top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI: MAGICKÝ ČAS UVOĽNENIA & SPOJENIA SA SO SRDCOM🕯
© Copyright

SEZÓNA BLÍŽENCOV 2022: ČAS HOJNOSTI, KOMUNIKÁCIE & ZÁBAVY /+ HOROSKOP PRE KAŽDÉ ZNAMENIE ZVEROKRUHU/

Keďže sezóna Býka sa pomaly chýli ku koncu, užívame si pár posledných dní oddychu a ticha, kým sa naše spoločenské kalendáre zaplnia so vstupom Slnka do znamenia Blížencov. Sezóna Blížencov nám pripomína, že spojenie je kľúčové a že keď nasledujeme svoju zvedavosť, sme často odmenení. Spojenie s ostatnými môže obohatiť naše životy i naše duše, preto si v rámci tranzitu Slnka cez znamenie Blížencov urobte prioritu tráviť viac času s priateľmi alebo podniknite kroky na vytvorenie nejakej tvorivej komunity vo svojom živote. Energia Blížencov všetko zrýchľuje. Energeticky sa všetci cítime otvorenejší a spoločenskejší, a sme náchylnejší na plánovanie veľkých dobrodružstiev a hľadanie zábavy. Na druhej strane, počas sezóny Blížencov sa viac zameriavame na našu myseľ, preto tento čas môže viesť k väčšej netrpezlivosti a nedostatku filtra. Ak sa snažíte vyhnúť týmto nástrahám alebo chcete čo najlepšie využiť toto vzrušujúce astrologické obdobie, tu je všetko, čo potrebujete vedieť o sezóne Blížencov...

BLÍŽENCI 2022

Art by Emilia Nora Elina


Sezóna Blížencov začína 21. mája a trvá do 21. júna. Blížencom vládne planéta Merkúr, ktorá je planétou komunikácie. Počas sezóny Blížencov sme pohotovejší a rýchlo rozprávame, čo nám dáva podporu sociálneho a duševného kapitálu. Očakávajte, že počas tohto obdobia objímete svojho vnútorného študenta, pretože pravdepodobne budete mať zvýšenú túžbu absorbovať a vymieňať si nové informácie. Blíženci sú premenlivé znamenie, ktoré je flexibilné, otvorené a prispôsobivé a tiež signalizuje posuny. Podobne ako vlastnosti znamenia, aj sezóna Blížencov nás núti nasať zvyšok jari a pripraviť sa na príchod Letného Slnovratu.


Sezóna Blížencov je vo všeobecnosti mimoriadne spoločenská, no v roku 2022 nás táto sezóna Blížencov pozýva spomaliť a zamyslieť sa nad našou minulosťou.


V sezóne Blížencov 2022 bude Merkúr, vládnuca planéta Blížencov, retrográdna. To môže viesť k tomu, že sa cítime duševne zahmlení, trochu zmätení alebo neistí, ako pokračovať ďalej. Obchádzkou retrográdneho Merkúra skrze znamenie Blížencov môžeme zažiť niekoľko záchvatov nesprávnej komunikácie a technologických problémov.


Ak sa niečo z toho objaví, je to naše znamenie z Vesmíru, aby sme sa zastavili, skontrolovali sami seba a pokúsili sa zamerať na to, čo je jasné, a nie na to, čo nie je. V skutočnosti je skvelým tipom, ako sa preniesť cez neisté obdobie svojho života, zamerať sa na to, čím ste si istí, namiesto toho, aby ste sa stratili alebo uviazli vo všetkých detailoch, ktorými si nie ste istí.

Retrográdny Merkúr, najmä počas sezóny Blížencov, môže veci riadne spomaliť. Buďte preto trpezliví, dôverujte toku Vesmíru a vedzte, že správne odpovede sa časom znovu objavia.


To, že tento "obľúbený" kozmický spomaľovač prechádza sezónou Blížencov, neznamená, že nie je veľa príležitostí na to, aby sme prežili svoj najlepší čas v živote. Táto sezóna Blížencov je o zábave, flirtovaní a vášni – najmä keď Mars vstúpi do akčného Barana /25.5.2022/ a Venuša do zmyselného a sexi Býka /28.5.2022/. Viac o retrográdnom Merkúre a jeho spirituálnom odkaze sa dočítate v príspevku RETROGRÁDNY MERKÚR MÁJ 2022: ČAS NA ODPOJENIE SA & RETROSPEKTÍVU.


