top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

RITUÁL PRE ÚPLNÉ ZATMENIE MESIACA V BÝKOVI /8. NOVEMBER 2022/: TRANSCENDENCIA & LIEČENIE

Krvavé Zatmenia Mesiaca majú vždy tendenciu prinášať so sebou silnú transformačnú energiu, ktorá môže rozprúdiť vetry zmien v našich životoch. Zatmenia Krvavého Mesiaca sú Úplné Zatmenia Mesiaca, svoj názov Krvavý Mesiac dostali kvôli červenkastému odtieňu, ktorý Mesiac nadobudne počas Zatmenia. Úplné Zatmenia Mesiaca sa zvyčajne nepovažujú za vhodný čas pre Mesačnú mágiu alebo Mesačné rituály zamerané na manifestáciu. Energia Mesiaca je v tomto období takpovediac zatmená, svetlo Mesiaca je blokované iným vesmírnym telesom, a tým pádom nie je schopné fungovať tak, ako by normálne fungovalo. Vďaka tomu je celková kozmická energia v tomto období oveľa viac chaotickejšia a intenzívnejšia – takže sa zrejme počas tohto novembrového Splnu Mesiaca v znamení Býka, ktoré je zároveň aj Zatmením Krvavého Mesiaca, budete chcieť vyhnúť nabíjaniu vašich krištálov alebo akýkoľvek pokusom s manifestačnými rituálmi. Zatmenia však prinášajú veľmi intenzívnu energiu, ktorú môžeme efektívne využiť vo svoj najvyšší prospech, ak vieme, ako na to. Majú tendenciu prinášať osudové alebo karmické udalosti, ktoré môžu nejakým spôsobom posunúť našu životnú Cestu. Ak pociťujete tieto energetické posuny na osobnej úrovni alebo potrebujete psychickú podporu počas tohto Krvavého Mesiaca, tento rituál je určený práve na to. Môžete si ho predstaviť ako rituál starostlivosti o seba, ktorý vám umožní pracovať vo väčšom súlade a harmónii s týmto transformačným Zatmením...

RITUÁL PRE ZATMENIE MESIACA NOVEMBER 2022

Art by Emilia Nora Elina


Novembrové transformačné Zatmenie Mesiaca nastáva 8. novembra 2022 v zemskom znamení Býka, reprezentovaným Venušou, Bohyňou Lásky. Totot Zatmenie nám na osobnej úrovni pomáha ukotviť všetko, čo sme predtým vyliečili, vybudovali alebo vyčistili. Z globálnej perspektívy toto Zatmenie bude veľkou pomocou pri ukotvení bezpodmienečnej Lásky, ako aj pri obnove v štruktúrach Zeme, ktoré boli pod vplyvom masívnej manipulácie po celé eóny.


Býk je taktiež veľmi transformačná sila. Súvisí so Zemou ako takou a jej silou premieňať všetky nižšie energie na niečo, čo slúži Všetkým, pretože Zem sa o nás všetkých bezpodmienečne stará. S Býkom, ktorému vládne Venuša, môžeme znovu nadobudnúť pocit sebalásky, sebadôvery a opätovného spojenia so Zemou.


Počas Zatmenia Krvavého Mesiaca budeme svedkami T-kvadratúry zahŕňajúcej Slnko, Merkúr a Venušu, všetky v znamení Škorpióna, oproti Uránu, Mesiacu a Severnému uzlu a na vrchole T-kvadratúry, vo Vodnárovi máme Saturn. Je zjavné, že počas tohto obdobia budeme zrejme všetci pociťovať príval intenzívnej transformačnej energie a nečakaných životných zmien a udalostí. Na jednej strane nás Býk v tomto období pozýva k tomu, aby sme si užívali život a jeho radosti, zatiaľ čo na druhej strane nás Saturn žiada, aby sme rozpoznali, s čím je pre nás najdôležitejšie pracovať, učí nás byť disciplinovanými a oddanými našej Ceste evolučného liečenia, ako aj našim pozemským záležitostiam.


TIP: ZATMENIE KRVAVÉHO MESIACA V BÝKOVI /8. NOVEMBER 2022/: UVOĽNENIE VZORCOV Z HĹBOK NÁŠHO PODVEDOMIA


Veľmi blízko k tomuto Zatmeniu tu máme portál Majstrovského čísla 11/11, nádherný portál Jednoty a rovnováhy, spolu so všetkými týmito planetárnymi energiami, ktoré sa v tomto období spájajú, aby pre nás vytvorili priestor pre kvantový skok v osobnom raste. Obe tieto udalosti nám ponúkajú symbolickú pomocnú ruku, ktorá nám môže pomôcť oslobodiť sa od toho, čo nám už viac neslúži pri našej osobnej evolúcii: obmedzujúcich presvedčení, starých programov a mnohých iných mentálnych konštrukcií, ktoré živili naše ľudské ilúzie, aby sme mohli začať napredovať na našej Ceste vzostupu. Viac o energiách portálu 11/11 spolu s manifestačným rituálom nájdete v príspevku NUMEROLÓGIA PRE NOVEMBER & MANIFESTAČNÝ RITUÁL AKTIVÁCIE MAJSTROVSKÉHO ČÍSLA 11/11.RITUÁL ZATMENIA KRVAVÉHO MESIACA V BÝKOVI

Tento rituál je možné vykonať kedykoľvek medzi 7. až 22. novembrom 2022.

Chcete si prečítať viac?

Ak chcete pokračovať v čítaní tohto exkluzívneho príspevku, prihláste sa na odber www.jove.sk

Odoberaj teraz
bottom of page