top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
Názov príspevku
© Copyright

RITUÁL BEZPODMIENEČNEJ LÁSKY PRE NOV MESIACA V RYBÁCH

Rybí Nov Mesiaca nesie v sebe niektoré z najkreatívnejších energií, aké sme za dlhú dobu videli. Navyše, v čase tohto Novu Mesiaca budú Venuša aj Neptún veľmi aktívne. Spoločne môžu ich energie otvoriť naše srdce, pomôcť nám ponoriť sa do hĺbky našej intuície, posilniť naše duchovné dary a vniesť liečivé vibrácie do našich vzťahov. Venuša a Neptún nám spoločne tiež pripomínajú silu bezpodmienečnej lásky. Nech sa vo vašom živote deje čokoľvek, vedzte, že ste milovaní. Bez ohľadu na to, cez aké boje ste prešli, vedzte, že ste milovaní.


Vy ste Vesmír, Vesmír ste vy, a podľa slov známeho básnika menom Rumi

„Ste dušou duše Vesmíru a voláte sa Láska.“


Láska je to, kým ste, a Láska je to, k čomu sa vrátite späť po tom, čo opustíte svoje telo na konci Vášho životného cyklu.


Aby ste mohli čo najlepšie využiť tieto magické, tvorivé a láskyplné vibrácie, je tu rituál, ktorým vás teraz prevediem.RITUÁL PRE NOV MESIACA V RYBÁCH

Tento rituál je najlepšie uskutočniť medzi 11. a 22. marcom 2021


Budete potrebovať:

  • očistné pomôcky podľa vlastného výberu

  • meditácia

  • 2 listy papiera na kreslenie

  • farebné ceruzky / fixky / farby

  • denník

  • upokojujúca hudba na pozadí (voliteľné)


Postup:


1.) Začnite očistením svojej aury, po ktorej nasleduje očistenie vášho okolia. K tejto očiste sa výborné hodia posvätné vydymovacie zväzky.

Keď čistíte auru, pokojne recitujte nasledujúce slová...


"Spájam sa s mágiou, ktorá je hlboko vo mne. Svetlo najvyššieho Zdroja sa nalieva od temena mojej hlavy po končeky prstov na nohách. Som očistený/-á. Som nabitý/-á energiou Lásky. Moja aura žiari. Som vyrovnaný./-á “


Keď čistíte svoje okolie, neváhajte recitovať nasledujúce (pri čistení priestoru môžte použiť aj kyvadlo a to tak, že pri prechádzaní priestorom v smere hodinových ručičiek krútite kyvadlom / taktiež v smere hodinových ručičiek a vizualizujete si ako energia kyvadla pomáha očisťovať priestor :


"Čistím svoj priestor svetlom a láskavou energiou najvyššieho Zdroja. Tento môj priestor obklopuje aura svetla, ktorá ho bude chrániť, vyživovať a očisťovať od akejkoľvek energie, ktorá nie je v súlade so svetlom. Môj priestor je očistený. Môj priestor je chránený. Prebýva tu iba Láska.“


2.) Začnite svoj rituál touto Lotusovou meditáciou. Táto 10-minútová meditácia je navrhnutá tak, aby odblokovala seba-lásku a váš vnútorný potenciál. Ak momentálne riešite tému odpustenia, môžte pravidelne praktikovať v tomto období aj veľmi účinnú starobylú meditáciu Ho'Oponopono.


Predtým ako začneme Lotusovú meditáciu vedzte, že ste úžasné Bytosti svetla. Takí, akí ste práve teraz. Na to, aby ste boli hodní Lásky, nemusíte byť ničím a nikým viac, ani robiť nič viac. Jednoducho otvorte sa prijímaniu Lásky, ktorú si zaslúžite. A môžme začať...


Pohodlne sa usadťe a pozvite svoje telo na relaxáciu.


Zatvorte oči a svoj zrak upriamte dovnútra.


Načúvajte jemnej piesni vášho dýchania.


Hlboký nádych.


A hlboký výdych... zopakujte aspoň trikrát.


Pri nádychu a výdychu cítite stúpanie a klesanie hrudníka.


Uvoľnite svoju myseľ, relaxujte.


Všimnite si, ako vaše telo postupne uvoľňuje napätie...


V ramenách,


na hrudi,


uvoľnujú sa svaly na rukách i nohách.


Až cítite, že ste usadení hlbšie do pohodlia vášho tela...


Predstavte si teraz, že stojíte na kúsku mäkkej zelenej trávy.


