top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

KVETINOVÝ MESIAC (26.5.): KRVAVÝ SUPERSPLN 🌕♐︎ V STRELCOVI & ZATMENIE MESIACA🌚

Updated: May 25, 2021

Zatmenie Super Krvavého Mesiaca 26. mája 2021 (13:14 SEČ) je vzácnou nebeskou udalosťou. Zatmenie Mesiaca nastáva, keď Zem stojí priamo medzi Mesiacom a Slnkom, čo vedie k tomu, že Zem vrhá svoj tieň na Mesiac. Počas úplného zatmenia Mesiaca je Mesiac úplne zakrytý tieňom Zeme, čo dáva Mesiaci červenkastý odtieň. V túto noc sa jasný, žiarivý Super Spln na nočnej oblohe bude javiť väčší ako zvyčajne a zmení sa na brilantný odtieň červenej. Zatmenia Krvavého Mesiaca sú pomerne zriedkavé a môžu sa vyskytnúť iba za Splnu. Májové Zatmenie však bude viditeľné iba pre pozorovateľov hviezd v západnej Severnej Amerike, západnej Južnej Amerike, východnej Ázii a Oceánii. Spln v máji sa nazýva aj „Kvetinový Mesiac“, jednoducho pre ročné obdobie, v ktorom sa vyskytuje na severnej pologuli. Tento májový Superspln bude technicky najväčší a najjasnejší Spln v roku 2021.


V astrológii sa hovorí, že Zatmenia Krvavého Mesiaca prinášajú náhle zmeny alebo potrebu transformovať alebo posunúť naše životy novým smerom.


Pri Zatmení Krvavého Mesiaca možno zistíme, že sa niečo uvoľňuje z našich životov alebo sa nám uvoľnila cesta, aj keď sme nevyhnutne očistu nehľadali.


V prípade Zatmení Mesiaca to funguje tak, že nás dostanú tam, kam potrebujeme. Predstavujú akési portály, ktoré nás povznášajú a posúvajú k tejto nasledujúcej kapitole a k vyššiemu vývoju našej Duše. Predstavujú kvantový skok do nového a vyššieho stavu Vedomia. Dôverujte preto tomu, čo v čase tohto Zatmenia odíde či odpadne z vášho života, aj keď sa vám to možno bude zdať náročné, nakoľko Zatmenia Mesiaca často reprezentujú priame správy z Vesmíru, že je čas nechať veci odísť.


Májové Zatmenie Krvavého Mesiaca spadá do znamenia Strelca a je súčasťou cyklu Zatmení, ktore sa začali v máji 2020.


Strelec vládne nad vyššou mysľou a múdrosťou. Jeho energia nám umožňuje sústrediť sa na "väčší obraz" a schopnosť vidieť veci z nadhľadu.


Energia Strelca, ktorú predstavuje šíp lukostrelca, nám umožňuje nastaviť naše zámery a nasmerovať šíp týmto smerom. Aj keď naše zámery riadia našu cestu, nie je v našej moci a pod našou kontrolou, kam sa chystá tento šíp pristáť.


Čokoľvek sa v čase tohto Zatmenia odohrá, spojte sa s časťou tejto strelcovskej energie a požiadajte o vedenie. Použite ju na to, aby ste sa dokázali zamerať na väčší obraz, na zistenie, ako môžete rozšíriť svoje myslenie, a na veci sa pozerajte z vyššej perspektívy. Možno pre vás bude tiež užitočné spätne revidovať udalosti, ktoré sa stali, keď sa tento cyklus Zatmení poprvýkrát začal v máji 2020.


Uctite si miesto, kde váš šíp pristál, aj keď to možno nie je miesto, kde ste si mysleli, že skončí. Vedzte, že čoskoro príde čas na stanovenie nových zámerov a nové dobrodružstvo.


Zatmenia zvyčajne prichádzajú v pároch a sesterským duelom k tomuto je Zatmenie Slnka 11. júna 2021. Práve v tomto júnovom Zatmení dostaneme príležitosť stanoviť tieto zámery a vytvoriť nové dobrodružstvá z akýchkoľvek ciest, ktoré boli vyčistené.


Vzhľadom na povahu tohto májového Zatmenia Super Splnu Mesiaca môžeme tiež objaviť tajomstvá alebo skryté informácie stúpajúce na povrch. Práve tieto informácie môžu podnietiť a inšpirovať zmenu alebo transformáciu, ale môžu tiež poviesť k prebudeniu.