Sezóna Blížencov 2022 sa začne vskutku vo veľkom štýle vďaka veľmi špeciálnemu Merkúrovému Cazimi, ku ktorému dochádza, keď sú Slnko a Merkúr v tesnej konjunkcii. Slovo Cazimi pochádza z arabského výrazu pre „v srdci Slnka“ – očarený stav, keď je planéta vo vzdialenosti do 1 stupňa od Slnka. Tu sa blýskajúce lúče Slnka premieňajú na abstraktné svetlo zjavenia. Je to magický čas na prijímanie správ a darov z Vesmíru – alebo vášho podvedomia.


Keď sa retrográdny Merkúr pripojí k Slnku, táto planéta posolstva sedí medzi Zemou a naším Slnkom. Toto je najbližšie, ako sa Merkúr dostane k našej planéte, preto upload informácii zhora môže byť v tomto období mimoriadne intenzívny. Počas tohto obdobia je manifestácia a mágia mimoriadne silné, takže ak máte nejaké veľké želanie, 21. máj 2022 je deň na to, aby sa to podarilo.


Sezóna Blížencov 2022 prináša 30. mája aj Nov Mesiaca v Blížencoch, ktorý pomôže uzavrieť portál Zatmenia, s ktorým pracujeme od konca apríla 2022. Energie by sa v tomto čase mali začať usadzovať a môžeme začať pociťovať trochu viac stability, najmä okolo akýchkoľvek transformácií, ktoré sa vyskytli.


Superspln Mesiaca v Strelcovi 14. júna nám tiež pomôže osvetliť veci a pomôže nám stretnúť sa tvárou v tvár s hlbšou a vyššou Pravdou.


S príchodom sezóny Blížencov ku svojmu koncu 21. júna zažijeme magický Letný Slnovrat, silný obrat v roku, ktorý by mal priniesť vítaný posun v energiách.SPIRITUÁLNY VÝZNAM SEZÓNY BLÍŽENCOV 2022

Keď naše centrálne Slnko 21. mája 2022 /03:23/ vstúpi do zverokruhu Blížencov, bude tiež prechádzať cez Plejády, zhluk siedmich hviezd, ktoré nesú vysokovibračnú liečivú energiu.


Keď Slnko pretína tieto hviezdy a aktivuje ich energiu, otvára bránu, ktorá je vyžarovaná priamo na Zem a do našich sŕdc, čím nám pripomína, aby sme sa sústredili na svetlo, všetko, za čo cítime vďačnosť, a vrodené liečivé sily nášho tela.


Keď privítame túto neuveriteľnú plejádsku energiu a keď sa Slnko usadí v súhvezdí Blížencov, energia sa začne presúvať z našich nižších čakier do našich vyšších čakier. Prechádzame od uzemnených síl sezóny Býka k cerebrálnym silám, ktoré prináša sezóna Blížencov.


Blíženci sú vzdušné znamenie, ktoré podporuje komunikáciu a sebavyjadrenie. Ako sa odvíja sezóna Blížencov, je čas pracovať na vyjadrení svojich myšlienok a pocitov, zdieľaní nášho príbehu a stávaní sa lepším poslucháčom.


Energia Blížencov je tiež vysoko spoločenská a je to skvelý čas na to, aby sme sa obklopili podobne zmýšľajúcimi dušami, s ktorými môžeme veselo zdieľať a tvoriť.


Spojenie s ostatnými môže obohatiť naše životy a naše duše, preto si v rámci Slnka Blížencov urobte prioritu tráviť čas s priateľmi alebo podniknite kroky na vytvorenie komunity vo svojom živote.


Na hlbších úrovniach nám Blíženci tiež pomáhajú stavať most medzi naším ľudským Ja a našou Dušou. V zastúpení dvojčiat, kde jedno dvojča je nesmrteľné a druhé smrteľné, nám Blíženci pripomínajú, že sme ako ľudia, tak aj spirituálne bytosti, a že je dôležité vyživovať obe tieto stránky toho, kým skutočne sme.


Niekedy naša ľudská stránka a stránka duše fungujú v tandeme, ale inokedy môže byť pre našu ľudskú stránku ťažké skutočne pochopiť, čo naša stránka duše dokáže.


