top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

OČISTNÝ BYLINKOVÝ RITUÁL PRE NOV MESIACA V PANNE /27. AUGUST 2022/

Updated: Sep 12, 2023

Všetky Novy Mesiaca sú vo všeobecnosti výbornou príležitosťou na nový začiatok, no Nov Mesiaca v Panne 27. augusta 2022 je obzvlášť pozitívny čas pre každého, kto chce začať s novými zdravými návykmi alebo raz a navždy prestať s tými škodlivými. V astrológii nám Nov Mesiaca prináša šancu obnoviť naše ciele a zaviazať sa k vykonaniu potrebných zmien. Toto je optimistické obdobie mesiaca, ale k čo najlepšiemu a najefektívnejšiemu využitiu Novu Mesiaca, rovnako ako pri Splne, je dôležité zosúladiť jeho lunárne energie s energiami príslušného znamenia zverokruhu. Panna sa tradične spája so zdravím, najmä s výživou a alternatívnym zdravím. Počas Novu Mesiaca v Panne si dajte predsavzatie, že zvýšite príjem vitamínov a minerálov, a možno vyskúšate nový, zdravší stravovací režim. Nie diéta v zmysle hladovania v podobe trýznivého obmedzenia kalórií alebo tukov, ale diéta v pravom zmysle slova, t.z. prijímanie potravy, ktorá vás obohacuje a vyživuje. V tomto príspevku účinný očistný rituál za pomoci použitia sily bylín a zámeru, ktorý vám pomôže

OČISTNÝ BYLINKOVÝ RITUÁL PRE NOV MESIACA V PANNE 2022 www.jove.sk
Art by Emilia Nora Elina

Ako znamenie zverokruhu je Panna svojou povahou tiež veľmi kritická. Vrcholom tejto kritickej schopnosti je však rozlišovacia schopnosť, a to je to, čo môžeme použiť počas Novu Mesiaca v znamení Panny. Rozlišujte, čo – a kto – je pre vás dobré a čo – a kto – nie, a urobte si podľa toho plány na maximalizáciu všetkého, čo prináša pozitivitu a pozdvihnutie do vášho každodenného života.


V astrológii sú energie Panny aj o detailoch, dokonalosti a celistvosti. Počas tejto fázy Mesiaca sa môžeme kriticky pozrieť na naše plány, rutiny, riadenie času a organizačné návyky. Vyčistite svoj neporiadok, duševne aj fyzicky, a nájdite spôsoby, ako dosiahnuť viac za kratší čas. Panna je premenlivé znamenie, takže sme v tomto období schopní lepšie vyvážiť to, čo sa môže zdať ako protichodné priority.


Nov Mesiaca v znamení Panny je tiež skvelý čas na to, aby ste venovali pozornosť svojmu duševnému zdraviu. Z astrologického hľadiska môžu byť energie tohto znamenia dosť znepokojujúce a nervózne, takže sa naučte lepšie relaxovať a zbaviť sa "budúcich" starostí. Žitie v prítomnosti a meditácia môžu byť skutočne nápomocné, preto sa v tomto období zamerajte výlučne na prítomný okamih, čo je kľúčovou časťou vašich príprav na Nov Mesiaca v Panne. Keďže Panna je zemským znamením, môže pomôcť aj ukotvenie v podobe prechádzky či pobytu v prírode.


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page