top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

✨RITUÁL UVOĽNENIA PRE SUPER SPLN 🌝 MESIACA V ŠKORPIÓNOVI 🦂(27.4.2021)✨

Apríl 2021 sa končí Super Splnom Mesiaca v znamení Škorpióna. Škorpión je symbolom znovuzrodenia, predstavuje proces transformácie a vývoj z jedného stavu bytia do druhého.

Vo svetle tohto mocného Super Splnu Mesiaca môžeme začať spoznávať, kde sme na našej vlastnej transformačnej ceste a čo sme povolaní zanechať, aby sme mohli pokračovať ďalej.

Art by The Crown and Palette


Podrobný popis energií, ktoré so sebou tento Super Spln Mesiaca v Škorpiónovi prináša, nájdete v predošlom článku Blogu >> TU.


Splny Mesiaca sú vždy silnými bodmi uvoľnenia pre hlbší pocit spojenia s našim Vedomím. Rovnako ako Splny Mesiaca osvetľujú tmavú nočnú oblohu, rozsvecujú a odhaľujú aj niektoré z našich vlastných tieňov, čo umožňuje odhalenie nových právd, aby sme mohli vstúpiť do väčšej sily a autenticity.


Aby sme vám pomohli pracovať s energiami nadchádzajúceho aprílového Super Splnu, je tu rituál, ktorý vás tým prevedie, ak si budete priať.


Odporúčam tento rituál urobiť medzi 26. aprílom a 8. májom 2021. Ako vždy, môžete si tento rituál prispôsobiť tak, aby vyhovoval vašim individuálnym potrebám.


Budeme potrebovať:

  • Nástroj na čistenie energie podľa výberu (posvätné vydymovacie zväzky, Palo santo, zvončeky, bubon, spievajúce misy atď.)

  • Pero a papier

  • Potraviny ako ovocie / orechy / čokoláda (čo najbližšie k prírode svojim zložením:)


Postup:


1.) Majte pripravené všetky svoje rituálne potreby a pomôcky pred sebou. Začnite s očistením aury pomocou nástroja na čistenie energie, ktorý si vyberiete.


TIP: Na očistu aury i priestoru sa výborne hodí napr. biela šalvia alebo Palo Santo >> podrobný návod ako dokonale vyčistiť energie nájdete >>TU.


Keď si čistíte auru, pokojne recitujte nasledujúce:


"Týmto čistím a púšťam všetko, čo nemám pod kontrolou. Púšťam všetko, čo už nie je v súlade s mojim najvyšším dobrom. Cítim, ako moja ťažoba mizne. Som ľahší/-ia, mám vo veciach jasno. Moja aura žiari jasne, moja aura je vyrovnaná. Som vyrovnaný/-á, stojím vo svojej Sile a Pravde. “


Ďalej očistite svoje okolie i rituálne pomôcky. Keď čistíte svoje okolie, predstavujte si, že okolo svojho priestoru vytvárate silové pole čistej energie. Môžete tiež recitovať:


"Čistím tento priestor a dary Zeme. Čistím všetko, čo ma obklopuje. Môj priestor je očistený, môj priestor je chránený. Moja energia je čistá, moja energia je spojená s najvyšším zdrojom Svetla. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem."

2.) Vezmite si pero a papier a začnite si zapisovať všetko, čo by ste chceli uvoľniť a pustiť zo svojho života. Môžete písať ľubovoľným spôsobom alebo môžete ako inšpiráciu použiť jednu z nasledujúcich výziev:


"Cítim sa najviac blokovaný/-á, keď ..."

"Zvyky, ktoré mi už neslúžia, sú ..."

"Príliš zdôrazňujem ..."

"Je čas prestať ..."

"Uvoľňujem svoju kontrolu nad ..."


Snažte sa nad tým porozmýšľať aspoň 10 - 20 minút. Povzbuďte sa, aby ste "kopali" čo najhlbšie vo svojich strachoch a tieňoch. Tento priestor je pre vás bezpečný. Je čas oslobodiť sa od všetkého, čo už neslúži na vašej Ceste transformácie, a vy to kdesi v hĺbke duši viete. Po dokončení si prečítajte, čo ste napísali, a nehcjate v sebe voľne prúdiť akékoľvek postrehy alebo "ahaaa" momenty. Ak ste identifikovali veci, ktoré chcete prepustiť, možno porozmýšľajte, ako to môžete ešte viac podporiť, alebo aké alternatívne kroky môžete v tejto súvislosti podniknúť.


3.) Vezmite svoje papiere a pri ďalšom hlbokom výdychu ich začnite trhať na prúžky. Predstavte si, že pri každom vytrhnutí aktívne uvoľňujete a púšťate všetko, čo vám už viac neslúži. Keď trháte, môžete recitovať aj nasledujúce:


„Vo svetle tohto Super Splnu Mesiaca v transformačnom znamení Škorpióna týmto žiadam, aby všetko, čo mi už neslúži, čo ma drží späť a drží ma v malom, všetko, čo mi bráni v tom, aby som bol/-a svojim najpravdivejším Ja a žil/-a svoj najautentickejší život, bolo šetrne, láskavo a bez námahy prepustené z môjho života. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem."


4.) Položte svoje roztrhané kúsky papiera nabok a ak je to potrebné, pomocou očistného nástroja ešte raz vyčistite svoju auru a priestor.


5.) Pohodlne sa usaďte a začnite s meditáciou. Môžete napríklad použiť Meditáciu tretieho oka z predošlého rituálu >> nájdete TU. Táto meditácia vám pomôže preniknúť do vašich intuitívnych darov a posilniť čakru tretieho oka. Je tiež veľmi upokojujúca a pomôže vám cítiť sa vyrovnane.


6.) Po meditácii si taktiež môžete vytiahnuť svoje vlastné tarotové / veštecké karty. Vaša intuícia by mala byť zvýšená, takže venujte pozornosť všetkým vnútorným pocitom alebo intuitívnym poznatkom, ktoré sa prejavia. Dôverujte si...


7.) Po dokončení si zoberte kúsok pripraveného jedla, odhryznite si kúsok a nechajte ho nech vás uzemní a zakorení. Dovoľte jedlu, aby vás priviedlo späť do tela. Poďakujte Matke Zemi za jedlo, ktoré jete.


8.) Ak chcete rituál uzavrieť, vezmite kúsky papiera a zakopte ich do zeme. (Ak to nie je možné, kde žijete, môžete jednoducho recyklované papiere vyhodiť.)


Váš rituál je dokončený! Požehnaný Super Spln Mesiaca vám všetkým prajem!


S Láskou,
UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené.

Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥


BIELU ŠALVIU, PALO SANTO A OSTATNÉ POSVÄTNÉ VYDYMOVACIE ZVÄZKY NÁJDETE NA NAŠOM ESHOPE >>>


bottom of page