Ak ste sa snažili prijať životné udalosti alebo vytvoriť rovnováhu medzi ktoroukoľvek z týchto strán, možno zistíte, že sezóna Blížencov prináša podporu a vedomosti potrebné na dosiahnutie určitej harmónie.


Energia Blížencov ako vzdušné znamenie vždy vysiela inšpirované nápady a ahá momenty do éteru, takže sa uistite, že vaša myseľ je čistá a bez rôznych rozruchov napríklad v podobe klebetenia, aby sa tieto inšpirácie ľahšie prijímali.


So všetkým tým, čo bolo povedané, sami vidíte, že nás počas sezóny Blížencov čaká toho tak veľa! V nasledujúcej časti nájdete stručný návod, ako môže každé znamenie zverokruhu vyťažiť maximum zo sezóny Blížencov a privolať si svoje špeciálne prianie.SEZÓNA BLÍŽENCOV 2022 ~ HOROSKOP PRE KAŽDÉ ZNAMENIE ZVEROKRUHU


Baran (20. marca – 19. apríla)

Táto sezóna Blížencov je predovšetkým o práci na vašich vzťahoch, Barani! Slnko v Blížencoch aktivuje váš záujem zostať zaneprázdnený a tráviť čas s ostatnými. Môžete sa cítiť povolaní zdokonaliť niektoré zo svojich zručností alebo sa prihlásiť na kurz, o ktorý máte už dlhšiu dobu záujem. Vaša myseľ pracuje na najvyššej rýchlosti až máte pocit, že nedokážete absorbovať všetok ten príval informácií. Nezabudnite si naplánovať vedomostný večer – všetci vieme, ako radi vyhrávate, a hviezdy sú v tomto období určite na vašej strane.


Môže byť pre vás ťažké zbaviť sa kontroly, ale počas sezóny Blížencov existuje veľa darov, ktoré možno získať tým, že sa naučíte odovzdať sa, sedieť a počúvať. Keď zaujmeme tento postoj, môžeme sa naučiť nové informácie, novú múdrosť a nové poznatky. To platí najmä okolo Novu Mesiaca v Blížencoch 30. mája. Tento Nov Mesiaca môže do vášho života priniesť novú múdrosť alebo poznatky, ktoré môžu zmeniť spôsob, akým k veciam pristupujete. Zdá sa, že počas sezóny Blížencov prichádza do vášho života veľa múdrych učiteľov, takže zostaňte otvorení správam. S Jupiterom aj v Baranovi sa stávate magnetom na všetko, čo chcete pritiahnuť. Pod touto energiou sa radšej zamerajte na všetky veci, ktoré chcete vo svojom živote rozšíriť, než na veci, ktoré nechcete.


Nevyhnutnosťou však je vyhradiť si medzi nabitým programom dostatok času na oddych. Mars, váš planetárny vládca, vám pripomenie, že ak sa v tejto sezóne budete preťažovať, nakoniec vás to všetko dobehne. Dodržiavanie cyklu odpočinku je kľúčové pre produktívnu sezónu. Keď Mars vstúpi 25. mája do Barana, všetky oči sa začnu upierať na vás. Budete sa cítiť trochu viac povolaní investovať svoj čas a energiu do seba.


Býk (20. apríla – 20. mája)

Čas zamerať sa na svoje financie, Býci! Užívali ste si doteraz svoju sezónu, ale teraz je čas pustiť sa do práce. Sezóna Blížencov vám pripomína, aby ste tvrdo zapracovali na svojich plánoch. Možno sa pristihnete pri prehodnocovaní svojho rozpočtu alebo možno zvažujete novú pracovnú ponuku. S retrográdnym Merkúrom v Blížencoch sa môže objaviť neočakávaný účet alebo dva. Uistite sa, že máte na pamäti, koľko sťahujete z kreditnej karty.


V poslednom čase ste možno mysleli na vaše zdravie, preto sezóna Blížencov 2022 je ten správny čas venovať pozornosť svojmu telu a tomu, čo potrebuje. Ak ste to prehnali, najmä po narodeninovej sezóne, môže to byť vhodný čas na spomalenie a ústup. Prípadne, ak ste svoju narodeninovú sezónu strávili dobíjaním a napĺňaním sa pod svetlom Slnka, potom je ten správny čas rozžiariť svoje lúče a vyjadriť svoje skutočné Ja! Možno budete musieť nájsť rovnováhu medzi týmito dvoma stavmi, ale energie dvojčiat Blížencov budú vaším verným sprievodcom. Nov Mesiaca v Blížencov 30. mája bude pre vás mimoriadnym zážitkom, keďže sa vám naskytá jasná nová kariérna príležitosť. Len sa uistite, že vaše činy a to, s čím súhlasíte, sú v súlade s vašou hodnotou a tým, čomu skutočne chcete venovať svoj čas.