Poznanie je Moc, a my možno zistíme, že tieto nové informácie nám môžu poskytnúť potrebnú jasnosť a odpovede na to, kam smerujeme a aké majú byť naše ďalšie kroky.


Merkúr, planéta komunikácie, bude v čase tohto Zatmenia blízko Venuše, čo signalizuje čas vyjadrovať sa zo srdca, komunikovať so súcitom a prichádzať z miesta lásky, nie strachu.


Zatmenia môžu na nás pôsobiť rôzne, ale všetci zrejme budeme cítiť hlboký rozruch emócií, ktoré môžu priniesť.


Splny Mesiaca sú vo všeobecnosti vždy časom, kedy môžu naše vlastné emócie vybuchnúť a vyplávať na povrch, a pri Zatmení, najmä pri Zatmení Krvavého Mesiaca, to môže byť ešte viac zosilnené.Keď Mesiac padá do tmy, symbolizuje všetky naše vlastné temné emócie vystupujúce na povrch. Všetky tiene, ktoré číhali v zákulisí, sa zrazu dostanú do nášho povedomia.

Prijmite a uctite si všetky emócie, ktoré sa vyplavia. V momente, keď sa začnete cítiť zaplavený, môže pomôcť dopriať si viac priestoru a súcitu, kým neprejdú energie Zatmenia.


Jupiter, ktorý pôsobí ako zosilňovač, je tiež veľmi aktívny počas tohto Zatmenia, takže môže túto energiu ešte viac zosilniť.


Nezabúdajte však, že na druhej strane počas Zatmenia sa veci môžu javiť jasnejšie a ľahšie sa dajú pochopiť všetky emócie.


Pretože sú Zatmenia silné, možno sa na druhú stranu jeho energie dostaneme až v júnovom Zatmení Slnka, takže buďte trpezliví a vedzte, že aj toto prejde.


Zatmenia Krvavého Mesiaca tiež údajne spôsobujú nárast extrémneho počasia a môžu tiež zosilniť napätie, ktoré sa odohráva na globálnej scéne.


V starovekej astrológii boli Zatmenia Krvavého Mesiaca považované za zlé znamenie pre vládcov, kráľov, kráľovné i krajiny. Existujú aj povery, že Zatmenie Krvavého Mesiaca môže byť časom, kedy prekvitá tma.


Tma sa dlho považovala za negatívum, je však vyjadrením posvätneho ženského princípu a nie je sa čoho báť. Je to práve tma, kde nastávajú najväčšie transformácie; v tme sa môžeme spojiť s vlastným Duchom a v tme sa nám najlepšie sníva o svetlejšom a lepšom svete pre všetkých.


Keď tieň padá na povrch Mesiaca, naše intuitívne, skryté sily sa zvýšia. Sme vyzvaní, aby sme odvrátili pozornosť od tohto fyzického sveta a vstúpili do neviditeľného sveta Ducha, vyššieho Vedomia a nekonečných možností.


Zatmenia sú magické udalosti, ktoré sú darmi z Vesmíru a dostávajú nás tam, kam potrebujeme. Vyzývajú nás, aby sme týmto mostom prešli do nového stavu našej evolúcie. Prinášajú zmeny, ale prinášajú aj prebudenie a príležitosť postúpiť na vyššiu úroveň na našej duchovnej ceste.


Všetci sme tu na Zemi na svojej vlastnej misii Duše a sú to práve Zatmenia, najmä Zatmenia Krvavého Mesiaca, ktoré nám môžu pomôcť pripomenúť, prečo sme tu, aké je naše poslanie a účel, a ako sa môžeme povzniesť na vyššiu úroveň Bytia.


Oprite sa o lekcie a cestu tohto Zatmenia. Využite jeho prítomnosť na spojenie sa s vašim vnútorným, skutočným, autentickým Ja. Uvedomte si, že akékoľvek zmeny alebo transformácie, ktoré sa rozvinú, sú súčasťou vášho plánu Duše a sú tu, aby vás preniesli do ďalšej kapitoly vášho vývoja.


Váš rituál pre Zatmenie Krvavého Mesiaca bude čoskoro k dispozícii.


S Láskou,
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené. Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page