top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
🕯SVIEČKOVÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V STRELCOVI: MAGICKÝ ČAS UVOĽNENIA & SPOJENIA SA SO SRDCOM🕯
© Copyright

JARNÁ ROVNODENNOSŤ / ASTROLOGICKÝ NOVÝ ROK 2024: ASTROLÓGIA, SPIRITUÁLNY VÝZNAM + RITUÁLY

Updated: Mar 7

Veľká udalosť roka je tu! Jarná rovnodennosť 2024 pripadá na 20. marca o 04:07 hod. a označuje prechod Slnka do ohnivého znamenia zverokruhu, Barana. Keďže Baran je v astrológii považovaný za prvé znamenie zverokruhu, marcová rovnodennosť je zároveň začiatkom astrologického nového roka a predstavuje nový cyklus zverokruhu. Toto všetko spolu robí z marcovej rovnodennosti silný deň na obnovu, nové začiatky, čerstvú energiu a posun v našej perspektíve. Keď vstupujeme do nového roka, stanovujeme si svoje zámery, ktoré chceme manifestovať do svojho života. Keďže Baran je silné vodcovské znamenie, popremýšľajte o tom, kde chcete vo svojom živote prevziať väčšiu zodpovednosť a rolu lídra. Jarná rovnodennosť 2024 nám chce taktiež poukázať, že je v poriadku začať odznova, a v tomto príspevku nájdete aj manifestačný rituál, ktorý vám pomôže osláviť magické a potentné obdobie striedania ročných období a nových začiatkov...


JARNÁ ROVNODENNOSŤ / ASTROLOGICKÝ NOVÝ ROK 2024: ASTROLÓGIA, SPIRITUÁLNY VÝZNAM + RITUÁLY

Rovnodennosť je vo všeobecnosti deň s vysokými vibráciami, v ktorom sme vedení k tomu, aby sme vniesli viac rovnováhy do našich životov. Na severnej časti pologule sa rovnodennosť zhoduje so začiatkom jari, v južnej časti pologule so začiatkom jesene. Obidve sú však prechodnými obdobiami, ktoré si ctia život a smrť.


Použite tieto mocné energie rovnodennosti, aby ste si uctili obe tieto stránky našej ľudskej skúsenosti. Čo vo vás odumrelo za posledné obdobie vo vašom živote? Čo sa naopak znovuzrodilo?


V závislosti od toho, čo robí Matka Príroda okolo nás, sa môžeme aj my cítiť byť povolávaní rozkvitnúť a klíčiť, alebo môžeme byť smerovaní k tomu, aby sme viac uvoľnili a nechali všetko to staré odísť, čím vytvoríme priestor pre to nové. Matka Príroda nám môže byť úžasným sprievodcom a poukázať na to, akým smerom sa pre nás energie aktuálne vyvíjajú.


Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
לא היה ניתן לטעון את התגובות
נראה שהייתה בעיה טכנית. כדאי לנסות להתחבר מחדש או לרענן את הדף.
bottom of page