top of page
© Copyright
Inner Goddess_Venus (5).png

♀VITAJTE, BOHYNE♀


...na Ceste k prebudeniu darov svojej osobnej Venuše

V tomto programe budeme krok po kroku postupne odomykať energiu posvätného ženstva skrz archetyp Venuše, ktorá je ukrytá v každom z nás, aby nám pomohla ROZKVITNÚŤ do tej NAJŽIARIVEJŠEJ BOHYNE & zosúladiť náš život s nekonečne tvorivou Silou pre MANIFESTÁCIU PROSPERITY a VYŽIVUJÚCEJ LÁSKY

Text & Design © Emília Nora Elina Haukwitz 2022

LUNÁRNE FÁZY

KTO SOM?

Moja Cesta k prebudeniu Archetypu Venuše

Takýto mindset, ktorý si častokrát ani neuvedomujeme, je potom prirodzene predzvesťou mnohých dynamických turbulencií a série nešťastných udalostí na Ceste životom. Častokrát až dovtedy, kým nedosiahneme svoje emočné dno a začneme sa pýtať "Prečo?"... úprimne, a bez emócii, keďže v tomto štádiu už pravdepodobne ani nemáte silu niečo cítiť. Zrejme je to náš pud sebazáchovy, ktorý vypína v takomto stave našu schopnosť niečo cítiť... a to je na tom to úžasné, pretože až v momente, keď dosiahneme svoje dno, môžeme sa konečne od neho odraziť a začať závratnou rýchlosťou stúpať smerom hore. Táto taktika sa údajne odporúča aj v situáciách, keď vás stiahne vo vode vír. Nebojovať s ním, ale nechať sa stiahnuť do jeho lievika, pretože ten má svoj koniec, ktorý vás následne...

Moja Cesta k prebudeniu vnútornej Bohyne bola, dá sa zjednodušene povedať, veľmi trnistá a bolestivá. Moje podvedomé programy "obete" a toho, že "nie som dosť dobrá", ma verne sprevádzali od môjho dospievania. Či už boli tieto paradigmy vytvorené pozorovaním vzťahov v najbližšej rodine a spoločnosti, v ktorej som vyrastala, alebo to bola rodová záležitosť /zdedená skrz DNA po predkoch ženskej línie/, či silný vplyv egregora cirkvi, ktorá napríklad hovorí, že ženy sa už rodia hriešne, pretože sú nasledovnice pokolenia hriešnej Evy... Nič to však nemenilo na skutočnosti, že tam boli... pevne ukotvené v podvedomej mysli. A po veľmi dlhé obdobie ticho a nepozorovane z pozadia riadili môj život skrze všetky aspekty Bohyne, moje vzťahy s mužmi, vzťah k môjmu telu, mojej sexualite, vzťah k mojej mame, ale aj k sebe samej ako matke, obavy prejaviť svoj "hlas" a zdieľať svoje poznanie zo strachu zo zosmiešnenia. Znie vám to povedome?

"Všetko, čím ste si v živote prešli, bolo len prípravou na to, čo je ešte len pred vami, a kým vo svojej najhlbšej podstate skutočnosti ste. Mocnou a vzrušujúcou Ženou s neobmedzenou Silou & Múdrosťou Bohyne..."

Goddess Rising_Spiritual Art Print_Combo (3).png

7 Princípov aktivácie svojho génu Bohyne

Čo je to Bohyňa?... Bohyňa je ženská podoba Boha.

Samotné slovo Bohyňa pochádza z indoeurópskeho jazykového koreňa gheus, čo znamená "jasný" alebo "žiarivý". Bohyne sa v rôznych kultúrach spájajú s rôznymi predstavami o posvätnom ženskom aspekte Boha. Niektoré sa spájali s plodnosťou a materstvom, iné s krásou a sexualitou či ochranou a mágiou.

