top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
RITUÁL PRE NOV MESIACA V BLÍŽENCOCH 2024 + KRIŠTÁLY PRE SPIRITUÁLNU PRÁCU S TÝMTO NOVOM MESIACA
© Copyright

SEZÓNA ŠKORPIÓNA (23. OKTÓBER - 22. NOVEMBER 2022): ČAS HLBOKEJ DUCHOVNEJ TRANSFORMÁCIE + HOROSKOP

Nachádzame sa hlboko v srdci jesene a v súlade s jej mystickým duchom pomaličky vstupujeme do Sezóny Škorpióna, ktorú zrejme nejde opísať inak, ako slovom intenzívna. Sezóna Škorpióna 2022 má tendencie v nás aktivovať hlbokú duchovnú transformáciu, ktorú navyše urýchli silné Zatmenie v Nove Mesiaca v znamení Škorpióna len dva dni po tom, ako Slnko vkročí do tohto tajomného kúta zverokruhu. To znamená, že počas tejto vysoko nabitej Sezóny bude hrať dôležitú úlohu hneď niekoľko významných prvkov. Zdá sa, že harmonicky vyvážené energie vzdušnej Sezóny Váh 2022 boli našou dokonalou predohrou, ktoré nám pomohli pripraviť sa na intenzitu nadchádzajúceho astrologického "počasia": metamorfnú Sezónu Škorpióna so Zatmením Slnka! Pripravte sa na veľké veci, priatelia, keďže medzi 23. októbrom a 22. novembrom 2022 bude mysteriózny Škorpión držať zrkadlo našej temnej strane a skúmať naše najhlbšie tajomstvá a skryté emócie. Sezóna Škorpióna 2022 je takpovediac našou vesmírnou pozvánkou na hlboké ponorenie sa do zón našich najhlbších tieňov, oblastí tabu, sebapremeny a transformácie tých oblastí nášho života, ktoré to aktuálne najviac potrebujú. Sezóna Škorpióna 2022 však nie je vždy len o ťažkých veciach – je to tiež vhodná chvíľa na preskúmanie našej zmyselnej stránky. S dvoma emocionálnymi Zatmeniami a retrográdnym Marsom zrejme budete chcieť vedieť, ako Sezóna Škorpióna 2022 ovplyvní vaše znamenie zverokruhu. Čítajte ďalej a dozviete sa veľmi detailne, aké témy a výzvy vám prinesie toto intenzívne a hlboko transformačné obdobie Sezóny Škorpióna. Nájdete tu aj malý darček odo mňa. Pripravení? Poďme na to!

SEZÓNA ŠKORPIÓNA 2022

Súhvezdie Škorpióna fascinuje ľudí už po stáročia nielen pre svoj charakteristický tvar, ale aj preto, že je jedným z najjasnejších súhvezdí na oblohe.


Názov pochádza z latinčiny a doslovne by mohol byť preložený ako „stvorenie s horiacim žihadlom“. Scorpius však nie je škorpiónom pre každého. Obyvatelia Jávy v Indonézii nazývajú toto súhvezdie Banyakangrem, čo znamená „labuť, ktorá sedí na vajíčkach“ alebo Kalapa Doyong, čo znamená „nakláňajúca sa kokosová palma“. Na Havaji je známy ako Rybí hák poloboha Maui. V čínskej mytológii bolo toto súhvezdie súčasťou Azúrového draka.


V západnej astrológii je Škorpión zodiakálnym archetypom pre sex, smrť a znovuzrodenie. Inými slovami, tento archetyp nás láka vydať sa na cestu do tajomstiev života, tabu a duchovných premien prostredníctvom hlbokých a intenzívnych zážitkov. Pretože Škorpión je vodné znamenie, zóny hlbokých emócií a ich silných energií sú kľúčové v procese transformácie.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page