top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

ASTROLOGICKÝ PREHĽAD PRE AUGUST 2021 ~ MESIAC LÁSKY, MANIFESTÁCIE & VYSOKOFREKVENČNÝCH ENERGIÍ

Updated: Aug 26, 2021

Začiatkom mesiaca August 2021, máme 3 planéty, Jupiter, Saturn a Pluto, v retrográdnej podobe. V polovici mesiaca sa k nim pripojí aj Urán, ktorý tak vytvorí celkovo štyri planéty putujúce retrográdom v mesiaci August. (Nehovoriac o asteroidoch Chirón a Chariklo, ktoré sú aktuálne tiež retrográdne a spolu s nimi aj trpasličia planéta Eris!) So všetkými týmito kozmickými telesami v retrográdnom pohybe sa môžeme ocitnúť na ceste "dolu ulicami" našej pamäte alebo s pocitom, že potrebujeme nejakým spôsobom znovu navštíviť našu minulosť, než sa pohneme vpred. Ak zistíme, že sa cítime zaseknutí alebo zmätení, ako s niečím postupovať, môže nám návrat do minulosti pod všetkou touto retrográdnou energiou skutočne priniesť vodítka a indície, ktoré hľadáme.

Spolu s reflexnou, retrográdnou energetickou cestou, ktorá vedie kozmickým nebom, máme počas mesiaca August 2021 tiež niekoľko úžasných zosúladení podporujúcich lásku a vzťahy.


Ak sa aktuálne zaoberáte problémami vo vzťahoch alebo by ste chceli spoznať niekoho nového, celý mesiac vám ponúka úžasne podpornú energiu.


Popremýšľajte, aký zámer chcete vo svojich vzťahoch stanoviť, a potom sledujte, ako sa príležitosti vyvíjajú počas celého mesiaca. Prechádzajúc sezónou Leva, môžeme sa tiež cítiť obzvlášť sebavedome a odvážne v našich činoch, takže túto energiu určite využite!


August prináša aj magický portál nazývaný "Levia brána", ktorý tento rok nastáva súbežne s Novom Mesiaca v Levovi. Toto je deň, kedy sa môžeme ľahšie spojiť a uploadnúť vyššie frekvencie. Je to tiež silový deň pre manifestáciu.


Ku koncu mesiaca si budeme môcť vychutnať aj krásny Spln Mesiaca v znamení Vodnára. Energia tohto Splnu je bohatá a expanzívna, čo nám umožňuje zažať a aktivovať náš vnútorný plameň.


August je celkovo podporným mesiacom, ktorý prináša príležitosti na lásku, manifestáciu a vysokofrekvenčné energie.


Pozrime sa bližšie na astrológiu mesiaca August 2021:


2. augusta Venuša v trigóne s Uránom

Venušin trigón s Uránom je harmonickým usporiadaním, čo naznačuje, že lásku môžeme nájsť na tých najneočakávanejších miestach! Táto energia je tiež úžasná pre naše vzťahy všeobecne a pre chvíle, keď si môžeme užívať spoločnosť tých, ktorých máme radi.


6. augusta - Slnko v kvadratúre s Uránom

Potenciálne nestabilný deň, v ktorom sa môžeme cítiť nevyvážení alebo rozladení niektorými informáciami, ktoré sa nám dostanú do cesty. Čo sa bude vyvíjať, bude pravdepodobne krátkodobé, takže počkajte, kým sa "prach usadí", a mali by ste sa začať cítiť oveľa jasnejšie a silnejšie.


8. augusta - Nov Mesiaca v Levovi + Portál "Levia brána" / Lionsgate Portal 88

Toto je jeden z najmagickejších dní mesiaca a prináša nám do cesty vysokofrekvenčnú energiu. Zatiaľ čo vysokofrekvenčná energia môže byť použitá na manifestáciu, liečenie a duchovnú prácu, možno si budeme súčasne uvedomovať, že táto vysokofrekvenčná energia nás taktiež dokáže priviesť do stavov úzkosti alebo zvýšených emócií.Využite energiu tohto dňa na to, aby ste k sebe boli láskaví, venovali sa starostlivosti o seba a nastavili si svoje zámery na ďalšie mesiace. V skutočnosti je to veľmi mocný deň pre stanovenie zámeru, takže si určite nájdite čas a stanovte si nejaké ciele do budúcnosti alebo si napíšte nejaké afirmácie.