Ak vás zaujíma bohatá história spojená so vznikom starobylého kultu Bohyne, viac o tom sa dozviete v podrobne rozobratých príspevkoch môjho Blogu:
ZRODENIE KULTU BOHYNE ~ PREDKOVIA BOHYNE (1. ČASŤ)
ZRODENIE KULTU BOHYNE ~ PREHISTORICKÉ ŽENSKÉ FIGÚRKY AKO RITUÁLNE NÁSTROJE (2. ČASŤ)
ZRODENIE KULTU BOHYNE ~ BOHYŇA MATKA & MATKA ZEME (3. ČASŤ)

V niektorých pohanských kultúrach sa stretávame s pojmom Trojitá / Trojjediná Bohyňa, t.z. Bohyňa, ktorá v sebe nesie tri aspekty, ktoré predstavujú rôzne fázy nášho života, a to obdobie panny, matky a stareny/vedmy. V celom rozsahu reprezentuje večný cyklus narodenia, života a smrti/znovuzrodenia.

Bohyne nájdeme aj v starogréckej mytológii; napríklad Bohyňa Aténa bola panenskou ochrankyňou Atén a symbolizovala múdrosť a zručnosť. Bola však spájaná aj s pôrodom a materstvom. To isté možno povedať o Afrodite, ktorá bola bohyňou lásky aj plodnosti.

Dnes sa pojem Bohyňa používa bežne ako akási forma ocenenia jednej ženy druhou, ako ľahký vtip bez skutočného obsahu, čo však môže podkopávať skutočný význam tohto pojmu a navyše spôsobuje, že mocný gén, ktorý sa nachádza v každej jednej žene, je nečinný.

Napríklad: "Bohyňa je žena, ktorá prekonala obmedzenia pozemskej existencie a stala sa akoby Bohyňou... Prekonala obmedzenia pozemskej existencie...."

Nepodliehajte panike, nemusíte zomrieť, aby ste sa stali Bohyňou, ale naučte sa vibrovať na takej úrovni, že akékoľvek pozemské obmedzenia sa vám budú zdať bezvýznamné.

Gén Bohyne bol po stáročia potláčaný, ale tento gén sa prebudil a pomáha ženám získať späť svoju silu. Božská ženskosť sa vracia späť na Zem, čo možno vidieť v dominantnejších a líderských úlohách žien v celej spoločnosti.

V nasledujúcej časti vám predstavím sedem realizovateľných krokov, ktoré vám pomôžu stať sa mocným tvorivým prejavom posvätnej ženskej energie, ktorou v skutočnosti ste. 


#1 Vaša ženskosť je vaša božská superschopnosť
Ženy majú tendenciu božskú/ppsvätnú ženskosť v sebe podceňovať, v lepšom prípade ju ignorovať - alebo v horšom prípade démonizovať. Často odmietajú svoju prirodzenú intuíciu, čo je častokrát odrazom toho, ako boli vychovávané vo svojej kultúre. Posvätná ženskosť je mocná tvorivá sila, nie je to len idea alebo pojem, je skutočná. Posvätná ženskosť je energia, ktorá má dar vytvárať život.

Ženy sú schopné vytvárať ľudské bytosti, ich mozog dokáže vykonávať tisíc rôznych vecí naraz a vďaka tomu sú schopné bez námahy vykonávať viacero úloh. Ženy sú starostlivé vychovávateľky, ale aj odvážne bojovníčky. Existuje fráza, ktorá hovorí: "Na vybudovanie domu je potrebná žena." Je však potrebné, aby sa žena najprv stala ženou. Je to absolútna pravda, ak by neexistovalu žiadne ženy, pravdepodobne by neexistovala žiadna nádej, žiadna budúcnosť ani žiaden domov, preto my sa potrebujeme naučiť skutočne oceniť a uznať našu posvätnú ženskú energiu a hlavne pochopiť, že je to skutočná superschopnosť.


#2 Spoznajte svoju silu a aktivujte ju
Aktivácia génu Bohyne na každodennej báze je priam nevyhnutnosťou, aj keď sa vám do toho možno častokrát nebude chcieť. Vedieť, kto ste, je veľmi dobrý základ, avšak v kombinácii so zámerom pomôže supernabiť vás samotné, ako aj celý váš deň.

