top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI: MAGICKÝ ČAS UVOĽNENIA & SPOJENIA SA SO SRDCOM🕯
© Copyright

NOV MESIACA V PANNE /27. AUGUST 2022/: ČAS REŠTARTU & ZNOVUNÁJDENIA VNÚTORNEJ CELISTVOSTI

Ako sa august chýli ku svojmu koncu, prináša so sebou začiatok nového lunárneho cyklu s Novom Mesiaca v znamení Panny, ktorý vyvrcholí 27. augusta 2022 o 10:16 hod. Je to ideálny čas naplno prijať atmosféru Sezóny Panny tým, že otočíte nový list vo svojom živote a stanovíte si nové plány do budúcnosti. La Luna nám prináša príležitosť zamyslieť sa nad lekciami, ktoré sme sa naučili toto leto, a uviesť tieto znalosti do praxe počas Sezóny Panny. Panna je dokonalým fixátorom rôznych situácii, a so svojím vládcom Merkúrom, ktorý je v súčasnosti vo Váhach, sa toto zameranie pravdepodobne bude sústrediť na to, ako komunikujeme v rámci našich intímnych partnerstiev. So začiatkom nového lunárneho cyklu dostávame tiež príležitosť reštartovať a obnoviť náš vlastný vnútorný svet. Je čas zvážiť, čo už viac neslúži nášmu najvyššiemu rastu a blahobytu. Je čas, aby sme sa zamysleli nad tým, aké nové kroky, praktiky a postupy môžeme podniknúť, aby sme sa priblížili k väčšiemu pocitu vyrovnanosti, mieru a spolupatričnosti... pripravení dozvedieť sa viac o tom, prečo tento Nov Mesiaca má tendecie vyplavovať naše najväčšie strachy a obavy von, a ako sa s tým vysporiadať? Čítajte ďalej...

AUGUSTOVÝ NOV MESIACA V PANNE 2022 www.jove.sk

Art by Emilia Nora Elina


V augustovom Nove Mesiaca sa Slnko a Mesiac zarovnávajú v uzemnenom a na detaily orientovanom znamení Panny, čo zdôrazňuje záležitosti týkajúce sa zdravia, denných rutín a celkového sebazdokonaľovania. Tento svetelný závan energie zverokruhu Panny vás môže inšpirovať k tomu, aby ste si osvojili zdravé nové návyky vo svojej každodennej práci a vylepšili praktické aspekty svojich plánov. Precízna Panna oceňuje čistotu a poriadok, a preto počas tohto Novu Mesiaca dovoľte svojmu vnútornému perfekcionistovi, aby si urobil poznámky o všetkom, čo by ste chceli zorganizovať – či už ide o neporiadok na pracovnom stole alebo vaše neusporiadané emócie.V astrológii Novy Mesiaca nielen spúšťajú nový lunárny cyklus, ale vítajú aj nový začiatok plný nových príležitostí. Tam, kde sú Splny časom vyvrcholenia a akcie, sú Novy Mesiaca časom oddychu, dobitia energie a stanovenia zámerov na nasledujúce týždne. Augustový Nov Mesiaca v perfekcionistickej Panne nám tiež pripomína, aby sme doladili svoje predošlé plány, prehodnotili svoje ciele a postúpili o krok ďalej vo svojej profesionalite – čo znamená, že tí, ktorí budú najviac ovplyvnení týmto Novom Mesiaca v Panne, môžu byť v tomto období vystavení väčšej sebakritike.


Urobte si teraz pri čítaní chvíľku pauzu a opýtajte sa sami seba: Akú jednoduchú vec môžem urobiť, aby som sa priblížil/-a k pocitu väčej vyrovnanosti, pokoja a spolupatričnosti? Pamätajte, že aj tie najmenšie skutky prejavu podpory a lásky, či už smerom k sebe alebo smerom von, k ostatným, sa rátajú!


Spadajúc do zemského znamenia Panny, augustový Nov Mesiaca prináša so sebou vlnu uzemňujúcej a stabilizujúceje energie. Vábi nás, aby sme sa ponorili do milujúceho náručia Matky Zeme, aby sme sa raz a znova precítili, že sme súčasťou všetkého, čo nás obklopuje, a pamätali, že život je oveľa jednoduchší, keď plynieme v súlade s cyklami nášho života.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page