Levia brána 88 je portál, ktorý sa aktivuje východom hviezdy Sírius, Slnkom v Levovi a numerológiou čísla 88. Číslo 88 predstavuje aktiváciu DNA, takže v tento deň môžeme našu DNA aktivovať pomocou svetelných kódov zoslaných zo súhvezdia Sírius, ktoré je považované za naše Duchovné Slnko.


V tento deň k nám putuje toľko významných energií, zostaňte naladení na ďalšie info ohľadom tohto portálu! Budem o tom podrobnejšie písať neskôr v rámci Blogu.


15. augusta - Venuša vo Váhach

Venuša, Bohyňa Lásky, sa presúva do jedného zo svojich vládnucich znamení. Toto je deň Sily pre energiu Venuše, čo prináša hlbokú harmóniu vo vzťahových záležitostiach. Túto energiu môžeme použiť na to, aby sme do svojich životov priniesli viac lásky, krásy, ale aj peňazí! Venuša vládne taktiež nad peniazmi, najmä nad ziskami a províziami.


19. augusta - Retrográdny Urán

Urán vstupuje do svojho retrográdu v zemskom znamení Býka, kde zostane až do 18. januára 2022. Urán je planéta Prebudenia. Keď vstupuje do svojho retrográdneho pohybu, môžeme získať hlbšie postrehy alebo odhalenia o udalostiach, ktoré sa dejú od začiatku roku 2021. Urán môže priniesť aj náhlu zmenu alebo prekvapenie, takže si pozorne všímajte, čo sa vo vašom živote prejaví a vyjde na povrch v tomto období. Na globálnej úrovni retrográdny urán v Býkovi osvetľuje témy týkajúce sa poľnohospodárstva / zásobovania potravinami, humanitárnych snáh, slobody a priemyselných odvetví.


22. augusta - spln vo Vodnárovi

Tento Spln Mesiaca bude jedným z najjemnejších, aký sme za posledné obdobie zažili! Nesie expanzívnu energiu, ktorá môže pomôcť zlepšiť našu náladu a umožní nám, aby sme sa cítili spojení s niečím väčším, ako sme my sami. Jupiter je v čase tohto Splnu taktiež veľmi aktívny. Jupiter prináša hojnosť, prosperitu a dokonca aj šťastie! Môže však tiež posvietiť jasným reflektorom na problémy, ktoré je potrebné v našich životoch riešiť. Vedzte však, že všetko, čo príde, bude vďaka tejto energii riešené mäkkým a jemným spôsobom. Tento Spln je tiež spojený s predošlým Splnom Mesiaca v znamení Vodnára, ktorý sme mali 24.7.2021. Môžeme si všimnúť opakované témy alebo možno zmiernenie všetkého, čo pre nás v tom čase vrelo.


22. / 23. augusta - Slnko v Panne

Krátko po Splne Mesiaca Slnko opúšťa ohnivé, odvážne znamenie zverokruhu, Leva, a vstupuje do zemského znamenia Panny. V sezóne znamenia Panny, všetka táto sebavedomá, tvorivá a odvážna energia, s ktorou sme počas sezóny Leva pracovali, nám teraz umožňuje spojiť sa s našou vlastnou osobnou silou a tým, čoho sme skutočne schopní dosiahnuť.


29. augusta - Odklonenie Mesiaca

Keď sa Slnko zarovná do kvadratrúry s Mesačnými uzlami, máme niečo, čo sa nazýva Mesačné odklonenie. Tento odklon Mesiaca môže priniesť extrémne poveternostné vzorce alebo poveternostné javy. Ako už názov napovedá, môže tiež rozprúdiť rozkolísanú energiu, ktorá nás prinúti spochybniť alebo prehodnotiť náš smer vpred. Kedykoľvek je zapojený Mesiac, je vždy dobré počúvať našu intuíciu a používať naše pocity ako kompas.


S Láskou,
P.S.: Ak sa vám páčil tento príspevok a máte túžbu ho zdieľať, pokojne tak urobte aj s uvedením linku na tento web, budem veľmi rada.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page