Ak ste mama, aktivujte gén božskej Bohyne, aby ste sa postarali o všetko potrebné doma, o svoje deti a partnera. Ako podnikateľka buďte kreatívna a budujte svoje impérium. Nech sa nachádzate kdekoľvek na božskom spektre, aktivujte v sebe gén Bohyne, aby ste sa stali čímkoľvek, čím potrebujete byť. Afirmácie, vizualizácia a meditácia sú skvelé a efektívne nástroje, ktoré môžete pri tomto procese použiť. My si všetky tieto techniky podrobne rozoberieme v ďalšej časti...


#3 Obklopte sa inými Bohyňami 
Obklopenie sa inými Bohyňami je častokrát nevyhnutné na to, aby ste sa cítili lepšie, posilnili si svoju vlastnú sebadôveru a poskytli si potrebnú podporu, aby ste sa stali svojím najlepším Ja. Tieto Bohyne, tento váš ženský gang by mali byť buď na vašej úrovni, ale je veľmi užitočné, ak sú v niektorých ohľadoch skúsenejšie ako vy. Mali by taktiež byť ochotné a schopné pomôcť vám dostať sa z akejkoľvek krízy, no hlavne by mali byť lojálne a oddané veci Bohyne.

#4 Odstráňte zo svojho najbližšieho okolia ľudí, ktorí tlmia váš lesk
Vedzte, že akonáhle spoznáte a aktivujete svoju energiu Bohyne, zákonite sa nájdu ľudia, ktorí sa budú snažiť vehementne utlmiť váš lesk. 

Tu je niekoľko príkladov, ako by sa mohli prezentovať:

1) Môžu povedať: "Si pre mňa príliš duchovná" alebo "Nemám rád/rada takéto veci". Je to spôsob, akým sa snažia kontrolovať energiu, pretože keď o tom hovoria, cítia sa nepríjemne.


2) Môžu vám povedať, že to nezvládajú, pretože to nie je ich parketa. 

3) Môžu sa snažiť, aby ste sa cítili vinné za to, že ste tak šťastné či úspešné, a to častokrát až nezmyselnými či hlúpymi poznámkami.

Odstráňte týchto ľudí zo svojho života s okamžitou platnosťou. Aj v týchto situáciách vám váš vnútorný hlas povie, či niekto stoji za vami a kryje vám chrbát alebo stojí proti vám. Počúvajte ho - je to gén vašej prebudenej Bohyne.


#5 Eliminujte seba-sabotáž (negatívne reči o sebe samej)
Možno sa pristihnete, že máte ponuré myšlienky alebo pochybnosti o svojom živote, a keďže ste aktivovali svoju vnútornú Bohyňu, je pravdepodobné, že negatívne myšlienky zažívate častejšie ako zvyčajne. Nazývame to "REZISTENCIA". Práve v tejto fáze by ste mali začať praktizovať nahrádzanie týchto negatívnych myšlienok pozitívnymi. 

Seba-sabotáž je to, čomu o sebe veríte a čo si každý deň hovoríte. Negatívne vyjadrenia os ebe samej môžu znieť napríklad takto:" Necítim sa v tom dobre", "Nie je to pre mňa to pravé", "Nezaslúžim si to" alebo "Nedokážem to".

Keď máme o sebe negatívne myšlienky alebo pocity, je pravdepodobnejšie, že sa zapojíme do rozhodnutí či správania, ktoré tieto myšlienky a pocity posilňuje. Máme tiež tendenciu vyhýbať sa činnostiam, ktoré by vám pomohli dosiahnuť ďalšiu úroveň vývoja. Negatívne slová, myšienky a presvedčania o sebe samej môžu nakoniec ovplyvniť vaše telo, myseľ, dušu a ducha a obmedziť vašu tvorivú energiu Bohyne. 

