top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

NOV MESIACA V BARANOVI ~ MANIFESTÁCIA, STANOVENIE ZÁMEROV & NOVÉ ZAČIATKY

Updated: Apr 9, 2021

Aprílový Nov Mesiaca spadá na 12.4.2021 (4:32) a ponesie sa v duchu ohnivého znamenia Barana. Tento Nov Mesiaca nesie silnú energiu pre manifestáciu, nastavenie zámerov a nové začiatky. Baran je v astrológii prvým znamením zverokruhu, rovnako aj Nov Mesiaca predstavuje začiatok nového lunárneho cyklu. Táto kombinovaná energia nových začiatkov vysiela do našich životov silné vlny sviežosti a láka nás, aby sme urobili vo svojich životoch zmeny, zasadili semená a prijali novú kapitolu.


Počas vrcholiaceho Novu je Mesiac úplne neviditeľný a nočná obloha vyzerá ako čierna tabuľa plná hviezd. Táto prázdna a ničím nepopísaná "tabuľa" je veľkým darom Vesmíru, ktorý každý z nás dostáva počas aprílového Novu Mesiaca. Je prázdna pre to, aby sme ju naplnili svojimi vlastnými túžbami a cieľmi. Môžeme si vybrať, čo chceme kresliť, maľovať alebo písať na naše plátno / tabuľu života.


Pod týmto Novom Mesiaca sa budú zvyšovať naše demonštračné sily a naša schopnosť priťahovať a manifestovať to, po čom túžime, sa bude trojnásobne zvyšovať.

Možnosti, slová a emócie, ktoré vysielame do sveta, vždy farbia našu realitu, ale v čase tohto Nového Mesiaca sa ich vplyv umocňuje a urýchľuje.


Majte na zreteli svoje myšlienky, slová a rozhodnutia, ktoré v súčasnosti robíte. Uistite sa, že sú v súlade s tým, čo chcete prilákať, pritiahnuť do svojho života. V každom ohľade sa sústreďte na to, čo chcete, a nie na to, čo nechcete.


Dávajte pozor na svoje vyjadrovanie i to, ako sa komunikujete sami so sebou a s ostatnými. Vaše slová majú veľku moc, takže sa uistite, že komunikujete skrz milujúcu láskavosť.


Ak sa pristihnete pri tom, že hovoríte alebo máte pocit sabotáže alebo samoregulácie myšlienok typu: „To nedokážem“ alebo „nič mi nikdy nevychádza“, pokúste sa ihneď zastaviť túto myšlienku a prepnúť ju na niečo pozitívnejšie a kladné ako: „to môže byť náročné, ale môžem to skúsiť.“ Alebo „veci vždy vychádzajú v môj prospech, aj keď to v danom čase tak nevyzerá.“


Na začiatku môže byť náročnejšie zbaviť sa týchto návykov škodlivých myšlienok, ale ako čas plynie, stane sa to ľahším, plynulejším a prirodzenejším.


Dovoľte, aby vaše myšlienky boli vždy vyjadrením príležitosti a nádeje. Posuňte svoje myslenie z obmedzenia na hojnosť. Využite energie Novu Mesiaca na to, aby ste k sebe prehovárali s Láskou a aby ste si pripomenuli, že vždy existujú príležitosti začať odznova, skúšať nové veci a zmeniť svoje rozhodnutia.


V čase tohto aprílového Novu Mesiaca bude Venuša, Eris, Ceres, Merkúr, Chirón, Slnko a Mesiac v znamení Barana, čo vytvára veľkú dávku tejto ohnivej energie.


Energia ohňa je skôr o vášni, napredovaní a umožňovaní našim túžbam, aby nás viedli na našej ceste, ako o strachu z vyhorenia. Ohnivá energia môže byť tiež veľmi impulzívna, čo nám pri správnom použití môže pomôcť urobiť kvantový skok vpred a vymaniť sa z akejkoľvek stagnácie, ktorú môžeme v súčasnom období pociťovať.


Zdá sa, že predošlý rok 2020 vytvoril v našich životoch veľa príležitostí na stagnáciu a pocit zaseknutia sa, ale vietor sa teraz posúva. Tento Nov Mesiac prináša silnú doprednú energiu, ktorá je dostatočne silná na to, aby nás posunula z akejkoľvek situácie, v ktorej sa cítime hlboko zakorenení.


Možno budete musieť urobiť nejaké závažné rozhodnutia, veľký krok do neznáma, možno budete musieť nasledovať inštinkt alebo impulz, ktorý vám pomôže rozhýbať veci. No vedzte, že na vašej strane je vesmírna podpora.


Skutočnosť, že v čase tohto Nového Mesiaca nie sú žiadne väčšie planéty v retrográdnej podobe, tiež podporuje túto energiu a naznačuje, že Vesmír nám skutočne dáva zelenú, aby sme sa vydali vpred a urobili odvážne rozhodnutia.


Pluto je spolu s Venušou tiež veľmi aktívne v tento aprílový Nov Mesiaca. Kombinácia energie Pluta a Venuše v tomto okamihu môže rozhýbať naše vzťahy a prinútiť nás klásť si otázky, kde a komu dobrovoľne odovzdávame svoju moc.


Existuje vzťah, či už s osobou, alebo s nejakou udalosťou alebo situáciou vo vašom živote, vďaka ktorým sa cítite bezmocní? Možno sa budete cítiť priťahovaní k tomu, aby ste sa na to sústredili v čase Novu Mesiaca, alebo môžete intenzívne cítiť, že v niektorých vašich vzťahoch sa odohrávajú boje o moc.


Ak sa to prejaví, vedzte, že vždy existuje cesta k lepšiemu rozhodovaniu. Namiesto toho, aby ste uviazli na rovnakej starej ceste, opakovali stále tie isté rozhovory a rovnaké vzorce správania, zistite, či to dokážete prepnúť a vyskúšať niečo iné, pretože nikdy neviete, kam vás to môže viesť. Častokrát, skvelé nové príležitosti čakajú hneď za rohom...


Energia Venuše a Pluta počas tohto Novu Mesiaca môže vo všeobecnosti zvýšiť naše emócie. Môžeme sa cítiť mimoriadne citliví alebo sa môže stať, že budeme potrebovať láskavú podporu od ľudí okolo nás a od nášho vyššieho ja.


Naše vnútorné dieťa môže mať pocit, že potrebuje vrúcne teplé objatie, misku so svojimi obľúbenými cereáliami a možno aj celodenné flámovanie pri upokojujúcom filme či seriáli.


Nezabudnite dbať na všetky potreby svojho tela, mysle alebo duše, aby ste si oddýchli a načerpali novú energiu. So všetkou touto podporujúcou energiou môže byť veľmi lákavé vyraziť hneď ku predu. Je dôležité však vedieť, kedy si urobiť a dopriať pauzu. Dôverujte múdrosti svojho vnútra, pretože to je vašim najvernejším sprievodcom.


Vychutnajte si túto skvelú, ultrakreatívnu a sviežu energiu, ktorá bude prúdiť počas najbližších dní kozmickým nebom.


Nový začiatok je tu, takže vezmite túto energiu a formujte ju akýmkoľvek spôsobom chcete, ste predsa mocným Tvorcom svojej Reality!


Manifestačný rituál pre Nov Mesiaca v Baranovi nájdete v príspevku >>TU.


Požehnaný Nov Mesiaca vám všetkým prajem!


S Láskou,
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené.

Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page