Absolútne kozmické požehnanie príde 28. mája, keď sa Venuša, vaša planetárna vládkyňa, dostane do vášho znamenia. Keď sa planéta krásy a príťažlivosti pohybuje vaším znamením, ste v podstate neodolateľní. V tejto dobe pracujete s väčším šarmom a magnetizmom, takže sa nehanbite požiadať o to, čo chcete. Je to tiež skvelý čas na ostrihanie sa alebo nové tetovanie.


Blíženci (21. mája – 20. júna)

Šťastné narodeniny, Blíženci! Podnikáte ďalšiu cestu okolo Slnka a Vesmír bude na vašej strane. Ak sa vaše narodeniny blížia k Novu 30. mája, bude to pre vás rok nových začiatkov. Prípadne, ak sa vaše narodeniny blížia k Splnu 14. júna, bude to pre vás rok dokončenia a konca. Ako Merkúr bude vaša vládnuca planéta počas väčšiny tejto sezóny retrográdna, preto bude dôležité, aby ste sa pohybovali pomaly a boli trpezliví. Vyhnite sa prílišnému sa ponáhľaniu vpred, prehnanej komunikácii alebo sľubovaniu viac, ako dokážete splniť. Ak sa vám niečo nezdá, je to zahmlené alebo mätúce, je to vaše znamenie, že je čas ísť dovnútra, stíšiť sa a zosúladiť sa so svojím vnútorným hlasom. Keď slnko svieti na váš roh zverokruhu, možno sa aj vy pristihnete, že si potrebujete oddýchnuť a načerpať nové sily. Dajte si k tomu dostatok príležitostí.


Keď sa Slnko pohybuje cez vaše znamenie, nie je lepší čas ako toto obdobie na to, aby ste sa sústredili na seba a svoje osobné ciele. Čo ste pripravení zmeniť? Máte odhodlanie pokračovať. Berte to ako kozmickú vzpruhu – ovládate volant svojho života a musíte sa rozhodnúť, ako chcete, aby sa váš život vyvíjal. Toto je pripomienka, aby ste sa ponorili hlbšie do svojej autentickosti a do toho, čo vás robí jedinečnými.


Retrográdny Merkúr, váš planetárny vládca, sa nakoniec v tejto sezóne Blížencov vráti do Býka. Možno sa ocitnete v introspektívnejšej nálade, než je obvyklé, keď budete hlbšie premýšľať o dynamike vášho vzťahu všetkého druhu – od priateľov a rodiny až po milencov a spolupracovníkov. Toto je šanca na prehodnotenie, aby ste sa mohli posunúť vpred so zdravšími hranicami. Môžete cítiť vonkajší tlak na socializáciu, ale ak túžite po chvíľke sóla, počúvajte svoje vnútorné inštinkty.


Rak (21. jún – 22. júl)

V prvej časti sezóny Blížencov možno zistíte, že sa potrebujete zotaviť, ustúpiť a vybudovať si zásoby energie. Energie Zatmení boli silné a keďže vám vládne Mesiac, máte tendenciu ich cítiť viac ako väčšina ostatných. Ak sa vám do cesty dostane nejaká zmena alebo transformácia, dajte si dostatok priestoru na integráciu všetkého, čo sa rozvinulo. Keď 30. mája vrcholí Nov v Blížencoch, veci sa vám rozjasnia a začnete cítiť, ako sa dynamické energie Zatmenia strácajú v pozadí. Tento Nov Mesiaca prinesie do vášho života čerstvú novú energiu a pomôže zmierniť všetky ťažkosti, ktoré môžete pociťovať. Vašou superschopnosťou počas sezóny Blížencov bude počúvať vašu intuíciu a sústrediť sa na váš duchovný rast. Ak udržíte svoje vedomie v strede, pravdepodobne zažijete prebudenie alebo silný ahá moment, ktorý vás pozdvihne a inšpiruje.


