top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
HVIEZDNE KRVNÉ LÍNIE & VAŠE SPIRITUÁLNE PREBUDENIE: ODHALENIE KOZMICKÝCH TAJOMSTIEV PREPOJENIA VAŠEJ KRVI A DUŠE
© Copyright

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ PRE DECEMBER 2022 & SPIRITUÁLNE VÝZVY PRE JEDNOTLIVÉ ZNAMENIA ZVEROKRUHU

Updated: Dec 1, 2022

Dostali sme sa úspešne do decembra, milovaní! Ďalší rok je takmer za nami. Verím, že ste hrdí na to, čo ste dosiahli za posledných 12 mesiacov. A taktiež verím, že si dokážete uctiť všetky tie vzostupy a pády, a osláviť to, kde ste dnes, aj keď to nie je možno úplne to miesto, kde chcete byť navždy. Niekedy jednoduché uznanie miesta, kde stojíme, môže pomôcť uľahčiť našu ďalšiu cestu vpred. Ako vravia múdri mystici, cesta je cieľ, nie samotný cieľ. Je úplne v poriadku, ak si práve teraz neužívate svoj výhľad; veci sa pohnú konštruktívnym smerom vpred, vy budete rásť a život sa bude naďalej pohybovať vpred spolu s vami. Začiatok decembra môže pôsobiť trocha rušne. V prvých týždňoch sa okolo nás vznáša niekoľko odvážnych kozmických energií. V období štartu vpred do budúcnosti sa niečo zároveň vracia späť. A "vinníkom" týchto návratov nemôže byť nikto iný ako Mars, veľký orchestrátor úprav našich nevyriešených stránok. Retrogradujúc v Blížencoch od konca októbra 2022 do januára 2023, Mars odhaľuje všetky spôsoby, v ktorých nie sme tak vyvinutí, ako si myslíme. Na osobnej a kolektívnej úrovni tento retrográdny Mars identifikuje – do očí bijúcich pojmov – naše najmenej vyspelé, "slepé miesta". Dúfajme, že Spln Mesiac v Blížencoch 8. decembra nám pomôže vyrovnať sa s týmito obmedzeniami na našej vytrvalej ceste k vznešenosti. V decembri 2022 budeme tiež svedkami úžasnej galaktickej energie, s ktorou môžeme pracovať, s Hviezdnou bránou Antares odomknutou 2. decembra a Slnkom zosúladeným s Galaktickým stredom od 18. do 19. decembra 2022. Pripravení dozvedieť sa viac o najvýznamnejších tranzitoch mesiaca december 2022, a aké spirituálne vývy a lekcie prinášajú pre jednotlivé znamenia zverokruhu? Pokračujte ďalej v čítaní...

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ PRE DECEMBER 2022 www.jove.sk

Keď Slnko, Merkúr a Venuša dokončia svoju prehliadku znamením Strelca, vstúpia do otvoreného boja s Marsom a stretnú sa s Jupiterom a Neptúnom v Rybách. Každý, kto má vo svojom osobnom horoskope intenzívnu premenlivosť (Blíženci, Panna, Strelec a Ryby), by sa mal pred sviatkami pripraviť na možný vnútorný výbuch.


V stávke sú základné princípy každého znamenia: túžba ísť vpred (Strelec) a zároveň počítať s vašou osobnou históriou (Ryby) a súčasnými okolnosťami (Blíženci). Práca je založená na každodennej štruktúre, triezvosti a pokoji, aby ste sa nenechali strhnúť prílivmi väčšieho obrazu. Využite energiu Novu Mesiaca v uzemňujúcom znamení Kozorožca 23. decembra, aby ste zatĺkli pomyselné kolíky do piesku.


Posledné dni roka povzbudí náš optimizmus, keď Jupiter 20. decembra zasiahne Barana, čím sa spustí dvanásťročný cyklus tvorivých možností. Sezóna Kozorožca, ktorá prichádza hneď nasledujúci deň, nám pomôže vybudovať si svoje miesto v novom nastavení sveta. Kardinálne znamenia – Baran, Rak, Váhy a Kozorožec – by mali byť pripravené na vzlietnutie.


Medzitým si dievčatá a chlapci s fixným znamením zverokruhu – Býk, Lev, Škorpión a Vodnár – zaslúžia oddych na pláži, ako Jada Pinkett Smith na konci Set It Off, popíjajú Mai Tais a oslavujú svoje prežitie pekelnej Sezóny zatmenia. Dalo by sa povedať, že nočná mora sa skončila, no budúci rok v máji prichádza ďalšie kolo Zatmení Býka-Škorpióna. Toto nie je strašenie, zlatíčka, ale franšíza:)!

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Kommentare konnten nicht geladen werden
Es gab ein technisches Problem. Verbinde dich erneut oder aktualisiere die Seite.
bottom of page