top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

RITUÁL PRE SUPERNOV MESIACA V KOZOROŽCOVI /23. DECEMBER 2022/

Rok 2022 sme začali Novom Mesiaca v znamení Kozorožca 2. januára a teraz ho končíme ďalším Novom v znamení Kozorožca 23. decembra 2022. Nov Mesiaca a Slnko sú aktuálne umiestnené v rovnakom znamení zverokruhu. Toto spojenie poskytuje iskru energie, ktorá nás tlačí k vytváraniu zámerov a zmien v našich životoch. Je čas bilancovať naše životy, popremýšľať o tom, čo funguje a čo nie. Je čas zbaviť sa vecí, ktoré nie sú v súlade s našou veľkou víziou a podniknúť kroky smerom k veciam, ktoré v súlade sú. Kozorožec nás učí, že naša energia a pozornosť sú veľmi vzácne a časovo obmedzené zdroje. Preto predtým, ako si počas tohto Novu Mesiaca stanovíte zámery, precíťte, čo vám najviac odoberá vašu energiu. Opýtajte sa sami seba, čo vás odvádza od toho, aby ste boli osobou, ktorou chcete byť. Môže to mať podobu nespracovaných emócií, pripútanosti k minulosti, očakávaní toho, čo by mohlo byť, alebo podobu nefunkčných vzťahov. V ideálnom prípade by ste mali míňať svoju energiu len na tie veci alebo ľudí, ktorí vám rovnakú energiu obratom vrátia späť. Keď existujete vo vzájomne podporujúcom vzťahu so všetkým vo svojom živote, nikdy nie ste vyčerpaní. Identifikujte preto, čo pohlcuje vašu energiu a bráni vám upriamiť vašu plnú pozornosť na váš najvyšší potenciál. Zaoberáte sa možno niečím, čo si nezaslúži vašu pozornosť? Žiada od vás niekto priveľa? Nedokážete sa sústrediť kvôli emóciám, ktoré ešte potrebujete vyriešiť? Decembrový Nov Mesiaca v znamení Kozorožca nesie energiu liečenia. Cheirón, asteroid známy ako "ranený liečiteľ", je v tomto čase veľmi aktívny a pripomína nám, že sme celiství napriek všetkým našim ranám, jazvám a traumám, ktoré si môžeme niesť. Liečivá energia je počas tohto Novu Mesiaca magicky silná, takže aby ste s ňou mohli pracovať a nasmerovať ju tam, kam potrebujete, tu je rituál, ktorý vás tým prevedie...

Art by Emilia Nora Elina


Počas tohto decembrového Novu Mesiaca v Kozorožcovi vytvára Mesiac kvadratúru s Jupiterom, čo môže so sebou priniesť problémy týkajúce sa našej expanzie. Zároveň nás vyzýva napísať zámery a "uvidieť" svojim vnútorným zrakom svoju budúcnosť, ktorá zahŕňa najvyšší potenciál našej duše. Tento aspekt nám taktiež kladie otázky, či zostávame "malými" kvôli strachu alebo pochybnostiam o sebe. Odvážime sa byť odvážnymi, dať seba na prvé miesto a vkročiť do svojej plnej sily. Ak cítite, že sa vo vašom živote nachádza akékoľvek napätie, vedzte, že je to len preto, aby vám ukázalo, kde potrebujete rozšíriť staré obmedzenia a bariéry na nový spôsob bytia.


Podobne, ak sa cítite ponorení do rušivých vplyvov, ktoré spôsobujú únik vašej energie, opýtajte sa sami seba, či sa náhodou nevyhýbate krokom, ktoré potrebujete pre svoj rast. Áno, môže byť náročné prekonať svoju zónu pohodlia, ale energia Kozorožca sa v tomto období dopĺňa s energiou Jupitera, aby vám pomohla prekonať tieto prekážky a vyliezť na vašu horu. Precíťte všetky tie krásne možnosti svojho života počas tohto Novu Mesiaca a dôverujte tomu, že váš skutočný potenciál nemá absolútne žiadne obmedzenia.


Viac o astrológii a spirituálnom význame decembrového Novu Mesiaca sa dočítate v príspevku SUPERNOV MESIACA V KOZOROŽCOVI /23. DECEMBER 2022/: ČAS LIEČENIA, INICIÁCIE & NOVÝCH ZAČIATKOV.


RITUÁL LIEČENIA PRE SUPERNOV MESIACA V KOZOROŽCOVI 2022

Tento rituál je najlepšie vykonať v období od 22. do 31. decembra 2022


Budete potrebovať:


TIP: Prečítajte si tiež príspevok o jednom z najsilnejších krištálov na Zemi, ktorý bude vašim skvelým pomocníkom v tejto dobe transformácie 👉 SELENIT: KAMEŇ JASNOZRIVOSTI & SPOJENIA S VYŠŠÍMI SVETMI ~ PÔVOD A VYUŽITIE V SPIRITUÁLNEJ PRAXI

Chcete si prečítať viac?

Ak chcete pokračovať v čítaní tohto exkluzívneho príspevku, prihláste sa na odber www.jove.sk

Odoberaj teraz
bottom of page