top of page
POKLADY VENUŠE Blog
Názov príspevku
SPLN MESIACA V PANNE FEBRUÁR 2024: ČAS LIEČENIA, ODPUSTENIA A UVOĽNENIA PREHNANÝCH NÁROKOV NA SEBA ZA ÚČELOM NAPĹŇANIA SVOJEJ CESTY DUŠE
© Copyright

MAGICKÝ OČISTNÝ RITUÁL PRE SPLN MESIACA V LEVOVI, 28.1.2021✨🌝✨

Prvý spln roku 2021 v znamení Leva spadá na dnešný deň, 28. januára. Okolo tohto januárového Splnu je toľko energie, že to z neho robí trochu divokú kartu. Môže vyniesť na povrch nejaké prekvapivé informácie, alebo veci, s ktorými ste sa zaoberali posledných pár mesiacov, môžu dosiahnuť bod vyvrcholenia a prinútiť vás konať.


Januárový spln chce, aby ste nasledovali svoje srdce a prestali sa brzdiť. Tento spln je zároveň v priaznivom postavení Slnka a Jupitera. Toto šťastné zosúladenie prináša hojnosť a rozšírenie našich darov a talentov. Pripomína nám, že sa máme snažiť hľadať a vidieť trblietavé klenoty múdrosti z pochopenia a prijatia našej situácie, ktoré Vesmír ponúka, aj keď sa možno práve brodíme temnotou. S touto silnou kozmickou energiou, ktorá nám je momentálne k dispozícii, bude dôležité vyčistiť, nabiť a chrániť naše vlastné osobné energetické pole. Ak chcete získať prístup k svojej vyššej múdrosti srdca, svojej najhlbšej pravde, vedeniu svojej duše, hlbokému vnútornému poznaniu, ktoré môže viesť váš život k lepšiemu, ak sa rozhodnete nasledovať jeho šepoty, musíte uzdraviť všetko, čo udržuje vaše srdce uzavreté.


Aby sme mohli získať prístup k plnej kapacite nášho krásneho, múdreho, milujúceho srdca, tento spln mesiaca prináša všetko k tomu, aby sme dokončili, čo zostáva otvorené a nevyriešené, a aby sme si to mohli uvedomiť a uzdraviť. Čím hlbšie pôjdeme, tým viac prežívame a uzdravujeme. Pretože až pod všetkými týmito vrstvami, nánosmi nespracovaných emócií, začneme pociťovať skutočné volanie nášho srdca, a Pravdu o tom, kto v skutočnosti sme a prečo sme na Zemi.


✫♥✫ OČISTNÝ RITUÁL PRE SPLN V LEVOVI ✶♥✫

Tento rituál je najlepšie vykonať medzi 28. januárom a 2. februárom 2021


Budeme potrebovať:

✬ Čistiaci nástroj podľa výberu

✬ Prázdna sklenená dóza s uzáverom

✬ Šálka ​​vody

✬ 10 prúžkov papiera a pero


Postup:

1.) Začnite očistením aury, potom okolia a rituálnych nástrojov vydymením prostredníctvom vydymovacích zväzkov. Keď si čistíte auru, pokojne recitujte nasledujúce vety:


"Je čas uvoľniť minulosť a pustiť všetku veľkú váhu, ktorá ma držala uviaznutú, nešťastnú a uväznenú. Získavam späť svoju moc. Získavam späť svoje pravé ja. Zvolávam späť všetky svoje časti, ktoré sa mi cestou stratili. Nech sa mi teraz vrátia. Som obnovená. Som celistvá. Som vo svojej plnej moci. Vo vlastnej koži mi je príjemne. Mám sa rada."


Keď čistíte svoje okolie a rituálne nástroje, pokojne recitujte nasledujúce:

"Láska, ktorá vo mne žije a prúdi okolo mňa, napĺňa tento priestor pokojom, mierom a šťastím. Môj priestor je chránený mojou láskou. Tieto rituálne nástroje sú chránené mojou bezpodmienečnou láskou. V tomto priestore som v bezpečí a môžem byť sama sebou, pretože tu prebýva iba láska.“


2) Sadnite si do pohodlnej polohy a chvíľočku meditujte, dýchajte zhlboka a upokojte svoju myseľ až kým necítite pokoj v srdci.


3) Na pásiky papiera napíšte 10 vecí / vlastností / negatívnych emócii (každú na jeden pásik), ktorých sa chcete zbaviť. Vezmite si väčší uzatvárateľný džbán /alebo veľkú fľašu s vekom/, a pohárom lejte cez hornú časť pásikov papiera vodu tak, aby stekala do džbánu pod nimi. Keď nalievate vodu, recitujte nasledujúce slová:


"Ako táto voda tečie, nasáva energie z týchto 10 vecí, ktoré by som chcela uvoľniť. Táto voda absorbuje a premieňa všetku negativitu, akékoľvek negatívne myšlienkové vzorce, ktoré ma držia, a všetko, čo už nie je v súlade s mojím najvyšším dobrom, nech odíde s Láskou preč. Ďakujem."


5.) Akonáhle je všetka voda v nádobe, zaistite veko a poriadne ho pretrepte.

Keď budete s nádobou triasť, opakujte desaťkrát:

"Keď trasiem touto nádobou, uvoľňujem cestu, uvoľňujem seba, púšťam všetko čo mi už neslúži, odozdávam to svetlu."


Ak sa chcete modliť, spievať alebo poďakovať sa svojim duchovným sprievodcom / Vesmíru, môžete to urobiť aj tu.


6.) Nechajte svoju nádobu cez noc v svetle Splnu.


7.) Ráno zlikvidujte vodu, vylejte ju von a zakopte všetky papiere do zeme. Papiere môžete tiež vyhodiť do recyklácie, ak ich nemôžete zakopať.


👉 Váš rituál je dokončený! Šťastný spln mesiaca! ✨🌝🕯✨


bottom of page