top of page
POKLADY VENUŠE Blog
RITUÁL UVOĽNENIA & VIBRAČNEJ MEDICÍNY PRE SPLN MESIACA V PANNE 2024 + MANIFESTAČNÉ TIPY A AFIRMÁCIE
SEZÓNA RÝB 2024: ČAS DLHÉHO A POMALÉHO VÝDYCHU + HOROSKOP PRE JEDNOTLIVÉ ZNAMENIA ZVEROKRUHU
© Copyright

SPLN MESIACA V PANNE FEBRUÁR 2024: ČAS LIEČENIA, ODPUSTENIA A UVOĽNENIA PREHNANÝCH NÁROKOV NA SEBA ZA ÚČELOM NAPĹŇANIA SVOJEJ CESTY DUŠE

Updated: Feb 23

Blížime sa k Splnu Mesiaca v Panne, ktorý nastáva 24. februára 2024, a ktorý je posledným Splnom v tomto astrologickom roku, ako aj posledným Splnom pred začiatkom Sezóny Zatmení. Toto zvláštne umiestnenie na našej časovej osi dodáva tomuto Splnu Mesiaca v Panne silnú očistnú energiu. Čistíme sa zvnútra a k dispozícii máme Bohyňu Pannu, ktorá nás týmto procesom prevedie. Znamenie Panny reprezentuje Bohyňa Panna, ktorá je symbolom nezávislosti, vnútornej sily a zdravia. Bohyňa Panna vie, ako postaviť seba na prvé miesto a urobiť zo svojho tela svoj chrám. Vie, že v jej vnútri žije večne prúdiaci zdroj múdrosti, intuície a osobnej sily. V období pred Splnom Mesiaca v Panne potrebujeme začať prijímať volanie svojej vlastnej Bohyne Panny. Potrebujeme začať počúvať svoje srdce, telo, myseľ a dušu. Potrebujeme sa začať správať k svojmu telu ako ku chrámu a uznať krásu, silu a dary, ktoré v sebe ukrývame. Keď vstúpime do tejto sily, môžeme sa cítiť povzbudení silnými energiami, ktoré tento februárový Spln Mesiaca v Panne 2024 prináša a pripravení prijať všetko, čo nám prinesie. Silná očistná energia bude počas tohto Splnu Mesiaca vskutku signifikantná. Venujte preto pozornosť svojej mysli, telu a duši - čo vám oznamujú? Od čoho sa túžia oslobodiť? Telo k nám vždy prehovára. Naše srdce k nám vždy prehovára a bude na nás, aby sme mu v tomto období zvýšenej en ergie povenovali väčšiu pozornosť a hlbšie mu načúvali. Chcete sa dozvedieť viac o tomto Splne Mesiaca, aký spirituálny odkaz pre nás nesie, aké ďalšie astrologické vplyvy posilnie jeho transformačný účinok a ako z neho vyťažiť čo najviac pre svoj duchovný rast? Pokračujte ďalej v čítaní...


SPLN MESIACA V PANNE FEBRUÁR 2024: ČAS LIEČENIA, ODPUSTENIA A UVOĽNENIA PREHNANÝCH NÁROKOV NA SEBA ZA ÚČELOM NAPĹŇANIA SVOJEJ CESTY DUŠE

Art by Emilia Nora Elina


Spln Mesiaca v Panne je časom na uzdravenie. Je to čas, aby sme sa posadili so svojou bolesťou a trápením a dopriali si súcit. Panna je znamenie Bohyne. Tento archetyp, zdanlivo dokonalý sám pre seba, nesie v sebe mnoho darov, ale najdôležitejším z nich je sila liečiť a odpúšťať.


Liečivá a uvoľňujúca energia je pod vplyvom Splnu Mesiaca v Panne bude teda riadne silná, najmä liečba, ktorá súvisí s výživou nášho tela. Potrebujeme sa starať o svoje telo, takže ak ste doteraz "pálili sviečku na oboch koncoch" alebo ste ignorovali príznaky, ktoré vám vaše telo posiela, je najvyšší čas, aby ste sa vzchopili a začali konať.


Podporné vibrácie tohto Splnu v Panne zosilnia toto vaše úsilie a budú pôsobiť ako mocný motivátor, preto využite jeho energiu, aby ste si dodali silu na zmenu stravovania, začali s novým tréningovým plánom alebo konečne vyhľadali pomoc nejakého prírodného liečiteľa.


Dôležité tu bude, aby ste tieto znamenia neignorovali, pretože je pravdepodobné, že v snahe byť videný a vypočutý budú len hlasnejšie...


Kedy presne nastane Spln Mesiaca v Panne 2024?

Spln Mesiaca v znamení Panny nastane v piatok 24. februára 2024 o 13:31 hod.


Čo pre nás znamená Spln Mesiaca v Panne

Panna nás taktiež učí, že každý z nás je tu na to, aby nejakým spôsobom odovzdával svetu svoje dary a talenty. Aby sme tieto dary mohli dávať, potrebujeme ich najprv v sebeb rozpoznať. A aby sme ich mohli rozpoznať, potrebujeme sa najprv uzdraviť.


Panna, ktorú symbolizuje Bohyňa Panna vo svojej dokonalosti, má tendenciu mať veci pod kontrolou. Spln Mesiaca však môže tieto tendencie osvetliť a povzbudiť nás, aby sme sa vzdali potreby všetko riadiť.


