top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

SPLN MESIACA VO VODNÁROVI /12. 08. 2022/: ČAS VYVRCHOLENIA, NÁHLYCH ZMIEN & NEOČAKÁVANÝCH ZVRATOV

Updated: Aug 11, 2022

Augustový Spln Mesiaca spadá do vzdušného znamenia Vodnára, ktorého reprezentuje archetyp "Nositeľa vody", vďaka čomu je Vodnár považovaný za symbol liečenia a transmutácie. Má dar zbierať „vodu“ – emocionálnu, psychickú energiu sveta okolo nás vo svojej nádobe a čistiť ju silou dychu predtým, ako ju vráti späť na Zem. Keďže energia Vodnára bude pod týmto Splnom vyžarovať silné lúče transformácie do našich životov, môžeme ju použiť na spojenie s jeho darmi. Môžeme použiť silu nášho dychu na premenu hustých, ťažkých, negatívnych alebo žiaľom zasiahnutých energií okolo nás na niečo ľahšie, nádejnejšie a milujúcejšie. Dovoľte energiám súcitu a lásky vyžarovať z vášho srdca počas tohto obdobia. Dovoľte Augustovému Splnu Mesiaca, aby ste sa cítili naplnení a aby vaše srdce prekypovalo láskou. Ako posledný Supermesiac v roku 2022 nám augustový Spln môže tiež priniesť uzavretie alebo nás priviesť k tomu, aby sme konečne dosiahli bod rozhodnutia na našej Ceste. Potrebujeme sa rozhodnúť, ktorým smerom sa chceme vydať, aby sme sa dostali do zvoleného cieľa. Netreba však podceňovať nepredvídateľnú povahu Vodnára. Predstavte si tie najšokujúcejšie, najneočakávanejšie chvíle svojho života (v pozitívnom i negatívnom prejave!) – tak nepredvídateľný môže byť Spln Mesiaca v znamení Vodnára. Ako z toho vyťažiť čo najviac? Čítajte ďalej v príspevku...

SPLN MESIACA VO VODNÁROVI AUGUST 2022

Art by Emilia Nora Elina


Spln Mesiaca vo Vodnárovi 12. augusta 2022 (03:36) prichádza ako úder blesku. Nevieme, ako sa bude niečo vyvíjať. Nemôžeme však poprieť možnosť, že sa všetko vyvinie pre najvyššie dobro. Nemôžeme poprieť, že len my sami máme moc rozhodnúť sa, ako zareagujeme na danú zmenu alebo udalosť, a je to práve táto reakcia, ktorá v konečnom dôsledku určuje našu predurčenú cestu. Vodnár nie je len pasívna nádoba, ale skôr sila v akcii. Čo teda potrebujeme urobiť?


Ako vzdušné znamenie je Vodnár o komunikácii, takže to je určite téma na preskúmanie počas tohto augustového Splnu Mesiaca. Jedným zo spôsobov, ako konštruktívne reagovať, je komunikovať o tom, čo cítime, čo sa stalo, + naše myšlienky o budúcnosti. Vodnár je vizionárskym znamením, synonymom budúcnosti, preto sa v tomto období potrebujeme dôkladnejšie zamyslieť nad tým, čo spolu tvoríme. Možno prídeme na to, že niekedy všetko, čo potrebujeme urobiť, je prehovoriť o svojich pocitoch, aby sme prehodili kozmický most z jedného ostrova na druhý v Súostroví voľby. Zmena k lepšiemu.


Stúpame vyššie ako orol Aquila s pevným hlasom a spravodlivým konaním.


Spravodlivosť ~ Pravda ~ Pokrok ~ Jasnosť ~ Poznanie ~ Komunikácia ~ Osvetlenie


Potrebujeme byť však aj veľmi opatrní vo svojom uvažovaní, pretože tento augustový Spln Mesiaca bude uzamknutý v T-kvadratúre so Slnkom /v Levovi/ a Uránom v Býkovi, vládcovi samotného Vodnára. Je to ako vykradnúť sa, keď viete, že sa niekto pozerá – prinajlepšom riskantná voľba. Približne 12 hodín pred Splnom Mesiaca vo Vodnárovi Slnko urobí s Uránom presnú kvadratúru; čo so sebou prináša vlnu nestálej energie, náhle zmeny plánov, nezvyčajné počasie. Napätie, spoločenská nešikovnosť, hádky.


Našľapujte extrémne ľahko, dôverujte svojej intuícii. Všetci by sme mali byť pripravení na zvraty v našom osobnom živote. To platí najmä pre ľudí s rodnými planétami v Býkovi, Levovi, Škorpiónovi alebo Vodnárovi.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page