top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ PRE SEPTEMBER 2022: ČAS SPOMALENIA & INTEGRÁCIE MINULÝCH SKÚSENOSTÍ DO PRAXE

Updated: Sep 9, 2022

September 2022 je nastavený ako retrospektívny mesiac, v ktorom sa viac zamýšľame nad svojou minulosťou, riešime staré problémy alebo zhodnocujeme, či minulé skúsenosti stále vyžadujú našu pozornosť. Časť tejto reflexnej energie pochádza z Merkúra, ktorý sa tento rok 10. septembra po tretíkrát dostáva do retrográdnej polohy. So svojim prechodom do svojho retrográdu sa pripája k piatimi ďalším planétam, čím nám dáva celkovo šesť veľkých planét v retrográdnosti. Keď je planéta v retrográdnom stave, môže vytvoriť určitú spätne prúdiacu energiu, ktorá nás núti vrátiť sa k veciam z minulosti. Niekedy môže silná retrográdna energia vyhrabať aj tie veci a záležitosti, ktoré sme dávno zamietli pod koberec alebo nedokázali vyriešiť na prvýkrát. Pripravte sa tiež na mnohé komunikačné nedorozumenia alebo prípadné technologické zlyhania. Retrográdny Merkúr vo Váhach spomalí aj náš myšlienkový proces, takže bude ťažšie pohnúť sa vpred. Môžete sa napríklad cítiť tak znepokojení výberom najlepšej cesty, že nakoniec úplne odložíte svoje rozhodovanie. Vytvorte si dostatočný priestor na znovuzískanie mentálnej jasnosti predtým, ako vyjadríte nahlas svoj názor. Využite toto obdobie vo svoj prospech tým, že si doprajete čas na odpočinok, zamyslenie sa a väčšie ponorenie sa do akýchkoľvek minulých skúseností, ktoré sa môžu vyplaviť na povrch. Chcete sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej...

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ SEPTEMBER 2022 www.jove.sk
Art by Emilia Nora Elina

Mesiac September začína konštruktívne s presunom Venuše do Panny, znamenia hľadajúceho riešenia, kedy budeme Vesmírom povzbudzovaní k tomu, aby sme svojim blízkym ponúkli pomocnú ruku alebo radu. Skutky služby budú zrejme najlepším spôsobom, ako vyjadriť v tomto období svoju lásku a náklonnosť.


Emocionálne konce budú na obzore 10. septembra, pretože Spln Mesiaca v intuitívnych a citlivých Rybách vnesie jasnosť do častí nášho života, ktoré prispeli k stresu alebo úzkosti. Snažte sa nebyť frustrovaní z ťažkých globálnych podmienok, ktoré možno zaťažujú vašu myseľ, a zamyslite sa viac nad tým, ako si môžete zachovať pocit vnútorného pokoja.


S príchodom 23. septembra sa vaša pozornosť zameria na vaše vzťahy (alebo ich nedostatok), ako aj na to, ako môžete do svojho života privolať viac pokoja, pretože Slnko dodáva energiu očarujúcim a spolupracujúcim Váham. Je to skvelý čas zapojiť sa do podporujúcich priateľských debát a preskúmať svoju umeleckú stránku.


S retrográdnym Merkúrom, ktorý sa v rovnaký deň, 23. septembra, ponorí späť do znamenia analytickej Panny, sa naša pozornosť presunie do hlbšieho vnútorného dialógu. Snažte sa však nenechať strhnúť prílišným premýšľaním a anlyzovaním plánov, ktoré z nejakého dôvodou nevyšli.


Spolu so silnou retrográdnou energiou, ktorú máme tento mesiac, sa tiež vraciame do minulosti prostredníctvom kvadratúry Saturn - Urán, ktorý sa počas tohto mesiaca stáva viac aktívnejšou. Kvadratúra Saturnu s Uránom bola hlavnou črtou roku 2021, ale znova sa vracia späť, aby dokončila to, čo začala.


TIP:


Zatiaľ čo energie Saturnovo-Uránovej kvadratúry budú bzučať v pozadí po celý zvyšok tohto roka, jeho účinky pocítime pravdepodobne o niečo silnejšie počas septembra a októbra. Môžeme cítiť tlak medzi potrebou ctiť si miesto, odkiaľ sme prišli, naše hranice a naše tradície, oproti vykročeniu na nové územie, porušovaniu tradícií a mysleniu mimo rámca.


September so sebou prináša aj Jesennú rovnodennosť /23. september/, ktorá je časom hľadania rovnováhy a harmónie. O rovnodennosti sa tiež hovorí, že stenčuje závoj medzi svetom duchovnýma fyzickým, zvyšuje našu intuíciu a prináša mocné impulzy, pokiaľ ide o nasledovanie našich najvyšších snov a prianí. Viac o astrológii a jeho spirituálnom význame sa dozviete v príspevku MABON / JESENNÁ ROVNODENNOSŤ (23.9.2022): VÝZNAM, RITUÁLY & TIPY NA OSLAVU 2. SVIATKU HOJNOSTI.


S príchodom Novu Mesiaca vo Váhach 25. septembra, možno budete pripravení rozšíriť svoju sociálnu sieť alebo zoznámiť sa s niekým novým. Je to skvelý čas pre vytváranie nových partnerstiev a spoznávanie ľudí. Koncom mesiaca, 29. septembra, sa Venuša vráti späť domov do znamenia Váh, čím aktivuje našu očarujúcu a koketnú stránku osobnosti. Zaviažte sa stráviť tento čas kvalitne a tvorivo s ľuďmi, ktorí vás nejakým spôsobom inšpirujú.


Poďme sa teraz hlbšie ponoriť do hlavných kozmických udalostí mesiaca a ako s nimi môžete efektívnejšie pracovať...ASTROLÓGIA PRE SEPTEMBER 2022


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page