Keď sme v súlade s nízkou stranou Panny, očakávame, že budeme vždy dokonalí a budeme poznať všetky odpovede. Vkladáme do svojich rúk príliš veľa moci. Ovládame veľa vecí, hoci nemáme všetko pod kontrolou. Môžu sa stať udalosti, ktoré sú jednoducho súčasťou života, a my im nemôžeme nijako zabrániť ani sa im vyhnúť.


Rovnako sú veci, ktoré nemôžeme prinútiť, aby sa stali. Existuje jemná rovnováha medzi tým, koľko môžeme vedome kontrolovať a koľko potrebujeme prijať ako akýsi plán duše, osud. To všetko znamená, že nastanú chvíle, keď budeme mať pocit, že sme urobili chyby alebo sme neurobili dosť, alebo sme sa rozhodli nesprávne, alebo sme nedostatočne dôverovali svojej intuícii.


Keď sa snažíme kontrolovať výsledok každej situácie, ktorú nám život prinesie, nepochybne občas zlyháme. Pretože život nie je určený na to, aby sme ho kontrolovali. Je určený na to, aby sme ho žili. Nie je určený na to, aby bol dokonalý alebo aby sa riadil nejakým plánom, ktorý by sa držal nášho úsilia. Je chaotický, neusporiadaný, ale zároveň krásny. Ukazuje nám našu najväčšiu silu v tých najtemnejších chvíľach a prináša nám najväčšie dary tými najneočakávanejšími spôsobmi.


Keď od seba očakávame, že budeme dokonalí, vyvíjame na seba tlak, aby sme vždy všetko vedeli a nepýtali si pomoc. Prokrastinujeme, stávame sa nerozhodnými a brzdíme sa zo strachu zo zlyhania. Očakávame, že budeme odborníkmi na všetko a budeme mať všetko vždy pod kontrolou. Zabúdame na svoju vrodenú genialitu, avšak trváme na vonkajšej dokonalosti, ktorú nikdy nemôžeme dosiahnuť. V tejto frekvencii trpíme úzkosťou z nepodstatných chýb a zbytočne preberáme detaily.


Môžeme mať taktiež pocit, že keď nás svet chváli alebo nám hovorí, že sme šikovní a hodní, je to neoprávnené. Môžeme mať pocit, že si nezaslúžime pochvalu alebo uznanie za našu prácu. Nedokážeme prijímať pochvaly. Môžeme tiež zabúdať oslavovať svoje úspechy, pretože máme pocit, že si ich nezaslúžime alebo že nie sú dostatočne veľké. Aj keď nás ostatní chcú osláviť, my im to nedovolíme. V tejto nízkej stránke Panny sa cítime ako podvodníci vo vlastnom živote.


Prijatím svojich nedokonalostí si dovolíme ukázať sa svetu a pre druhých v tej našej najväčšej autenticite. Áno, môžeme robiť chyby a nesprávne rozhodnutia a môžeme mnohokrát zlyhať, než sa nám niečo podarí. Vedzte, že chyby sú súčasťou procesu učenia a tento proces je pre každého iný...Februárový Spln Mesiaca v Panne môže vyvolať emócie, ktoré neboli spracované pri ich prvom precítení. Teraz je príležitosť posadiť sa s týmito pocitmi a vedieť, že nemusíte byť dokonalí, aby ste boli milovaní. Život nemusí byť dokonalý, a čo je najdôležitejšie, nemusíte zakaždým urobiť dokonalé rozhodnutie. Takisto nemusíte donekonečna ľutovať svoje minulé rozhodnutia alebo sa trápiť kvôli veciam, ktoré ste nemohli vedieť.


Spln Mesiaca v Panne 2024 nám prostredníctvom uzdravenia ponúka odpustenie. Odpustenie je jednou z najťažších foriem uvoľnenia - najmä vtedy, keď potrebujeme odpustiť sami sebe. Keď voči sebe alebo iným prechovávame hnev alebo nevraživosť, blokujeme svoju schopnosť jasne vidieť a priťahovať energiu, ktorú potrebujeme. Drží nás to v nižších vibráciách a berie nám to schopnosť cítiť a vyjadrovať vďačnosť spolu s láskou a súcitom.


Počas cesty cez Spln Mesiaca v Panne si položte otázku, čo potrebujete uvoľniť. Potrebujete niečo odpustiť sebe alebo potrebujete odpustiť niekomu inému? Vedzte, že odpustiť niekomu inému neznamená, že schavľujete jeho činyalebo že musíte tohto človeka pustiť späť do svojho života. Druhým ľuďom odpúšťame kvôli sebe, nie kvôli nim. Odpustenie sa týka vás a vašich vibrácií - nikoho iného...


Keď budete pracovať na uvoľnení perfekcionizmu, môžete prestať vibrovať v hneve, zášti a vine. Spln Mesiaca v Panne nám pripomína, že keď žijeme vo vibráciách lásky a prijatia seba samého, zosúlaďujeme sa so svojimi najvernejšími darmi. Môžeme uznať tie časti seba samých, ktoré nás robia jedinečnými, a môžeme dať svetu svoje skutočné obete.Čo pre nás znamená Spln Mesiaca v Panne a Slnko v Rybách

Zatiaľ čo sa Spln nachádza v Panne, Slnko je v opozícii v Rybách. Panna a Ryby spolu tvoria spektrum alebo os energie. V strede, kde sa ich energie stretávajú, žije nádherná integrácia ich najvyšších vibrácií. Na oboch koncoch sa nachádzajú ich extrémy alebo tiene.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

header.all-comments

ratings-display.rating-aria-label
empty-state.list-fetch-error
empty-state.list-fetch-error-subtext
bottom of page