Sezóna Blížencov vám taktiež pripomenie dôležitosť samoty. Možno ste uzavreli dôležitú kapitolu svojho života alebo možno spracovávate emocionálnu udalosť. Toto obdobie si vyžaduje extra odpočinok, takže toto obdobie je výborné na integráciu akejkoľvek lekcie a skúsenosti, ktorými ste práve prešli. Využívanie nástrojov, ako je meditácia a hľadanie duchovných praktík, ktoré podporujú vašu pohodu, sú počas tejto sezóny Blížencov neuveriteľne katarzné.


V tejto sezóne Blížencov sa určite zamerajte na svoje fyzické, duševné a duchovné zdravie. Využite tento čas na pretvorenie svojej každodennej rutiny a využite všetky možné postupy, ktoré podporia vás a vaše ciele.


Lev (23. júl – 22. august)

Keď Slnko, stred slnečnej sústavy a váš planetárny vládca, prenikne do energie Blížencov, budete pozvaní oprieť sa o svoju sieť. Toto je kozmický čas na spojenie s ostatnými. Spoločenské udalosti môžu viesť k nadviazaniu kontaktov vo vašej spoločenskej sieti, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše nádeje a sny do budúcnosti.


Možno ste sa nedávno pristihli, že sa potrebujete presadiť v niektorých náročných situáciách. Zatiaľ čo prvá časť Sezóny Blížencov môže pokračovať v tomto trende, keď sa presunieme do júna, veci sa začnú uľahčovať a začnete si viac všímať odmeny za všetku vašu tvrdú prácu. Ako Lev máte silu a odvahu leva! Je veľmi málo, čo nedokážete zvládnuť, keď sa na to zameriate, ale na čo si potrebujete dávať pozor, je dovoliť, aby sa vaše ego príliš nezapájalo. Prečo robíte to, čo robíte? Čo si potreujete dokázať? Ak zistíte, že robíte rozhodnutia kvôli tomu, čo si o vás budú myslieť iní ľudia, môže to byť vhodný čas zastaviť sa a zamyslieť sa, kým sa pohnete ďalej. S Merkúrom v retrográdnom režime sa veci aj tak môžu zdať spomalené, takže to využite vo svoj prospech a vezmite si čas, kým urobíte akékoľvek rozhodnutia – najmä ak sú veľké! Spln Mesiaca 14. júna spadá do ohnivého znamenia, Strelca, a rozžiari váš život krásnym spôsobom! Očakávajte odmeny alebo niečo, čo sa vám pod týmto Splnom naplní.


Venuša, planéta požehnania, sa bude pohybovať cez Býka na vrchole vašej tabuľky narodenia. Vynikáte vo svojom odbore. Je pravdepodobné, že vaša kariéra a povesť získajú vítanú podporu. Takže nepoľavujte vo svojich ambíciách a povedzte áno každej pozvánke, ktorá pristane vo vašich mailoch. Mohlo by to viesť k príležitosti, ktorá vám zmení život.Panna (23. august – 22. september)

Keď sa Slnko pohybuje cez znamenie Blížencov, cítite to ako ťahanice medzi vašim verejným a súkromným životom. Možno sa ocitnete v reflektívnejšom stave a budete si klásť otázky, pokiaľ ide o vašu kariéru: Ste naplnení? Je toto naozaj vaše povolanie? Prípadne môžete konečne získať zaslúžené uznanie a povýšenie, na ktoré ste tak dlho čakali. Ako sa záležitosti v práci zrýchľujú, pribúdajú aj povinnosti v domácnosti a rodinnom živote. Dosiahnutie rovnováhy medzi týmito dvoma je pre vás v tomto období kritické.


Možno ste sa cítili zmätení z tejto ďalšej kapitoly svojho života a z toho, ako postupovať. Na začiatku Sezóny Blížencov môže tento pocit hmlistého zmätku pokračovať. Merkúr, vaša vládnuca planéta je aktuálne retrográdna, čo môže sťažiť vaše pochopenie. Retrográdny Merkúr vás žiada, aby ste prehodnotili svoju dlhodobú víziu a plány. To, čo sa predtým zdalo zosúladené, môže potrebovať malú aktualizáciu. Ak máte čo do činenia s nesprávnou komunikáciou alebo zmluvnými spormi, buďte trpezliví a vedzte, že keď sa presunieme do júna, veci budú jednoduchšie a bude sa v nich ľahšie orientovať. Nov Mesiaca v Blížencoch 30. mája by vám mohol priniesť novú kariérnu príležitosť alebo pomôcť naplniť váš život väčším zmyslom. Nikdy neviete, aké nové príležitosti a inšpirácie sa vám môžu naskytnúť!


