top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V KOZOROŽCOVI JÚN 2024: EMOCIONÁLNE DOZRIEVANIE & DEMONTÁŽ ZASTARALÝCH VNÚTORNÝCH ŠTRUKTÚR
© Copyright

RITUÁL PRE NOV MESIACA V STRELCOVI DECEMBER 2023: ZAČIATOK NOVEJ KAPITOLY ŽIVOTA ŽIVOTA

Nov Mesiaca v Strelcovi 13. decembra 2023 prináša so sebou vlny sviežej energie, inšpiruje nás očistiť sa od starého a privítať to nové. Ak existuje oblasť vášho života, ktorá potrebuje reset alebo uvoľnenie minulých výzie, ktoré chcete nechať za sebou, tento novembrový Nov Mesiaca vám bude mocným spoločníkom. Je to silný čas na energetický reset. Keď sa Mesiac na oblohe stretne so Slnkom, začína nový lunárny cyklus. Iskra vytvorená z ich stretnutia nám poskytuje nové vibrácie, ktoré čakajú na svoje ďalšie využitie a nasmerovanie. Každý lunárny cyklus nám prináša nové príležitosti, nové pravdy a nové perspektívy. Nov Mesiaca je vo všeobecnoti našou neustálou pripomienkou toho, že vždy mžeme začať odznoa, posúvať sa, meniť a vytvárať nové, ničím nespútané možnosti. Keď píšete svoje zámery počas tohto Novu Mesiaca v Strelcovi, vyzvite sa k tomu, aby ste snívali vo väčšom. Prelomte formu toho, čím ste sa nechali obmedzovať v minulosti. Urobte krok späť a pozrite sa na väčší obraz svojho života. Všímajte si, kde sa príliš obmedzujete vo svojich víziách a pýtajte sa sami seba prečo. Rozšírte svoje vnímanie a uvidíte, koľko skvelých príležitostí máte k dispozícii, keď sa pozrite za hranice svojich obmedzujúcich presvedčení. Pozrite sa na to, čo máte k dispozícii a aké dvere sa vám otvárajú, keď sa namiesto svojich strachov zameriate na nekonečné pole možností vo svojom živote. Nájdite svoj vyšší zmysel a účel. Ak chcete získať prístup k tejto čerstvej, resetovanej energii a vliať ju do svojho života za účelom manifestácie svojich najväčších snov a túžob, v tomto príspevku nájdete jednoduchý rituál, ktorý vás tým prevedie...


RITUÁL PRE NOV MESIACA V STRELCOVI DECEMBER 2023: ZAČIATOK NOVEJ KAPITOLY ŽIVOTA ŽIVOTA

Photo Collage by Emilia Nora Elina /from original image by Midnight Moon Visuals/


Ak ste posledné mesiace prechádzali náročným obdobím, ak sa vám do cesty dostali náročné výzvy a ťažkosti, vedzte, že tento decembrový Nov Mesiaca v Strelcovi vám môže pomôcť rozšíriť váš uhol pohľadu, aby ste mohli urobiť zmeny, pretvoriť spôsob, akým k veciam pristupujete, a cítiť sa jasnejšie v tom, čo čaká pred vašimi dverami.


Expanzívna energia Jupitera, planéty šťastia, bude na vašej strane, aby vám poskytla striebornú hranicu /schopnosť vidieť pozitívum v negatívnej situácii/ tam, kde je to najviac potrebné. Nov Mesiaca v Strelcovi je tiež posledným Novom Mesiaca v roku 2023. Sediac v tejto silnej kozmickej pozícii nás tento Nov Mesiaca potiahne hlbšie do reflexných energií nadchádzajúceho Slnovratu.


Môžeme sa cítiť viac vyrovnaní s tým, kde sme "pristáli" a možno aj citlivejší na svetelné i temné energie okolo nás, a vnútri nás. Túto energiu „ukončenia starej kapitoly a začatie tej novej“ môžeme teraz pociťovať výrazne silnejšie ako kedykoľvek predtým. To nás môže povzbudzovať k tomu, aby sme viac ešte viac popremýšľali o tom, čo ešte potrebujeme uvoľniť a aké nové semienka chceme zasadiť a vyživovať v ďalšom cykle nášho života.


Viac o astrológii a energiách decembrového Novu Mesiaca v Strelcovi 2023 sa dočítate v príspevku NOV MESIACA V STRELCOVI DECEMBER 2023: ČAS NÁDEJE, EXPANZIE & SNÍVANIA VO VEĽKOM + DENNÍKOVÉ VÝZVYRITUÁL PRE NOV MESIACA V STRELCOVI 2023: NOVÁ KAPITOLA ŽIVOTA

Tento rituál je najlepšie vykonať v období od 12. do 16. decembra 2023.

Want to read more?

Subscribe to jove.sk to keep reading this exclusive post.

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page