top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
VENUŠA V BLÍŽENCOCH 2024: ZÁVAN ČERSTVÉHO VZDUCHU ~ ČAS NADVÄZOVANIA NOVÝCH INTELEKTUÁLNYCH VZŤAHOV + MOCNÉ AFIRMÁCIE
© Copyright

KRIŠTÁLOVÝ RITUÁL LIEČENIA & STANOVENIA NOVOROČNÝCH ZÁMEROV PRE NOV MESIACA V KOZOROŽCOVI /11. JANUÁR 2024/ + AFIRMÁCIE

Nachádzame sa v období roka, kedy sa viac ako inokedy pýtame: "Ako chcem, aby môj život vyzeral o dvanásť mesiacov?" Zrejme nie je žiadnou náročnou úlohou stanoviť si novoročné predsavzatia, predstaviť si lepšie zdravie, viac peňazí na bankovom účte, extatický milostný život a podobne. Problém sa však môže objaviť v každodenných rozhodnutiach, vďaka ktorým sa tieto vízie stávajú skutočnosťou. Januárový Nov Mesiaca v znamení Kozorožca je spojený so sabináskym symbolo nazývaným "štafetový beh". Tento symbol nám pripomína, že niektoré z našich najdôležitejších cieľov sa nám možno ani nepodarí dosiahnuť počas nášho života, ale môžeme ich odovzdať nasledujúcim generáciám, aby ich preniesli ďalej do budúcnosti. Aj v súčasnosti, počas nášho aktuálneho roka a našich individuálnych životov, bežíme štafetový beh s cieľom zameraným na našu vlastnú budúcnosť. Činnosti, ktoré robíme každý deň, sa odovzdávajú našim budúcim Ja v pozdĺžnom štafetovom behu, čo má následne vplyv na naše budúce zdravie, prosperitu a spokojnosť. Našťastie, tento Nov Mesiaca v pracovitom, vynaliezavom a odhodlanom Kozorožcovi prináša nádejné aspekty pre inovatívny Urán, Neptún poháňaný vierou a mocné Pluto. Ponúka nádej, že bez ohľadu na našu súčasnú pozíciu v štafetovom behu, vždy existujú kroky, ktoré môžeme podniknúť – tento rok, tento týždeň, ale aj dnes – aby sme pozitívne prispeli k vytváraniu šťastnejšieho, zdravšieho a bezpečnejšieho miesta na zemi. V tomto príspevku nájdete rituál ušitý na mieru pre Nov Mesiaca v Kozorožcovi 2024, ktorý vás týmto mocným tranzitom efektívne prevedie...

KRIŠTÁLOVÝ RITUÁL LIEČENIA & STANOVENIA NOVOROČNÝCH ZÁMEROV PRE NOV MESIACA V KOZOROŽCOVI /11. JANUÁR 2024/ + AFIRMÁCIE

© Art by Emilia Nora Elina


Ako moji verní čitatelia už isto viete, že Nov Mesiaca v Kozorožcovi nastáva vtedy, ak je aj Slnko v tom istom znamení. Toto spojenie poskytuje iskru energie, ktorá nás tlačí k vytváraniu zámerov a zmien v našich životoch. Je čas bilancovať naše životy, popremýšľať o tom, čo funguje a čo nie. Je čas zbaviť sa vecí, ktoré nie sú v súlade s našou veľkou víziou a podniknúť kroky smerom k veciam, ktoré sú s ňou v dokonalom súlade.


Kozorožec nás učí, že naša energia a pozornosť sú veľmi vzácne a časovo obmedzené zdroje. Preto predtým, ako si počas tohto Novu Mesiaca stanovíte zámery, precíťte, čo vám najviac odoberá vašu energiu. Opýtajte sa sami seba, čo vás odvádza od toho, aby ste boli osobou, ktorou chcete byť.


Môže to mať podobu nespracovaných emócií, pripútanosti k minulosti, očakávaní toho, čo by mohlo byť, alebo podobu nefunkčných vzťahov. V ideálnom prípade by ste mali míňať svoju energiu len na tie veci alebo ľudí, ktorí vám rovnakú energiu obratom vrátia späť.