Ste sami a v bezpečí.


Všade okolo vás cítiť čerstvú vôňu trávy, kvetov a zeme.


Cítite, ako vašu pokožku zohrievajú nádherné lúče slnka.


Stojíte tu nahí v tomto bezpečnom priestore,


vzduch je úžasne osviežujúci, keď tancuje s vašou nahou pokožkou.


Zhlboka sa nadýchnite a nechajte čerstvým vzduch naplniť svoju hruď a brucho.


Teraz vidíte, ako sa mraky pomaly valia po oblohe a zrazu cítite malé kvapôčky dažďa, ktoré začínajú narážať na vašu pokožku.


Dažďové kvapky sú príjemne chladné a také osviežujúce.


Zakloňte hlavu, rozpažte ruky a otvorte sa prijímaniu ďažďových kvapiek, ktoré očisťujú vaše telo (fyzické i emočné)...


Keď pocítite kvapky dažďa na svojom tele, prijímajte ich so slovami, ktoré počujete vo svojom vnútri... tie slová sú vyjadrením Lásky vášho najvyššieho Ja nasmerovanej k vám, k vášmu telu, k vašej Bytosti...


Milujem ťa.


Si neobyčajný/-á.


Milujem tvoje telo.


Milujem tvoj smiech.


A milujem tvoje slzy.


Milujem Tvoje ambície.


A vaša túžba po ľahkosti.


Milujem tvoje nápady.


A tvoje milé srdce.


Milujem tvoje chyby.


A všetky tvoje temné stránky.


Milujem na tebe všetko.


Si neustále v procese vývoja...


Zbavujem Ťa starých zvykov, postojov alebo vlastností, ktoré Ti už viac neslúžia.


Milujem ťa.


Presne takého/-ú, aký/-á si.


Si tu, vo svojej dokonalej nedokonalosti. Nahý/-á. Krásne nedokonalý/-á.


A pokrytýú-á dažďovými kvapkami sebalásky.


Si hodný/-á každého slova. Každej kvapky.


Presne taký/-á, aký/-á si.


Namaste / ďakujem.


3.) Po meditácii zapnite hudbu na pozadí, ak je to vo vašich možnostiach. Vezmite si papier a farebné ceruzky / fixky a začnite kresliť, čo vás napadne. Nepremýšľajte nad tým, a snažte sa to urobiť abstraktným. Stačí vyplniť svoj papier čiarami, symbolmi alebo čímkoľvek iným, čo vás v tej chvíli spontánne napadne!


4.) Akonáhle budete spokojní so svojim výtvorom, pomenujte svoju kresbu. Prídite s čímkoľvek, čo momentálne cítite, čo vás v tej chvíli napadne.


5.) Teraz vezmite papier a držte ho hore nohami. Zamyslite sa nad tým, ako sa pri svojej kresbe cítite, alebo aké slová vám pri pohľade naň napadnú. Buďte tak abstraktní alebo nápadití, ako sa vám páči. Uvidíme, či prídete aspoň na tri veci. Zapíšte ich.


6.) S týmto zoznamom troch vecí, ktoré máte pred sebou, sa zamyslite nad tým, ako môžu byť tieto slová alebo pocity pre vás momentálne v aktuálnom období relevantné. Tieto slová totiž držia pre vás správu alebo kľúč k tomu, čo sa aktuálne odohráva vo vašom podvedomí? Nebojte sa to zapísať do vášho denníka.


7.) Teraz vezmite nový list papiera a nakreslite niečo, čo chcete vo svojom živote prejaviť alebo vytvoriť. Môžete to nakresliť doslovne alebo len abstraktne. Ak chcete, pomenujte svoju kresbu a umiestnite ju niekam, kde ju môžete vidieť, až kým nebude dokončený lunárny cyklus (10. apríla).


Váš rituál je teraz dokončený. Šťastný a požehnaný Nov Mesiaca vám všetkým prajem!


S Láskou,
Chcete sa dozvedieť viac o Ceste Vašej Duše a Osobnej ročnej vibrácii pre rok 2021?? Objednajte si online výklad >> Bližšie info TU

UPOZORNENIE: Tento článok podlieha autorských právam, preto kopírovanie celého obsahu článku, resp. jeho častí, bez predošlého súhlasu nie je dovolené.

Članok je možné zdielať prostredníctvom sociálnych sietí len v celom rozsahu aj s uvedeným linkom tejto webstránky. Ďakujem♥

NAVŠTÍVTE NÁŠ E-SHOP


bottom of page