento deň ideálny čas na organizáciu. Položte pevné základy čohokoľvek, na čom chcete v budúcnosti stavať. Vizualizujte si budúcnosť, ktorú si pre seba a najbližších predstavujete.


6. apríl - Slnko v konjukcii s asteroidom Ceres

Ceres je asteroid známy svojou ženskou silou, výživou a hojnosťou. Keď sa Slnko a Ceres zosúladia, sme schopní cítiť jeho energiu hlboko v našich vlastnom bytí. Je to ideálny čas na kreativitu a robiť veci, ktoré napĺňajú naše srdce.


Čo napĺňa vaše srdce a dáva vám pocítiť, že ste milovaní? Odpoveď na túto otázku je to, na čo by ste sa mali tento deň zamerať!


9. apríl - Mars v kvadratúre s Neptúnom

Táto energia vrcholí v tento deň, ale budeme ju môcť cítiť väčšinu mesiaca. Mars v kvadratúre s Neptúnom môže vyniesť na povrch nejaké informácie, ktoré vytvárajú prudkú alebo napätú reakciu. Neptún má tendenciu odhaľovať veci, takže všetko, čo sa objaví, môže zapáliť ohnivú reakciu. Je to niečo, čo pravdepodobne uvidíme viac na globálnej úrovni ako na osobnej úrovni, avšak ak v našom osobnom živote vyjdú na povrch nové informácie, je možné, že budeme musieť konať rýchlo. Dôverujte svojim inštinktom.


V numerológii sa 9 často označuje ako „záverečný príspevok“, predstavuje koniec numerologického cyklu. Je to energia, ktorá je charaketiristická veľmi múdrou a duchovnou povahou. Tento deň je preto vhodný deň na to, aby ste sa uzavreli, ukončili cykly alebo nekonštruktívne vzorce správania, a popremýšľali o lekciách a ponaučeniach získaných týmto spôsobom. Taktiež je vhodné, aby ste si v tento deň vybrali svoj denník a zapísali si, ako sa cítite, keď premýšľate nad týmito koncami ... (a pamätajte, že konce = nové začiatky).


11. apríl - Nov Mesiaca v Baranovi

Nov Mesiaca v Baranovi je vždy tým najlepším v roku na manifestáciu. Toto je najsilnejší čas na stanovenie zámerov, vytvorenie mapy vízií a na dosiahnutie pokroku v plnení našich cieľov. Na čo sa rozhodneme zamerať, to sa manifestuje... a tento Nov Mesiaca nám pomôže pritiahnuť k nám veci ako magnet. Semená, ktoré v tomto čase zasadíme, dostanú podporu, takže nezabudnite túto energiu využiť vo svoj najvyšší prospech. Počas tohto Novu Mesiaca budú Venuša aj Pluto aktívne a môžu vzbudiť problémy v našich vzťahoch, najmä ak sme sa v nich rozhodli vzdať sa svojej moci. Toto je výborný čas na znovuzískanie svojej vnútornej sily uvedomením si, že tá sila vždy bola, je a bude v nás neustále.


Je to zároveň čas byť odvážny. Tento Nov Mesiaca so sebou prináša energiu, ktorá je nebojácna, odvážna, riskuje a nebojí sa neúspechu. Dôverujte v seba a dovoľte tejto energii preniknúť hlboko do všetkého, po čom túžite, čo v živote skutočne chcete, zabudnite na všetkých ostatných, ktorí spochybňujú vaše zámery či rozhodnutia ... je čas ukázať sa svetu!


13. apríl - Slnko v konjukcii s Eris

Eris je trpasličia planéta nachádzajúca sa za Plutom. Eris nesie vysokofrekvenčnú energiu a má tendenciu pracovať na jemných úrovniach nášho bytia. V našom osobnom živote to môže zamiešať veci v hĺbke nášho podvedomia, čo nám pomáha lepšie si uvedomovať našu tieňovú stránku. Na globálnej úrovni Eris často upozorňuje na otázky rodovej rovnosti.14. apríl - Venuša v Býkovi

Venuša, planéta lásky a vzťahov, sa posúva do jedného zo svojich vládnucich znamení a vytvára silné a harmonické silové pole energie. Toto je doba, v ktorej sa môžeme cítiť mimoriadne zhovievavo. Doprajte si nejaké nové oblečenie, chutné jedlo alebo čokoľvek, vďaka čomu sa budete cítiť trochu viac výnimočne a špeciálne.