Váhy (23. september – 22. október)

Keď sa Slnko pohybuje cez znamenie Blížencov, Váhy, ste pripravení privolať do svojho života ďalšie dobrodružstvo. Možno máte na mysli cestovanie, a ak už nejaký čas plánujete výlet, možno konečne urobíte ten potrebný odvážny krok a zarezervujete si letenku. Pre vás ide cestovanie ruka v ruke so získavaním hlbšej múdrosti.


Venuša, váš planetárny vládca, dokončí pohyb cez oblasť vášho horoskopu, ktorá dáva do centra pozornosti vzťahy. Keď Venuša 28. mája vstúpi do Býka, pripravte sa na vstup do neznámeho terénu, ktorý vás požiada, aby ste prijali svoju zraniteľnosť. Toto je ideálny čas na pestovanie intímnych vzťahov s ostatnými.


Vedzte, že nikdy nič nezostane rovnaké. Život je neustále v stave prílivu a odlivu. Niekedy je to ľahké prijať a inokedy to môže byť ťažšie. Nedávne Zatmenia vás pravdepodobne priviedli na nové miesto, ale s príchodom Novu Mesiaca v Blížencoch 30. mája, začnete sa v tom všetkom cítiť oveľa sebavedomejšie a budete viac pripravení začať túto novú kapitolu. Ako sa pohybujete na tejto novej ceste, možno zistíte, že potrebujete mať k veciam otvorenú myseľ. Toto je vaša šanca posunúť svoju myseľ do nových dimenzií a prijať múdrosť od ľudí okolo vás. Môžete sa dokonca cítiť inšpirovaní absolvovať krátky kurz, naučiť sa nové zručnosti alebo urobiť prieskum na určitú tému. Zostaňte otvorení akýmkoľvek inšpiráciám a intuitívnym pingom, ktoré sa vysielajú na týchto aktuálnych vlnách, a udržujte svoje myšlienky v súlade s hojnosťou, a nie s obmedzeniami.


Škorpión (23. október – 21. november)

Myšlienka na socializáciu a poskakovanie z akcie na akciu vás môže v tomto období veľmi vyčerpávať, Škorpióni! Sezóna Blížencov pre vás otvára obdobie spracovania. Keď sa Slnko pohybuje cez Blížencov, osvojujete si introspektívne myslenie, vďaka ktorému budete otvorení hlbšiemu skúmaniu vnútorného fungovania vášho psychologického zloženia. Keď sa rozhodnete posedieť si so svojou minulou bolesťou a strachom, môžete znovu získať späť svoju silu. Kľúčové je pracovať na sebe a naučiť sa tiež požiadať druhých o podporu, keď ju najviac potrebujete.


Mars, váš planetárny vládca, vstupuje 25. mája do ohnivého Barana, vďaka čomu sa váš zoznam úloh môže značne nahromadiť a ľahšie sa vám môže stať, že sa preťažíte. Uistite sa, že energia, ktorú investujete do iných, je opätovaná. Zaslúžite si to.


Počas sezóny Zatmenia ste pracovali obzvlášť tvrdo. Možno sa váš život obrátil hore nohami alebo ste sa ocitli konfrontovaní s mnohými zmenami alebo dokonca s bolestivým koncom. Bez ohľadu na to, čo sa stalo, Sezóna Blížencov vám ponúka veľmi potrebný oddych! Najmä počas Novu Mesiaca v Blížencoch 30. mája, veci sa viac urovnajú a bude pre vás jednoduchšie vrátiť sa späť do svojho centra. Pod Slnkom v Blížencoch sa zamerajte na uzemnenie samého seba a svojej energie. Najmä keď je okolo vás veľa zmien, je dôležité zamerať sa na pocity pohodlia, bezpečia a stability. Čas strávený v prírode môže byť v tomto období extra liečivý a omladzujúci. Spln v Strelcovi 14. júna môže ukončiť váš pracovný projekt, ale sľubuje novú kapitolu alebo možno novú príležitosť, ktorá z toho pramení. Zostaňte otvorení; Vesmír je na vašej strane!


