top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
PORTÁL 77 (7. JÚL): SPIRITUÁLNY VÝZNAM GALAKTICKEJ BRÁNY (CHANNELING)
© Copyright

SPLN MESIACA V RYBÁCH /10. SEPTEMBER 2022, 11:58/: ČAS PREMENIŤ SVOJE SNY NA SKUTOČNOSŤ

Updated: Sep 9, 2022

Hviezdy sa zosúlaďujú so septembrovým Splnom Mesiaca 2022 a prinášajú nám mocnú lunáciu v zasnenom, tvorivom a duchovnom znamení Rýb. Tento Spln Mesiaca, ktorý nastáva 10. septembra 2022 pri 17 stupňoch Rýb, nám všetkým ponúka príležitosť na emocionálne uvoľnenie, najmä v oblastiach, kde sme cítili silný tlak na výkon alebo na splnenie príliš perfekcionistických štandardov. Ak vám činy či kritika iných, alebo prílišné očakávania spoločnosti spôsobili vnútorný konflikt, tento dôležitý dátum vo vašom lunárnom kalendári vás vyzýva k tomu, aby ste boli k sebe viac ohľaduplnejší, láskavejší a zhovievaví. Septembrový Spln Mesiaca vás žiada, aby ste ponorili hlbšie a s dôverou do svojich túžov a začali premieňať svoje sny na skutočnosť, bez ohľadu na to, čo si o tom myslia ostatní. Pamätajte tiež, že Sezóna Panny 2022 je v plnom prúde a koniec koncov je považovaná za čas zberu a hojnosti. Pretože Spln Mesiaca je vo všeobecnosti obdobím vyvrcholenia, znamená to, že všetko, čo sa predtým vyvíjalo alebo rozvíjalo, dosiahlo svoje naplnenie. Na tomto septembrovom Mesiaci v Splne v znamení Rýb je však niečo, čo je náročnejšie opísať, ťažko vystihnúť. Je to skoro, ako keby jeho energia bola skrytá, zahmlená, alebo možno len nevýslovná. Možno tento Spln Mesiaca nemá byť o snahe pochopiť mysľou, čo so sebou táto vesmírna udalosť prináša. Možno je to skôr o pocite, počúvaní tela a práci s vlastným intuitívnym prúdom...

SEPTEMBROVÝ SPLN MESIACA V RYBÁCH 2022 www.jove.sk
Art by Emilia Nora Elina

Odozdajte sa a dovoľte Vesmíru odhaliť svoju Múdrosť. Počas tohto septembrového Splnu Mesiaca sme všetci zasvätení do „zdrojového kódu“, ktorý je vložený do situácií ako božské načasovanie, "náhody" a sny. Realita môže byť ťažšie stráviteľná alebo dokonca veľmi tažko rozoznateľná!


Pretože ezoterické Ryby sú majstrom ilúzie, je to ako keby ste sa stratili v labyrinte. Ak prepadnete panike, budete sa cítiť ešte viac nesvoji. Zastavte sa, zhlboka dýchajte, počúvajte svoju intuíciu a znovu sa prepojte so svojím vnútorným vedením... prípadne aj so svojimi predkami a duchovnými sprievodcami. Tento súcitný Spln Mesiaca dláždi cestu k hlbokému, oduševnenému uzdraveniu. Nečakane môžete uvidieť svojho „nepriateľa“ vo veľmi ľudskom svetle. Aj keď nemusíte akceptovať všetky jeho "zlé" skutky, možno vo svojom srdci nájdete miesto pre odpustenie. Na druhej strane si možno uvedomíte, že je čas vymedziť hranice so šikanovaním. Stačilo!

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page