18. apríl - Slnko v konjukcii s Merkúrom

Keď sa Slnko vojde do konjukcie s Merkúrom, jeho energia vniká do hĺbky nášho bytia. Merkúr je planéta komunikácie, takže teraz je ideálny čas podeliť sa o svoj príbeh, uskutočniť náročnejší rozhovor, ktorý sme možno dlhšie odkladali, urobiť rozhovor alebo napísať článok či list. Výborná je akákoľvek forma komunikácie.


19. apríl - Začína sezóna Býka

Vitajte v sezóne Býka! Vychádzame z ohnivého Barana do metodickejšieho, zemského znamenia Býka. Sezóna Barana bola rušná a my sme mohli mať pocit, že čas rýchlo utekal. Možno sme tiež začali nové projekty alebo sme možno prevzali oveľa väčšiu zodpovednosť. Sezóna Býka nám dáva šancu nadýchnuť sa a pracovať na budovaní základov toho, čo už je na našich tanieroch. Je čas konsolidovať sa a vytvoriť stabilný základ pre budúcnosť.


22. apríl - Venuša v konjukcii s Uránom

Urán má vždy potenciál vytvoriť určitú volativitu a priniesť nejaké zmeny. Urán je v súčasnosti v znamení Býka, takže keď sa budeme pohybovať navyše aj v sezóne Býka, bude sila tejto planéta umocnená a veľmi aktívna. V tento deň sa môžeme cítiť nepokojne v určitom vzťahu alebo vo vzťahoch všeobecne. Možno budú potrebné nejaké väčšie zmeny, aby sa veci urovnali.


23. apríl - Mars v Rakovi

Mars putuje vpred a aktuálne dosiahol znamenie Raka. Mars v Rakovi môže zosilniť naše emócie a spôsobiť, že sa cítime ľahko podráždení alebo dokonca veľmi nepokojní. Možno budeme musieť túto nepokojnú energiu odviesť do niečoho produktívneho alebo kreatívneho. Mars v Rakovi nás môže tiež urobiť impulzívnymi, najmä pokiaľ ide o záležitosti, ktoré sú pre nás hlboko osobné a dôležité.


26. apríl - Super Spln Mesiaca v Škorpiónovi

Prvý Super Spln Mesiaca v tomto roku. Tento Spln nesie niekoľko hlboko obnovujúcich a očisťujúcich energií. Môžeme mať pocit, že podstupujeme určitý druh psychickej očisty alebo čistenia. Počas tohto Splnu Mesiaca bude Urán veľmi aktívny, takže nás môžu navštíviť nejaké náhle zmeny alebo sa môžeme cítiť nejako neisto alebo nestabilne. Môže to byť veľmi emotívny čas, ale zároveň aj poučný.


27. apríl - Pluto retrográdne

Naša prva retrográdna planéta po dlhšej dobe! Pluto láme čarovné obdobie, kedy sme nemali žiadne veľké planéty v retrográdnej podobe. Nakoľko sa Pluto pohybuje veľmi pomaly, jeho retrográdny prejav budeme cítiť len na veľmi jemnej úrovni. Možno budeme mať potrebu znovu zrevidovať udalosti od septembra do októbra minulého roku.


30. apríl - Slnko v konjukcii s Uránom

Slnko sa každoročne spája s Uránom, planétou inovácií, zmien a prebudenia. V tento deň bude energiu Uránu výrazne cítiť. Čokoľvek už nemá byť v našom živote, môže uniknúť, alebo sa môžeme stretnúť s tým, že sa u nás objaví a-haaa moment. Pretože sa Urán v tomto období nachádza v Býkovi, môžu vyplávať na povrch aj otázky životného prostredia.


Takže takto, milí Priatelia, je namiešaný koktejl vesmírnych udalostí pre mesiac Apríl 2021. Vonku je už cítiť jar a pribúdajú nám slnečné dni, preto verím, že nám táto energia prebúdzania, rastu a nových začiatkov prinesie manifestáciu našich vytúžených snov...


S Láskou,
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené.

Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page