Strelec (22. november – 21. december)

Láska je vo vzduchu, Strelci! Nezáleží na tom, či ste máte nepriaznivú reputáciu za to, že sa bojíte záväzku – počas tejto sezóny Blížencov sa zameriavajte na svoje vzťahy. Blíženci spočívajú oproti vám na kolese zverokruhu, takže jeho energiu budete vždy cítiť zblízka. Sezóna Blížencov intenzívne zažiari na vaše vzťahy a pomôže vám prehĺbiť vaše vzťahy alebo možno pomôže stanoviť nejaké hranice. S retrográdnym Merkúrom v Blížencoch môžete tiež počuť od svojho bývalého partnera /alebo dvoch/, alebo konečne vyriešiť tie zdĺhavé problémy so svojím súčasným partnerom.


Jupiter, váš planetárny vládca a planéta šťastia a expanzie, vám pripomína vašu kreativitu. Váš vnútorný umelec je pripravený zažiariť a teraz je čas venovať sa vašim projektom, ktoré ste odložili na druhú koľaj.


Blíženci sú taktiež o komunikácii, takže možno zistíte, že potrebujete konverzovať s ostatnými, aby ste im dali vedieť, na čom ste. Súčasťou dobrého komunikátora je naučiť sa počúvať, a najmä s Merkúrom v retrograde sa odporúča voliť slová opatrne a postupovať pomaly. Ak musíte v tomto období podpísať zmluvy, prečítajte si ich trikrát a nezabudnite sa opýtať, ak niečo nedáva zmysel. Vaša intuícia je zvyčajne celkom na mieste, takže sa uistite, že dôverujete všetkým pingom, ktoré vám dáva.


Kozorožec (22. december – 19. január)

Pálite sviečku na oboch koncoch, Kozorožci! Sezóna Blížencov môže byť pre vás vyčerpávajúca, no nemusí! Vašou lekciou v tejto sezóne Blížencov je nájsť rovnováhu medzi pracovným a domácim životom. Je to tiež pripomienka toho, že keď sa zameriate na svoje zdravie, budú prekvitať aj všetky ostatné oblasti vášho života. Zvážte otestovanie do novej cvičebnej rutiny alebo osvojenie si písania denníka či meditácie. Do centra pozornosti sa dostáva vaše zdravie a toto je výzva, aby ste s ním boli proaktívni a nie reaktívni.


V prvej časti Sezóny Blížencov sa zrejme budete stále zaoberať energiami Zatmenia a pracovať na záležitostiach minulosti. Čoskoro to však pominie, a vy budete mať oveľa viac inšpirácie, aby ste sa zamerali na svoj spoločenský život a nadväzovanie nových spojení.


Blíženci sú veľmi spoločenskou energiou a pod Slnkom v Blížencoch ste povzbudzovaní k tomu, aby ste si našli čas na svojich priateľov a rodinu. Mať zmysluplné spojenie s ostatnými môže byť výživou pre vašu dušu, takže sa uistite, že to robíte svojou prioritou. Ak sa cítite izolovaní alebo osamelí, môžete využiť energiu sezóny Blížencov na to, aby ste sa pripojili k nejakej komunite, alebo nejakú zostavili, kde pôjde o spoznávanie nových ľudí. Najväčší úspech s tým dosiahnete na konci Sezóny Blížencov, takže sa nebojte, ak nebudete mať hneď náladu.


Vodnár (20. január – 18. február)

Je čas na trochu viac zábavy, Vodnári! Sezóna Blížencov prináša veľmi potrebný posun a úpravu vášho postoja. Vaša úloha je v tejto Sezóne Blížencov jednoduchá: urobte svoje vnútorné dieťa hrdým. Riaďte sa akýmikoľvek kreatívnymi rozmarmi alebo túžbami, ktoré vás rozžiaria.


Zamyslite sa nad záľubami alebo aktivitami, ktoré ste mali radi v detstve, a zaviažte sa ich začleniť do svojho každodenného života. Vykašlite sa na farby na prstoch a choďte strieľať na paintball! Toto je pre vás tiež neuveriteľne kreatívny a romantický čas. Ak zistíte, že máte túžbu ísť na rande, teraz je kozmicky zladený čas pohnúť prstom alebo si naplánovať mimoriadne špeciálne rande.