Spočiatku sa vám tieto negatívne hlasy môžu zdať hlasné, ale ak sa budete naďalej pozitívne, t.z. s vyšším nadhľadom, vyjadrovať o svojom živote, nakoniec vás nechajú na pokoji a váš tvorivý, povzbudzujúci, vnútorný hlas sa stane dominantnou myšlienkou vo vašej hlave.


#6 Nebuďte kontrolujúce ani podriadené 
Žiaľ, žijeme v spoločnosti, kde /menej vedomí/ muži dokázali úplne ovládnuť a podriadiť si ženy do podriadených rolí alebo situácií. Ak ste v situácii, v ktorej sa cítite ovládaná, kontrolovaná alebo zneužívaná, okamžite z tohto prostredia odíďte. Existujú organizácie a skupiny, ku ktorým sa môžete pridať a ktoré vám môžu pomôcť. Nebojte sa ozvať! Vaším cieľom je dostať sa do vzťahu, priateľstva, organizácie, skupiny alebo komunity, kde môžete fungovať čo najlepšie a najslobodnejšie. Urobte to bezodkladne. Vaše budúce, úspešné a žiarivé Ja vám za to neskôr poďakuje.

#7 Robte to so sebavedomím a odvahou 
Sebavedomie a odvaha je niečo, o čo by sme sa mali všetci neustále usilovať, až kým sa nestanú našou prirodzenou súčasťou. Keď niečo veľmi chcete, jednoducho choďte a získajte to! Čokoľvek potrebujete, čokoľvek chcete, po čom túžite, choďte si pre to a urobte to so sebavedomím a odvahou, pretože NA TO MÁTE!

Vaša vnútorná Bohyňa čaká, až ju prebudíte, a následne vám umožní konať s väčšou odvahou a sebavedomím.

Chápem, že nie je ľahké rozprúdiť svoju posvätnú ženskú energiu, obzvlášť po tak dlhých rokoch potláčania. Ale pevne verím, že s trochou trpezlivosti, nasledovaním týchto siedmych princípov a usilovnej práci na odstránení svojich podvedomých obmedzujúcich či dokonca deštruktívnych programov /vo všeobecnosti je to u žien najbežnejšie program OBETE/ svoju vnútornú Bohyňu dokážete aktivovať v krátkom čase.

"Vo chvíli, keď sa žena identifikuje s Venušou, stáva sa individuálnym vyjadrením Inanny, Ishtar alebo Afrodity, a podľa toho nachádza svoju ženskú sebahodnotu."

10 KROKOV K AKTIVÁCII VNÚTORNEJ BOHYNE


Objavte Silu svojej osobnej Venuše

© Copyright
Inner Goddess_Venus (6).png

#1 Spojte sa so svojím telom: Každý deň venujte čas tomu, aby ste sa sústredili na pocity vo svojom tele. To vám pomôže lepšie si uvedomiť svoje fyzické ja a spojiť sa so svojou vnútornou Bohyňou.

#2 Precvičujte sebalásku: Začnite sa k sebe správať láskavo, súcitne a s láskou. Oslávte svoje silné stránky, uznajte svoje nedostatky a starostlivosť o seba urobte prioritou.


#3 Prijmite svoju ženskosť: Prijmite vlastnosti, vďaka ktorým sa cítite žensky, či už ide o nosenie šiat, používanie mejkapu alebo vyjadrovanie sa prostredníctvom tanca.


#4 Nájdite svoju vášeň: Objavte, čo vás napĺňa, a venujte sa tomu s vášňou. Pomôže vám to využiť vašu vnútornú silu a spojiť sa s energiou bohyne.


#5 Obklopte sa pozitívnou energiou: Obklopte sa ľuďmi, ktorí vás inšpirujú, povznášajú a vďaka ktorým sa cítite dobre.


#6 Pestujte si pozitívne myslenie: Trénujte svoju myseľ, aby sa sústredila na pozitívne veci a zbavila sa negatívnych samomluv. Pomôže vám to vybudovať si sebadôveru a zvýšiť sebavedomie.