Vedzte, že ak koexistujete vo vzájomne podporujúcom vzťahu so všetkým vo svojom živote, nikdy nie ste vyčerpaní. Identifikujte preto, čo pohlcuje vašu energiu a bráni vám upriamiť vašu plnú pozornosť na váš najvyšší potenciál...


Zaoberáte sa možno niečím, čo si nezaslúži vašu pozornosť? Žiada od vás niekto priveľa? Nedokážete sa sústrediť kvôli emóciám, ktoré ešte potrebujete vyriešiť a uvoľniť?


Nikdy však nezabúdajte na to, že ste celiství napriek všetkým vašim ranám, jazvám a traumám z minulosti, ktoré si môžete niesť.


I keď je tento prvý Nov Mesiaca v roku 2024 obdobím naplnením sviežou novou energiou, je s ním spojená aj energia koncov, a to vďaka Plutu, ktoré sa vznáša pri mocnom 29. stupeň Kozorožca.


Pluto sa bude ponárať a vystupovať z Kozorožca až do novembra 2024, kedy definitívne z tohto znamenia odíde, ale toto je posledný Nov Mesiaca Kozorožca, kde bude Pluto v jeho blízkosti, čo prináša akýsi pocit uzavretia a konca tejto cesty.


Pluto prvýkrát vstúpilo do Kozorožca v roku 2008, takže je ťažké spomenúť si na život iným spôsobom! Všetci sme si tak zvykli na Pluto v Kozorožcovi, že môže byť pre nás trochu náročnejšie rozoznať lekcie, ktoré nás táto vibrácia učí.


V Kozorožcovi nás Pluto vedie, aby sme rozpoznali, vďaka čomu sa cítime stabilne a bezpečne. Pôsobí na najhlbších vrstvách našej duše, pomáha nám transformovať sa a rozpoznať našu vlastnú silu.


Pluto je považované za Pána podsvetia, a kým putuje cez Kozorožca, všetci sme konfrontovaní s niečím z nášho vlastného podsvetia. Niečo z nás umiera, aby sa na jeho mieste niečo nové zrodilo.


Pluto je našou pripomienkou, že nič netrvá večne a že všetko sa časom mení a bledne. Ale s každým vyblednutím, s každým odpadnutím sa znovu zrodí niečo nové.


Keďže toto je posledný Nov Mesiaca Kozorožca s Plutom v Kozorožcovi na dlhé roky vpred, dá sa predpokladať, že po tejto transformácii, ktorou sme prechádzali celé tie roky, bude nasledovať nejaké znovuzrodenie. Zbavujeme sa posledných vrstiev svojich starých obmedzujúcich programov, aby sme my boli schopní začať manifestovať plný potenciál svojho znovuzrodeného, skutočného Ja.


Takže aj keď je tento Nov Mesiaca do značnej miery o príprave pôdy na rok 2024, je tiež o uctení si minulosti a transformácií, ktorými sme prešli. Je to tiež o uznaní toho, čo povstalo z nášho vlastného podsvetia a ako to poháňalo naše vlastné cesty smrti a znovuzrodenia.


Toto je Nov Mesiaca hľadajúci pravdu. Ten, ktorý nám umožňuje skutočne vidieť veci také, aké sú. Aj keď môže byť ľahké nechať sa pohltiť novoročnými predsavzatiami a vítaním sviežej energie, ktorú prináša tento prvý Nov Mesiaca v roku, nezabudnite tiež uznať a vzdať hold svojej minulosti.


Prejaviť úctua vďačnosť ceste, ktorou ste prešli. Uctite si všetky svoje zážitky, náročné chvíle i výzvy, ktoré ste zažili, pretože vás priviedli tam, kde ste práve teraz.


Kozorožec je uzemnené zemské znamenie, takže tento Nov Mesiaca môžeme použiť na vytvorenie štruktúry v našej každodennej rutine a prevziať zodpovednosť za všetko, čo je potrebné urobiť. Ponúka tiež vlnu ambicióznej energie, ktorá nám pomáha cítiť odhodlanie a motiváciu vyliezť na horu, ktorú chceme vyliezť.


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Opmerkingen zijn niet geladen
Het lijkt erop dat er een technisch probleem is opgetreden. Probeer nogmaals verbinding te maken of de pagina te vernieuwen.
bottom of page