Sezóna Blížencov je zároveň pre vás čas, aby ste si dali svoje záležitosti do poriadku. Ako spoločné vzdušné znamenie vás žiada, aby ste si urobili poriadok, vybavili všetky nevybavené papiere alebo účty a odstránili neporiadok z domu. Usporiadaný priestor a život vám môže pomôcť vniesť do vašej mysle jasnosť a umožní vám vidieť veci z novej perspektívy. Ak je vaša myseľ plná neporiadku, môžete tiež použiť energie Sezóny Blížencov na vytvorenie ticha. Ak ste mali v úmysle začať s novou meditačnou praxou alebo možno vyskúšať jógu, toto je dokonalá energia na začiatok! Spln Mesiaca v Strelcovi 14. júna môže osvetliť váš sen alebo cieľ, na ktorom ste pracovali. Môžete vidieť, ako sa výsledky tohto cieľa alebo sna začínajú napĺňať, alebo môžete jednoducho zistiť, že to začínate vidieť a vyjadrovať s väčšou jasnosťou. Tak či onak, spojte sa so svojimi snami a túžbami počas tohto Splnu Mesiaca a vedzte, že je tam veľká šancam že sa stanú vašou realitou.


Ryby (19. februáre – 20. marec)

Vaša psychická citlivosť je v tomto období zvýšená, Ryby, ale kedy nie? Sezóna Blížencov dodáva vašej éterickej prítomnosti ďalšiu dávku nadhľadu. Môžete sa cítiť ako energická špongia, ktorá pohlcuje energiu ostatných. Je dôležité uprednostniť svoj sólo čas a v prípade potreby stanoviť nekompromisné hranice. Záležitosti vo vašej domácnosti a rodine môžu tiež naberať na sile – možno sa budete sťahovať, možno získate nového spolubývajúceho alebo začnete uvažovať o presťahovaní sa k niekomu špeciálnemu. Môžu sa uskutočniť aj rekonštrukcie domov a veľké rodinné stretnutia.


Jupiter, váš planetárny vládca, prináša dávku šťastia do finančného sektora vašej tabuľky narodenia. Ide o vzácnu kozmickú udalosť, ktorá sa nestala 12 rokov. Vaše manifestačné schopnosti sú na historickom maxime. Nebojte sa priať si vo veľkom! Jupiter je predsa planéta šťastia.


Boli ste silne konfrontovaní so strachom počas sezóny Zatmenia alebo ste zistili, čo dokázal váš strach vo vás záhadným spôsobom spustiť? Najlepší spôsob, ako prekonať svoje obavy, je postaviť sa im čelom. Sezóna Blížencov 2022 je tiež vhodným časom na zamyslenie sa nad tým, aké obavy vás brzdia a ako vám môžu brániť žiť život, po ktorom skutočne túžite. Nov Mesiaca v Blížencoch 30. mája vám môže priniesť nejakú inšpiráciu a umožní vám stretnúť sa zoči-voči akýmkoľvek obavám, ktoré sa môžu skrývať vo vašom podvedomí. Tento Nov Mesiaca vás môže tiež inšpirovať k určitým transformáciám, čo vám umožní začať novú kapitolu v živote. Ak ste sa cítili zaťažení energiami Zatmenia, tento Nov Mesiaca bude pre vás ako vítaný závan čerstvého vzduchu.


Chcete sa dozvedieť viac, čo významné ešte so sebou prináša mesiac MÁJ 2022, aké výzvy i požehnania? Čítajte v príspevku ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ PRE MÁJ 2022: VŠETKO SA MENÍ...


S Láskou,P.S.: Ak sa vám tento príspevok páčil a túžite ho zdieľať, urobte tak prosím, v jeho kompletnom znení aj s uvedením zdroja / linku. Kopírovanie článku, ako aj jeho jednotlivých častí je dovolené iba so súhlasom autora! Ďakujem❤️♀🙌🏼!


Prechádzate náročným obdobím a radi by ste získali väčšiu jasnosť v tom, v akých VIBRAČNÝCH ENERGIÁCH SA AKTUÁLNE NACHÁDZATE, a ako postupovať ďalej, aby ste sa viac priblížili k poslaniu svojej Duše a objavili svoj povestný BOD ŠŤASTIA? Objednajte si svoj osobný výklad KARMICKEJ ASTROLÓGIE & CESTY DUŠE >> Bližšie info v časti ONLINE SLUŽBY


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page