#7 Spojte sa s prírodou: Trávte čas v prírode, či už na prechádzke, v záhrade alebo pri rieke. Príroda nás dokáže uzemniť a pomáha nám spojiť sa s naším vnútrom.


#8 Preskúmajte svoju zmyselnosť: Preskúmajte svoju zmyselnosť spôsobom, ktorý je vám príjemný a posilňuje vás. Môže to zahŕňať nosenie sexi spodnej bielizne, kurz zmyselného tanca alebo vyskúšanie novej masážnej techniky.


#9 Praktizujte vďačnosť: Každý deň si nájdite čas na zamyslenie sa nad tým, za čo ste vďační. Pomôže vám to vypestovať si pocit hojnosti a pritiahnuť do svojho života pozitívnu energiu.


#10 Dôverujte svojej intuícii: Naučte sa dôverovať svojim inštinktom a nasledovať svoju intuíciu. Pomôže vám to prijímať splnomocnené rozhodnutia a žiť život, ktorý je v súlade s vašou vnútornou bohyňou.

"Vo chvíli, keď sa žena identifikuje s Venušou, stáva sa individuálnym vyjadrením Inanny, Ishtar alebo Afrodity, a podľa toho nachádza svoju ženskú sebahodnotu."

Goddess Rising_Spiritual Art Print_Combo (4).png

Cesta k prebudeniu vnútornej Bohyne

AKTIVÁCIA ARCHETYPU VENUŠE VO VAŠOM ŽIVOTE

♀Najdôležitejší vzťah, ktorý kedy existoval, existuje a bude existovať, je vzťah, ktorý máme sami so sebou.

♀Tento vzťah presahuje rámec akéhokoľvek partnerstva alebo zamestnania, a potrebujeme byť v ňom vyživovaný.

♀Akonáhle urobíme tento prvý krok, budeme sa môcť hlboko preniesť cez toxicitu našich minulých či súčasných vzťahov a nakoniec uvoľniť všetko, čo nám už neslúži.

♀Predstavte si miesto úplnej lásky a absolútneho víťazstva. Miesto, kde sa nemusíte ospravedlňovať za to, kto ste. Miesto, ktoré uznáva vaše vyžarovanie a vašu silu. Miesto, kde si tak zaslúžite byť.

♀Nie ste na to sama, a preto som tu, aby som vás týmto procesom mentálne sprevádzala na každom kroku a pomohla vám znovu objaviť kúzlo vašej vlastnej sebalásky. Ukážem vám, ako manifestovať život, ktorý je naplnený väčšou radosťou, väčšou celistvosťou a čistou autentickosťou.

♀V rámci tohto programu zistíte, kde sa nachádza Venuša vo vašom osobnom horoskope, a ako s touto informáciou pracovať tak, aby ste čo najviac využili jej potenciál a zároveň sa naučili elegantne pracovať s jej najväčšími výzvami pre pritiahnutie naplňujúceho zážitku v oblasti lásky, dokonalého sebavyjadrenia i plynulého finačného blahobytu.

♀ Súčasťou programu je praktický eBook plný cvičení, inšpirácii a hodnotných informácií k prebudeniu archetypu Bohyne, spolu s nahrávkami riadených meditácii pre manifestáciu pravej lásky & hojnosti do vášho každodenného života...

Inner Goddess_Venus (7).png
Vstúpiť do programu
Prbudenie Bohyne

Vytvorte si svoj osobný horoskop

JOVE_NewLogo (1).png

Vytvorte si partnerský horoskop

eBook Zdarma

Blog
#POSVÄTNÉ ŽENSTVO  #VNÚTORNÁ BOHYŇA  #OSOBNÁ VENUŠA

Bonus/  eBook Zdarma!!!

Posvätné symboly & Starobylé rituály

... a ich význam v spirituálnej praxi

Prihláste sa prostredníctvom emailu a získajte eBook ZDARMA✫

UPOZORNENIE: Skontrolujte pre istotu aj priečinok REKLAMY vo vašom inboxe:)✫