top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

SEZÓNA KOZOROŽCA (21. DECEMBER 2022 - 20. JANUÁR 2023): NOVOROČNÝ HOROSKOP PRE JEDNOTLIVÉ ZNAMENIE

Updated: Jan 11, 2023

Ako sa blížime k novému roku 2023, máme tendencie robiť dve veci: premýšľať o míľnikoch, ktoré sme dosiahli v roku 2022 a stanovovať si zámery na rok nasledujúci. Tento prístup dokonale ladí so Sezónou Kozorožca, ktorá spadá do obdobia medzi 21. decembrom a 20. januárom. Keď má ambiciózny Kozorožec niečo na srdci, verte tomu, že si dá všetku tú námahu a prácu, aby to dosiahol – čo by mohlo vysvetliť aj náhly príval čerstvej motivácie, ktorú budeme cítiť počas Sezóny "Morských kôz". Ich neochvejná viera a pragmatický prístup k životu nás inšpirujú k vytvrvalej práci a nazeraniu na veci skôr z racionálneho ako emocionálneho hľadiska. Pretože sezóna Kozorožca vždy začína Zimným slnovratom, je to krásny čas na zamyslenie sa nad našimi predošlými vrcholmí i pádmi, a zasadenie nových semien. Pracovitý Kozorožec prináša so sebou nielen svoju charakteristickú "tvrdú" lásku všetkým znameniam zverokruhu, ale preženú sa s ním aj intenzívne retrogrády. Z tohto dôvodu zrejme budete chcieť vedieť, ako tieto nebeské udalosti počas Sezóny Kozorožca ovplyvnia konkrétne vaše znamenie zverokruhu, na čo sa pripraviť pred vstupom do nového roka 2023 a ako efektívne pracovať s touto užitočnou energiou...

SEZÓNA KOZOROŽCA 2022 www.jove.sk

Art by Emilia Nora Elina


Kozorožcovi vládne Morská koza, mýtické stvorenie, ktoré je napoly ryba, napoly koza. Od Morskej kozy sa môžeme naučiť veľa bohatej symboliky. Dokáže zdolať najvyššie hory, ale aj plávať do najtemnejších morských hlbín. Morská koza môže vidieť veci z mnohých uhlov pohľadu a perspektív. Niečo, čo iné zvieratá nedokážu. Morská koza je však tiež v nevýhode. Musí pracovať tvrdšie ako ryba s chvostom a plutvami a vytrvalejšie ako ostatné kozy so všetkými štyrmi nohami. Ale vďaka svojej tvrdej práci si dokáže užívať ako tajomné hĺbky mora, tak aj nebeské výšiny.


Z príbehu o Morskej koze si môžeme všetci odniesť niečo poučné a inšpiratívne, no v Sezóne Kozorožca 2022-2023 tiež nadobúdame pocit, že nás toto tajomné stvorenie podvedome pripravuje na niečo, čo nás čaká za dverami.


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Комментарии

Оценка: 0 из 5 звезд.
Не удалось загрузить комментарии
Похоже, возникла техническая проблема. Заново подключитесь к интернету или обновите страницу.
bottom of page